» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cifti me i bukur i forumit

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 15:33

Evil or Very Mad RRITU EDHE CA EDHE NE FLASIM PASTAJ HAHAHAHA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 15:37

KLEA shkruajti:Evil or Very Mad RRITU EDHE CA EDHE NE FLASIM PASTAJ HAHAHAHA
pleas boll jam rrit ajde se shif gjithe ket propoziom qe po te boj mii Mad Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Voglushja prej Sat 14 Mar 2009, 18:14

Geri shkruajti:
KLEA shkruajti:Evil or Very Mad RRITU EDHE CA EDHE NE FLASIM PASTAJ HAHAHAHA
pleas boll jam rrit ajde se shif gjithe ket propoziom qe po te boj mii Mad Neutral Neutral Neutral Neutral
se ke pare ke foto cunin mjaft eshte? Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 18:16

Voglushja shkruajti:
Geri shkruajti:
KLEA shkruajti:Evil or Very Mad RRITU EDHE CA EDHE NE FLASIM PASTAJ HAHAHAHA
pleas boll jam rrit ajde se shif gjithe ket propoziom qe po te boj mii Mad Neutral Neutral Neutral Neutral
se ke pare ke foto cunin mjaft eshte? Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Razz Kot jam una s'me do asnji goc Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Voglushja prej Sat 14 Mar 2009, 18:17

Geri shkruajti:
Voglushja shkruajti:
Geri shkruajti:
KLEA shkruajti:Evil or Very Mad RRITU EDHE CA EDHE NE FLASIM PASTAJ HAHAHAHA
pleas boll jam rrit ajde se shif gjithe ket propoziom qe po te boj mii Mad Neutral Neutral Neutral Neutral
se ke pare ke foto cunin mjaft eshte? Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Razz Kot jam una s'me do asnji goc Sad
hic lotet te thash gvak

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 18:22

:luv: Po dalin vet ato. rrespekt


puc Klea-Naki (***) scratch ;;;baned;;; Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 10:31

Geri dhe Erisa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 14:28

Interesanti me gjyshen time 15 vjece

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Feb 2010, 14:35

arla shkruajti:Interesanti me gjyshen time 15 vjece

hahaha lum une per te love
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 16:59

Interesanti me Arlen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Feb 2010, 17:00

Erisa shkruajti:Interesanti me Arlen

ndalohet familjarizmi ketu lal hahaha edhe me Arlen edhe me gjyshen e Arles hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 17:03

Interesanti me Shoten

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 05 Feb 2010, 17:05

Erisa dhe Geri Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 17:07

Geri Erisa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 17:34

GERI ERISA KETA QE I NJOF UNE

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Feb 2010, 16:13

Po per mua a ka ndonje cifr ktu ??

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Feb 2010, 16:21

ZEMRUSHJA shkruajti:Po per mua a ka ndonje cifr ktu ??

ca te duhet cift ty lal, kerko tek , si ska , ka sa te duash danc danc
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Feb 2010, 16:26

Geri dhe Erisa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Feb 2010, 20:12

interesant shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:Po per mua a ka ndonje cifr ktu ??

ca te duhet cift ty lal, kerko tek , si ska , ka sa te duash danc danc
Te beje i cik dashni se ngela vetem

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Wed 05 May 2010, 17:25

Une dhe memaliaj... te dashuruar dhe te marre

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 05 May 2010, 20:09

Kotelja e vertet me memaliaj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 05 May 2010, 21:54

klea dhe kushtrimi
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga saimir_is prej Thu 06 May 2010, 03:14

jam i ri ketu nuk njoh njeri Very Happy

saimir_is

Shteti : turqi
Postime : 19
Kyējet nė forum : 8948
Regjistruar mė : 03/05/2010
Profesioni : paradite pushim pasdite papune:D:D:D:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga anea prej Thu 06 May 2010, 08:58

une jam me e bukura por me mungon partneri qe te behemi ēift super te bukure.....hahahhaah hajgare pak....mendoj qe te gjithė ēiftet kan bukurin e tyre , vet fjala se jan ne ēift ka dicka terheqese brenda tyre.....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9261
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Thu 06 May 2010, 14:19

Une mendoj se jane Erisa dhe Geri po ishalla derisa te martohen e prishin forumin se ka me kris pushka aty e vjehrra ka me mbet pa dreke e pa darke

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga memaliaj prej Thu 06 May 2010, 17:12

Kotelja shkruajti:Une dhe memaliaj... te dashuruar dhe te marre
po shume amaaa hahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 06 May 2010, 17:26

hahaha ky lart e kam thene me kotelen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Arjana prej Thu 06 May 2010, 17:28

pse ka cifte forumi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 06 May 2010, 17:28

KLEA KUSHTRIMI
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Arjana prej Thu 06 May 2010, 17:30

une me...... skam partner une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Thu 06 May 2010, 20:05

Arjana shkruajti:une me...... skam partner une
Nese si ke merzi policet si thua

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 06 May 2010, 20:52

Une Me Veten
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 May 2010, 09:35

Une me njanin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 May 2010, 09:42

Princesha shkruajti:Une me njanin

Cili eshte ky antar me pseudonimin njani qe se paskam pare ende , ti jap ban menjehere NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 May 2010, 10:03

Interesant shkruajti:
Princesha shkruajti:Une me njanin

Cili eshte ky antar me pseudonimin njani qe se paskam pare ende , ti jap ban menjehere NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

ėshtė ai pra qe se ke pa akoma

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 May 2010, 10:14

une mendoj Princesha me njonin NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Fri 07 May 2010, 11:21

Naki shkruajti:
Arjana shkruajti:une me...... skam partner une
Nese si ke merzi policet si thua
Hahahaha... sa i mire je mor dreq Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga lolita prej Fri 07 May 2010, 21:49

Annika me .....

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga KengaIme prej Sat 08 May 2010, 13:15

Une & une Very Happy
avatar
KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 9079
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 May 2010, 15:17

Une princesha me princin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi