» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cifti me i bukur i forumit

Faqja 8 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:18

E Dashuruar shkruajti:Macja me Macen

Macja me Maqorin shkojne NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 10:19

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Macja me Macen

Macja me Maqorin shkojne NeutralNeutralNeutralNeutral

Po pra per ate se shkojn e thash un

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:21

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Macja me Macen

Macja me Maqorin shkojne NeutralNeutralNeutralNeutral

Po pra per ate se shkojn e thash un

Macja a ben te jet femer se maqor femer sna ka mbet NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 10:23

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Macja me Macen

Macja me Maqorin shkojne NeutralNeutralNeutralNeutral

Po pra per ate se shkojn e thash un

Macja a ben te jet femer se maqor femer sna ka mbet NeutralNeutralNeutralNeutral


auu me ke lidh noje

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:24

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Macja me Macen

Macja me Maqorin shkojne NeutralNeutralNeutralNeutral

Po pra per ate se shkojn e thash un

Macja a ben te jet femer se maqor femer sna ka mbet NeutralNeutralNeutralNeutral


auu me ke lidh noje

eja ketu te te zgjidh, dhe te kam thene kujdes se do lidhesh e pastaj do me detyrosh te te zgjidh Razz NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 10:36

hahahaha po pra per te thash qe mos e zgjas me shum

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:38

Lepuri dhe Breshka NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 10:40

Breshka dhe Lepuri

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Wed 30 Jun 2010, 10:42

E Dashuruar-Interesant

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 9056
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:42

qift i perkryer , paramendoni breshka te jete mashkulli , sa kohe do i nevojitet te hyje dhender NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 10:53

Maqori me Macen

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:55

E Dashuruar shkruajti:Maqori me Macen

topi se lun , cfar ngjyre kishte kjo maca NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 10:57

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Maqori me Macen

topi se lun , cfar ngjyre kishte kjo maca NeutralNeutralNeutral


a nuk e din cfar ngjyre ke ti dhe maca ashtu

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 10:58

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Maqori me Macen

topi se lun , cfar ngjyre kishte kjo maca NeutralNeutralNeutral


a nuk e din cfar ngjyre ke ti dhe maca ashtu

qenkemi te ngjashem NeutralNeutralNeutralNeutral pershtatemi hahahah
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 11:13

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Maqori me Macen

topi se lun , cfar ngjyre kishte kjo maca NeutralNeutralNeutral


a nuk e din cfar ngjyre ke ti dhe maca ashtu

qenkemi te ngjashem NeutralNeutralNeutralNeutral pershtatemi hahahah


si vella e moter mo shkojm te dy

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Jun 2010, 17:03

UN DHE UN

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Jun 2010, 17:08

Une dhe Ajo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 17:09

Une me Te Dashurin

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 30 Jun 2010, 17:10

E Dashuruar shkruajti:Une me Te Dashurin

ta honkt maca te dashurin NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 30 Jun 2010, 17:12

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Une me Te Dashurin

ta honkt maca te dashurin NeutralNeutralNeutral

Ehh nuk ma don te miren ateher pfffff

E maqoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 13:14

Une edhe ?
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9655
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 13:15

Ngul kembe: Une dhe memaliaj

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:16

Njoni me Njonen

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:24

E Dashuruar shkruajti:Njoni me Njonen

keta te dy ne mes vete NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:26

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Njoni me Njonen

keta te dy ne mes vete NeutralNeutralNeutral


ku ka me mire

Macja dhe Maqori

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:27

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Njoni me Njonen

keta te dy ne mes vete NeutralNeutralNeutral


ku ka me mire

Macja dhe Maqori

ska ma mire NeutralNeutralNeutralNeutral Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:28

qeshu qeshu hahaha

Njo me asnjo

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:38

E Dashuruar shkruajti:qeshu qeshu hahaha

Njo me asnjo

ku ke pa cift njo me asnjo, duhet me kon ma se paku njo me njo NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:39

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:qeshu qeshu hahaha

Njo me asnjo

ku ke pa cift njo me asnjo, duhet me kon ma se paku njo me njo NeutralNeutralNeutral


po ketu ne forum jan njo me asnjo ska cifte andaj thash

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:50

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:qeshu qeshu hahaha

Njo me asnjo

ku ke pa cift njo me asnjo, duhet me kon ma se paku njo me njo NeutralNeutralNeutral


po ketu ne forum jan njo me asnjo ska cifte andaj thash

pervec maces dhe maqorit dhe breshkes me lepurin te tjere ska NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 14:07

Ska tjeter pervec se keto 4 ciftet qe jan

Breshka & Lepuri

Macja & Maqori

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 14:09

E Dashuruar shkruajti:Ska tjeter pervec se keto 4 ciftet qe jan

Breshka & Lepuri

Macja & Maqori

i ke ra pikes qetash , me ne fund NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 14:10

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Ska tjeter pervec se keto 4 ciftet qe jan

Breshka & Lepuri

Macja & Maqori

i ke ra pikes qetash , me ne fund NeutralNeutralNeutral


Mos e vazhdo me shum mo lone me kaq

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 14:16

INTERESANTI / KOTELJA
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15061
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 14:18

Arijana dhe vellau im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 15:05

Arjana shkruajti:INTERESANTI / KOTELJA
Uuuuuuu

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 15:16

Kotelja shkruajti:
Arjana shkruajti:INTERESANTI / KOTELJA
Uuuuuuu

uuuuu pra hahahaa love
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 01 Jul 2010, 15:17

...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 15:29

Kotelja shkruajti:...

NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral na shkoj ftyra e hajt NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 15:40

U ban plot qifte po asnje spo na thirrr ne dasem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 8 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi