» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cifti me i bukur i forumit

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Nov 2008, 20:55

Une dhe Gresa cool a

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sun 23 Nov 2008, 21:05

Sad aman re ku me lan beqare mua keto nuk eshte as risa sonte ketu se ajo shkrete eshte zemer mire nuk ben naze keshtu 8)
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 29 Nov 2008, 17:20

Lumbardhi shkruajti:Une dhe Gresa cool a
Po a???? Here me Kotelen, here me Vesen... Esat Pasha i dyte Shocked Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 29 Nov 2008, 17:48

haha,me qeshet me kėtė nofkė qė i vėni mikut:Esat Pasha!Megjithatė sa mė ka mbetur nė kujtesė kjo Kotelja nga disa forume,mendoj se eshte e shembullore.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13884
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 29 Nov 2008, 18:08

Flm Shaban. Edhe une kam konsiderate te madhe ndaj jush!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:12

Naki shkruajti:Ok amo kurr mos thuaj kurr
:thinking:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:15

Morena shkruajti:
Naki shkruajti:Ok amo kurr mos thuaj kurr
:thinking:
:thinking:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:16

Naki shkruajti:
Morena shkruajti:
Naki shkruajti:Ok amo kurr mos thuaj kurr
:thinking:
:thinking:
Shocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 29 Nov 2008, 18:25

po normale qe une komshijen time jam cifti me i bukur ketu ne forum lereni kete muhabet tani se mori fiund Very Happy
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:28

MONDI shkruajti:po normale qe une komshijen time jam cifti me i bukur ketu ne forum lereni kete muhabet tani se mori fiund Very Happy
Lal mos ma luaj komshiken tende se nisa luften e trete boterore Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 29 Nov 2008, 18:36

te ka m thene kur te me japesh komshijen tende atehere sdo ta luj komshijen time

edhe pastaje une nuk ka faj ajo vete ka qefe Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:38

Hahahahahahah lal ca calibri e do komshiken time veq mos ma prek komshiken tate Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:39

Naki shkruajti:Hahahahahahah lal ca calibri e do komshiken time veq mos ma prek komshiken tate Very Happy
hahahahahahahahahah Naki ce do komshien e keti re eshte 85 vj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:42

Morena i ka mbet ndoshta ndonje dhemb 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:43

Naki shkruajti:Morena i ka mbet ndoshta ndonje dhemb 8)
Pyt Mondin se ai ja kontrollon per nate Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:44

Morena shkruajti:
Naki shkruajti:Morena i ka mbet ndoshta ndonje dhemb 8)
Pyt Mondin se ai ja kontrollon per nate Neutral
hahahahahahaha Mondiiiiiiiiii sa i ka mer Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 29 Nov 2008, 18:45

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed mos me ngaterro tani se ajo ka shume goja edhe nuk e di per ke goje e keni fjalen santa

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:46

Cifti me i mire jam une me Zeqon te jemen e kemi lart ne than

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 29 Nov 2008, 18:46

NAKI ME DUKET I KA 2.95 OSE 3 PA 5 Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 20:26

Kotelja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Une dhe Gresa cool a
Po a???? Here me Kotelen, here me Vesen... Esat Pasha i dyte Shocked Shocked Shocked

Kush eshte vesa ketu moj Kotelja?

Un ete propozova, ti nuk deshe, cfare te bej te vajtoj e?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 21:45

Naki me Razen
Por Raza ka mar ca mungesa e Naki nuk pret dot gjat.
Te mbaj me mire te jemen e zeqos se stol rezerv Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 21:46

Risa une jam per ndryshime lali po deshe e di ku me gjen Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 21:49

Naki shkruajti:Risa une jam per ndryshime lali po deshe e di ku me gjen Very Happy

Pse thua do formojme ciftin me te bukur te Forumit ? Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Nov 2008, 00:51

Naki shkruajti:Risa une jam per ndryshime lali po deshe e di ku me gjen Very Happy
Risa mos i beso Nakit se ka te dashur ai.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 09:37

U be dhe kjo i rregullum nje cift ne forum .Te marim rradh ne te tjeret Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Adem Berisha prej Sun 30 Nov 2008, 10:45

Jo, jo, Kotelja ka njė herė punė me studimet postdiplomike ku do tė na befasojė pėr tė mirė e pastaj do tė gjej njė partner tė mirė ēfare ėshtė edhe vet. Ka kohė kjo, ende ėshtė e re.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Nov 2008, 11:28

Sa mire dukesh ne foto!!!
Sic e pate, une nuk guxoj te kem te dashur nje here se nuk me le gjyshi Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 23:31

Moren, behemi ne dy qift? se tjeterkush s'po me do!> love

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 12:31

Une dhe une jemi qifti me i bukur fest
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 12:32

Lisja shkruajti:Une dhe Naki jemi qifti me i bukur fest
mos u ngaterro Lisja degjoje zemren cka te thote ashtu shkruaj nejse ska problem e kuptoj une po kta tjeret pastaj mbesin ne dilema 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 12:34

Naki shkruajti:
Lisja shkruajti:Une dhe Naki jemi qifti me i bukur fest
mos u ngaterro Lisja degjoje zemren cka te thote ashtu shkruaj nejse ska problem e kuptoj une po kta tjeret pastaj mbesin ne dilema 8)
Shocked Shocked love nuk ma thot ashtu Evil or Very Mad
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 12:36

Evil or Very Mad Nuk ta thote po hudhe pra ce mban kote iha ca zemre paske merre timen mos komprimito veten Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 12:39

Neutral Neutral jo se mar tenden se ngelesh pa zemer pastaj ca ben ti me qa do doje Razen pastaj po spate zemer
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Adisa prej Mon 01 Dec 2008, 12:51

Kur tham .Une edhe un bre santa
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 12:52

Razes i grahi alla katunarqe nje peshkir ne fetyre dhe grahi lopve ska nevoje me pas zemer aty 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 12:54

Naki shkruajti:Razes i grahi alla katunarqe nje peshkir ne fetyre dhe grahi lopve ska nevoje me pas zemer aty 8)
Shocked Shocked ore si e trajton Razen ashtu ske turp ajo eshte dhun psikologjike hahahahahahha
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 12:56

Se di valla a dhune psikologjike a cka po thu ti ajo spo ban za hiq veq pi kesh buza kanihere 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 12:58

Po sdi ajo sigurisht se po te dinte me shum nuk do rrinte me ty o katunar
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 13:00

8) se di ajo a pa vete kshyre cka po thote 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Mon 01 Dec 2008, 17:47

Lumbardhi shkruajti:Moren, behemi ne dy qift? se tjeterkush s'po me do!> love
Sigurisht Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi