» Cila ėshtė miqėsia sot?
Keni vjedhur? Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Keni vjedhur? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Keni vjedhur? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Keni vjedhur? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Keni vjedhur? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Keni vjedhur? Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Keni vjedhur? 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Geri (7161)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
lolita (6766)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Annika (6751)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Interesant (4173)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Arjana (3724)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
albi (3377)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 
Adisa (3282)
Keni vjedhur? Vote_lcapKeni vjedhur? Voting_barKeni vjedhur? Vote_rcap 


Keni vjedhur?

Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Keni vjedhur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Oct 2008, 13:24

Ju ka ndodhur qe ta pelqeni shume dicka dhe ne pamundesi per ta bere tuajen ne rruge te drejte , jeni detyruar ta vidhni?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga riqebulli prej Mon 13 Oct 2008, 21:39

-Po vite me perpara ...kalova nga Shqiperia me Gomone...
-per ne Itali...nuk dia as gjuhen italiane dhe normal pa...
-dokumenta,kisha pak moneta dhe kerkoja pune...per shume_
-kohe nuk gjeta pune,dhe u detyrova te vidhja ne _
-supermarket.....nuk vodha une vodhi stomaku..... Smile !!!
riqebulli
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 12398
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 14 Oct 2008, 21:54

Kur kam jetuar ne Maqedoni si e vogel, shkoja ne xhami dhe mesonim per shumecka. Nder te tjera me ka ngelur ne mendje qe NUK duhet te vjedhim asgje. Mendoj qe prinderit duhet te tregohen me te suksesshem ne edukimin e femijeve te tyre. Une nuk kam vjedhur asnjehere, asgje.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Oct 2008, 22:33

Une vetem njehere Embarassed ne Poloni

firma.................................................................................................................................................................................
Keni vjedhur? Image110Keni vjedhur? Bb_net10Keni vjedhur? Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 15 Oct 2008, 08:53

Une kur isha ne vit te pare ne shkolle te larte, me ka rastisur me nje shites ambulant qe shiste ca gjera te perdorura po te vecanta dhe shume interesante. Une ate dite kam qen me nje shok nga Permeti dhe nje nga Shkodra dhe kur pam kete shitesin ndaluam dhe po e pysnim po kjo po ajo, une po e pyesja per nje pal letra me permasa shume te vogla dhe shume te lezecme, po puna ishte se ky nuk po me degjonte fare kur po e pyesja dhe ne moment e siper nga inati i mora ato letrat dhe i futa ne xhep. Kur ikim pak me tutje i pyes keta shoket : ju pelqejne keto letrat?
Aty ja kemi plas gazit te tre dhe kur kam vajt ne dhome i kam hedhur posht se nuk kishin ndonje vler.
Kjo ishte hera e pare dhe e fundit qe une kam vjedh dicka Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Geri prej Wed 04 Mar 2009, 00:41

Une Mad kur kam qon i vogel kam qon mistrren edhe me nji shokun time ke nji duqan ktu ne lagje futeshim nga dritarja ene vidhnim komposto hahaha ne ate koh qyyqaaa i mernim ene i fshinim neper makina te prishura a neper fusha se ka qon Tirona fusha e jo tani pallate ene i mernim mbas disa ditesh i hanim,me kapen iher duke vjedh edhe me ka rraf babi Sad moo se kam bo me fut doren me vjedh me asnji ven

Ene iher kur vodha ca lek "po smu deshen mo" vajta i dorzova ne komisariat
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga lolita prej Wed 04 Mar 2009, 16:01

Sum kujtohet qe kam vjedhur ndonjeher nuk ebesoj :thinking:

firma.................................................................................................................................................................................
Keni vjedhur? 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16654
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga MiTi prej Wed 04 Mar 2009, 16:09

Kur kam qen i vogel ndoshta se tash nuk me kujtohet
MiTi
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11706
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 29 Jun 2009, 14:41

per te qen i sinqert ne kete forum do te tregoj vetem te verteten, 21vite jet asnjeher nuk me ka ndodh qe te vjedhi ndoshta femi ndonjehr por as femi nuk besoj qe kam ber, dhe po e tregoj nje enderr para 3-4dite kam pa nje enderr ne lidhje me vjedhje kinse kisha vjedh diqka un dhe me zbuluan, dhe besoni qe ne per mes asaj endrre ende me shum me esht fiksuar qe nuk duhet te vjedhi.
dhe keshtu do te vazhdoj.........
avatar
Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 11534
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga vistor2 prej Mon 29 Jun 2009, 16:47

Kurrė nė jetė e as qe mendojė tė mė ndodhė kjo.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.
avatar
vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 13197
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:14

Me vjedhe jo,e me marr po Very Happy
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga arta prej Tue 27 Apr 2010, 23:20

Naki shkruajti:Une vetem njehere Keni vjedhur? 167497 ne Poloni
Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107


Jo un as niher skom vjedh
arta
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 00:17

pėr tė mė vjedhur mua, ma kan lujt... por unė asnjėherė s'kam vjedhur!
Arni-y
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10349
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:19

kur isha e vogel e beja se drurin e hante motra e madhe e keshtu shpetoja une Keni vjedhur? 441107
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 16084
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 05 May 2010, 17:23

Kam nisur te vjedh dije.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Interesant prej Wed 05 May 2010, 17:43

Kam vjedhur virgjinitetin e nje vajze, dhe ende jam duke vuajtur denimin NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga anea prej Wed 05 May 2010, 23:54

po kam vjedhur zemren e dikuj ( pa deshiren time) qe as vet nuk e di se cfar eshte ne te vertet...
anea
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 10365
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Naki prej Thu 06 May 2010, 14:51

Interesant shkruajti:Kam vjedhur virgjinitetin e nje vajze, dhe ende jam duke vuajtur denimin Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107
me cilin ligj po vuan kete denim te Maliqit apo te shtetit Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 .
Nuk me kujtohet se kam vjedhur ndonjehere vetem se kur isha ne klasen V kam hy naten ne kopshtin e halles Nazli dhe ja vjedha nja 3 kastraveca se kur nuk na jepke keshtu Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107

firma.................................................................................................................................................................................
Keni vjedhur? Image110Keni vjedhur? Bb_net10Keni vjedhur? Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Interesant prej Thu 06 May 2010, 14:57

Naki shkruajti:
Interesant shkruajti:Kam vjedhur virgjinitetin e nje vajze, dhe ende jam duke vuajtur denimin Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107Keni vjedhur? 441107
me cilin ligj po vuan kete denim te Maliqit apo te shtetit Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 .
Nuk me kujtohet se kam vjedhur ndonjehere vetem se kur isha ne klasen V kam hy naten ne kopshtin e halles Nazli dhe ja vjedha nja 3 kastraveca se kur nuk na jepke keshtu Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107 Keni vjedhur? 441107

Me ligjin e maliqit more cfar shtetit NeutralNeutralNeutral

Kastravecat a ishin turshi apo cfare NeutralNeutralNeutralNeutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Arjana prej Thu 06 May 2010, 17:44

he se kemi nje xhaxhi polic ketu,sben te tregojme Keni vjedhur? 348323
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 16084
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 06 May 2010, 17:58

trgo arjana se ky polici jon vetem llafe ka Keni vjedhur? 166837 Keni vjedhur? 153703
po mo kam vjedh njeher e kam treguar me siper si histori.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 06 May 2010, 18:02

Kotelja shkruajti:Kam nisur te vjedh dije.
hajde edhe 100 hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Naki prej Thu 06 May 2010, 20:10

Arjana shkruajti:he se kemi nje xhaxhi polic ketu,sben te tregojme Keni vjedhur? 348323
He jepi mi se po i mbylli syt Keni vjedhur? 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Keni vjedhur? Image110Keni vjedhur? Bb_net10Keni vjedhur? Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 06 May 2010, 21:00

Interesant shkruajti:Kam vjedhur virgjinitetin e nje vajze, dhe ende jam duke vuajtur denimin NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

eeee Paske Myten hahaahhaah
SamkaQika
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 10678
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga arlindi prej Sun 09 May 2010, 16:07

Jaht temes Stafi
avatar
arlindi

Postime : 4
Kyējet nė forum : 10079
Regjistruar mė : 15/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 09 May 2010, 16:21

hahaha kam vjedhur nje qenush qe e kishin len te braktisur edhe sot e kam ne shtepi
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga lolita prej Sun 09 May 2010, 16:26

Sum kujtohet qe kom vjedh ndonjeher Keni vjedhur? 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Keni vjedhur? 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16654
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 May 2010, 17:02

Po zemren nje djali Keni vjedhur? 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 09 May 2010, 20:51

po ja kom vjedh nje puthje te mir nje goce te bukur
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11902
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga bora prej Sun 09 May 2010, 21:23

jo jo
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11743
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga lolita prej Sun 09 May 2010, 21:40

Jo nuk kam vjedh se ekom vrigen prej Policve Keni vjedhur? 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Keni vjedhur? 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16654
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Besi prej Sun 09 May 2010, 21:43

Po,e kam provuar edhe kete ndjenje dikur!
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 13:48

Po zemren dhe dashurin njanit. Keni vjedhur? 213721
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 10 May 2010, 14:09

po shirtin e njones
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11902
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 20:45

po vjedh linjen e netit tash Keni vjedhur? 348323
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 16084
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga bora prej Mon 10 May 2010, 20:55

mos e thont zoti jo jo as nje here
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11743
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 20:57

valla po Keni vjedhur? 167497 temat e reja te forumit Keni vjedhur? 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 16084
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Arni-y prej Sat 15 May 2010, 03:57

po, gjithėherė kur shoh shkrepse mbi tavoline, pa vetėdije i fus nė gjep! =]
Arni-y
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10349
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 08:25

Zemren e njanit. Keni vjedhur? 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:06

jo e as sdo vjedh ndonjeher

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8299
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Keni vjedhur? Empty Re: Keni vjedhur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi