» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti je... Une jam...

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:45

Shota shkruajti:
Kotelja shkruajti:Shpata e Skenderbeut Very Happy
Ore e lige per armikun
Trimereshe
Atakuese
:puthje:
E cka duhet me ba une tash se sen spo marr vesh qetu Embarassed
Duhet te shkruash karakteristikat tua ose te tjereve duke u bazuar ne cdo shkronje... meqe ra fjala nga ka munguar shume dinamika jote Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 11:46

Um shurdhofsh ti trego cka duhet me ba se e hongre plumbin Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 11:47

Kotelja shkruajti:
Shota shkruajti:
Kotelja shkruajti:Shpata e Skenderbeut Very Happy
Ore e lige per armikun
Trimereshe
Atakuese
:puthje:
E cka duhet me ba une tash se sen spo marr vesh qetu Embarassed
Duhet te shkruash karakteristikat tua ose te tjereve duke u bazuar ne cdo shkronje... meqe ra fjala nga ka munguar shume dinamika jote Very Happy
jocolor Faleminderit motra Mad tash jav qes veten prej hujit une ketyre tullusumav Mad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:48

Duhet me i marr pseudonimet e antarve cilat te dush ti, dhe te besh nje varg me to ... Po nuk e ke patjeter... cfar plumi ke ai qe deshte me ma jap me e honger ? NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:49

huahuauauhahuauhahuahuauah........ o zot i madh Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 11:52

N njeri tullusum
A vanturier i dreqit
K atunar
I rredentist

I rredentist njesoj
N njeri tullusum njesoj
T ahmaqar nuk jep pizza
E jvallah krejt
R adikalist
E mjera ajo qe e ka
S i mik shume i mire
A ntipatik
N acionalist
T ung njihere 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:54

Shota shkruajti:N njeri tullusum
A vanturier i dreqit
K atunar
I rredentist

I rredentist njesoj
N njeri rullusum njesoj
T ahmaqar nuk jep pizza
E jvallah krejt
R adikalist
E mjera ajo qe e ka
S i mik shume i mire
A ntipatik
N acionalist
T ung njihere 8)

Te kisha me me pak shkronja ne pseudonim do kisha me pak te ngjeshme, i lumi Naki me 4 shkronja NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:55

hahahahaha me dhe nje ide edhe mu Very Happy

Shtrige
O lele majka
Teneqe
Allash vereshe
NeutralNeutralNeutral :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 11:58

K atunare edhe ti si kta
O se po ua mah anen
T ullusum tash edhe ti
E e lype vete
L ule je keshtu
J e pak hajt hajt edhe ti
A u knaqe

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:59

Shembullore
Oratore
Tolerante
Ambicioze

Shota thojne te na : nese don me ja thy qafen dikuj atehere lavdo hahahaha NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 12:00

interesant shkruajti:Shembullore
Oratore
Tolerante
Ambicioze

Shota thojne te na : nese don me ja thy qafen dikuj atehere lavdo hahahaha NeutralNeutralNeutralNeutral
Ahhhhhhh te njoh une ty se politiken e forte e ki ti se me nje kuj i keni lidhjet tullusumat e dreqit Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 12:03

Shota shkruajti:K atunare edhe ti si kta
O se po ua mah anen
T ullusum tash edhe ti
E e lype vete
L ule je keshtu
J e pak hajt hajt edhe ti
A u knaqe
hahahahahaahhahahahahah....o nene mojjjj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 12:35

Dembel ne forum
Entuziast ne jete
Tullusum mbase per dike
I tille jam
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 12:37

Dorelire
Emermire
Tingellues
Interesant Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 13:19

Sherr i mire
Ortek bore
Trimereshe
A u knaqe?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:04

deti shkruajti:Sherr i mire
Ortek bore
Trimereshe
A u knaqe?
Hahahahahahah ja paske gjetur deti veq une pak po ja ndryshoj kuptohet vleresimi im fest
Shume e afte per gllok
Origjinal i ka
Te forta
Alamet te mdhaja
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 14:06

Ndal more burre e mos u ngut
Ate qe e thua a je i sigurt
Kisha dashte vertete ta di
Ishalla eshte keshtu si thua ti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:10

deti shkruajti:Ndal more burre e mos u ngut
Ate qe e thua a je i sigurt
Kisha dashte vertete ta di
Ishalla eshte keshtu si thua ti
hahahahahahahaha
e vertet miku im
keto pjatat ti bashkosh
gllokat e shotes
do ja paramendosh
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 14:12

I kam thene edhe une
Ne te nuk ka dyshim
Tere diten i ngacmon
Edhe naten i pastron NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Rall ku mund t'i gjesh
Edhe pse pak me pertese
Sa here ti ato i kerkon
A e di se ku i gjon ? NeutralNeutralNeutralNeutral
Ne Lipjan ne Polici
Te Shota veq me Porosi NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:15

interesant shkruajti:I kam thene edhe une
Ne te nuk ka dyshim
Tere diten i ngacmon
Edhe naten i pastron NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Rall ku mund t'i gjesh
Edhe pse pak me pertese
Sa here ti ato i kerkon
A e di se ku i gjon ? NeutralNeutralNeutralNeutral
Ne Lipjan ne Polici
Te Shota veq me Porosi NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Hahahahahahahaha te vetmet qe kane vlere te kjo Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 14:18

Per Nakin dhe Ineresantin
Kot e keni
O burrat e dheut
Te ajo shansa s'keni
E di une, e di
Larg sheh ajo
Jo thote pa pertese
Ah se c'na plasi krejt
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 14:20

deti shkruajti:Per Nakin dhe Ineresantin
Kot e keni
O burrat e dheut
Te ajo shansa s'keni
E di une, e di
Larg sheh ajo
Jo thote pa pertese
Ah se c'na plasi krejt
Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 14:20

Do ta shohesh edhe ti
Edhe ke me e besu
Tani ajo neve ka me na kerku
Interesant, ne skem me pranu NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:21

deti shkruajti:Per Nakin dhe Ineresantin
Kot e keni
O burrat e dheut
Te ajo shansa s'keni
E di une, e di
Larg sheh ajo
Jo thote pa pertese
Ah se c'na plasi krejt

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kot se kemi
O burri i dheut
Te ajo miqesin kemi
E di ajo shume mire
Lartepamesi e vertet eshte
Jemi miq te perbetuar
Ashtu to the end jemi betuar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 14:24

interesant shkruajti:Do ta shohesh edhe ti
Edhe ke me e besu
Tani ajo neve ka me na kerku
Interesant, ne skem me pranu NeutralNeutralNeutralNeutral
Te thashe edhe me heret, sot kam qesh shume me ty. Nuk te dija kaq shakagji Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 14:26

Kotelja shkruajti:
interesant shkruajti:Do ta shohesh edhe ti
Edhe ke me e besu
Tani ajo neve ka me na kerku
Interesant, ne skem me pranu NeutralNeutralNeutralNeutral
Te thashe edhe me heret, sot kam qesh shume me ty. Nuk te dija kaq shakagji Very Happy

Edhe une sot po qeshi me shkrimet e mia , nganjehere po them dale ta shof i kuj eshte ky shkrim, kur po shof pseudonimin tim po quditem NeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 14:26

Pa keqkuptim o miqte e mi

Kjo qe shkrova me larte
O miqte e mi
Te gjithe e dime
Eshte per mahi
Lal, per shoten shkrova
Ju e dini mire
Ate e ngacmova
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:28

deti shkruajti:Pa keqkuptim o miqte e mi

Kjo qe shkrova me larte
O miqte e mi
Te gjithe e dime
Eshte per mahi
Lal, per shoten shkrova
Ju e dini mire
Ate e ngacmova

Hahahahahahahaha e gjete kend ta ngacmosh shoten a ajo i ngjan peshkut mbas 10 sekondave cdo gje harron te vetmen kujtes te perkryer ka mirembajtjen e gllokave

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 14:29

Naki shkruajti:
deti shkruajti:Per Nakin dhe Ineresantin
Kot e keni
O burrat e dheut
Te ajo shansa s'keni
E di une, e di
Larg sheh ajo
Jo thote pa pertese
Ah se c'na plasi krejt

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kot se kemi
O burri i dheut
Te ajo miqesin kemi
E di ajo shume mire
Lartepamesi e vertet eshte
Jemi miq te perbetuar
Ashtu to the end jemi betuar
Naki nuk do te lodhem asnjehere se theni qe je mik i vertete per mua!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:35

Koha ka treguar
Oj mikja ime
Te kam deshpruar disa here
E prap se prap mike mbete
Lus zotin veq gezime te kesh
Jam betuar dhe te betohem
Autokton mik do me kesh


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 23 Oct 2008, 14:49, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 14:48

Asnjehere nuk me ke zhgenjyer
Rendesine e jetes ne pasqyren time e pikturove
Ligeshtimin, kur te njoha ty pas e lashe
Ideal ne majen e miqesise u shenjterove
Ndoshta dallget e jetes do te na hedhin larg
Do te jem gjithmone prane teje, qofte dhe per te te sheruar nje plage!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 14:48

Naki shkruajti:Koha ka treguar
Oj mikja ime
Te kam dehspruar disa here
E prap se prap mike mbete
Lus zotin veq gezime te kesh
Jam betuar dhe te betohem
Autokton mik do me kesh

Te jesh polic dhe ne te njejten kohe Poet shume qudi :thinking: :bum:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 14:58

Te pakten me thuaj a te pelqeu poezia qe e shkrova me lart Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 15:10

Kotelja shkruajti:Te pakten me thuaj a te pelqeu poezia qe e shkrova me lart Very Happy

Me thuaj ti mua, a ka ndonje shktim ne te gjithe forumin qe ti e ke shkru e te mos kete mesim ne ate shkrim ! - Je shume intelektuale ne cdo aspekt Very Happy flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 15:33

Nje poezi pak me ndryshe, pak me serioze sepse keta anetare dine dhe duan, andaj edhe e bejne kete forum kaq te bukur.

Neser ne mengjes
Agimi kur te zbardh
Kopshti mbuluar me vese
I teri shkelqen si ar.

Kur ngadale dita shkon
Oret numerohen
Trendafili arome leshon
E femijet gazmorė
Luajne, bertasin
Jane kapur dore per dore
Ah sa bukur, jeten ta zgjasin.

Imperativ per kohen sot
Nderi eshte, besa, fjala
Te paret s’na mesuan kot
E ne me fjale te rralla
Rrisim brezin per ardhmerine
Edhe t’ kaluaren tone te ndritur
Si mikpritjen dhe burrerine
Amanetin shume te pritur
Ntrojet tona sot eshte liria
Te jetoje per mot trimeria.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 15:43

deti shkruajti:Nje poezi pak me ndryshe, pak me serioze sepse keta anetare dine dhe duan, andaj edhe e bejne kete forum kaq te bukur.

Neser ne mengjes
Agimi kur te zbardh
Kopshti mbuluar me vese
I teri shkelqen si ar.

Kur ngadale dita shkon
Oret numerohen
Trendafili arome leshon
E femijet gazmorė
Luajne, bertasin
Jane kapur dore per dore
Ah sa bukur, jeten ta zgjasin.

Imperativ per kohen sot
Nderi eshte, besa, fjala
Te paret s’na mesuan kot
E ne me fjale te rralla
Rrisim brezin per ardhmerine
Edhe t’ kaluaren tone te ndritur
Si mikpritjen dhe burrerine
Amanetin shume te pritur
Ntrojet tona sot eshte liria
Te jetoje per mot trimeria.

Flm shume deti, Poezi qe ia vlen te lexohet shume, je i papare Smile
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 06 Dec 2008, 16:28

hehe,z.interesant,vertete poezi interesante!
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13785
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 30 Dec 2008, 22:19

Diku neper rruget e jetes ka humbur
Era shpresoj te na sjelle perseri...
Tik-taket me nuk levizin si dikur
I shtrenjti yne, eja, fali miqve nje cope lumturi!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 31 Dec 2008, 13:16

Kotelje, ti je mė e mira e ku po ta ndien ty pėr atė tullusumin e dadės ndėrsa unė jam njė babgjysh qė ju dua shumė tė gjiuthėve e edhe tullusumin se prapseprap pa te nuk ban more.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Ylliks prej Thu 01 Jan 2009, 09:22

ti je atje e unė kėtu as atje
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10856
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti je... Une jam...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi