» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga wendi prej Sat 18 Oct 2008, 20:59

Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron??? KUR AI OSE AJO NUK TE DASHURON ME???????
avatar
wendi

Shteti : Tirana City
Postime : 10
Kyējet nė forum : 11781
Regjistruar mė : 23/09/2007

http://www.alreklama.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Sat 18 Oct 2008, 21:19

wendi shkruajti:Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron??? KUR AI OSE AJO NUK TE DASHURON ME??????? foodanddrink
Veshtire se ja arrin nese vertet e do me zemer eshte e kote nuk e nxjerr dot sado keq te bej. Keshtu eshte e lindur qenja njerzore te besh njeriun te jetoj me nje vuajtje te tille eshte dicka qe nuk ka koment dhe nuk ka fjale qe sheron. Jemi deshmitar se toka eshte mbushur me urrejtes me njerez qe nuk ndjejne dhimbje por ne rend te pare vene interesin para dashurise.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Oct 2008, 19:46

Nje pyetje qe nuk merr pergjigje megjithese e kerkon nje te tille.Te ndjesh per dike eshte gjeja me e bukur dhe me e paster mes ndjenjave qe na karaterizojne.
Si mund te permendet fjala interes kur njeriu ndien, dashuron, jeton sepse kur njeriu dashuron ndihet i gjalle plot jete.
Nuk flitet per interes , nuk flitet per ndjenja te dobta por per super fuqi nese ndien.
Nuk di pse kujtoj kohet e hershme kur babai e martonte vajzen sepse pala e dhendrit i ofronte nje ka nje lope ose nje parmende. Ju lutem pra, Dashuria ka emrin e vet dhe nuk duhet hedhur balte mbi te. Nuk vuan kush per nje pjate kos sot.
Mos kerkoni asnjehere te arrini te nxirrni dike nese keni ndjenja per te.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Mon 20 Oct 2008, 17:19

He mi se ishte direkt pergjigje mos ja fut kot edhe ti. Ne 80% te rasteve ol luan interesi ne 20% dashuria e zemres.
Mire e ke ti por se ke mire ne rastin konkret shpresoj me kuptove.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Oct 2008, 19:14

Naki shkruajti:
Mire e ke ti por se ke mire ne rastin konkret shpresoj me kuptove.
ehe te kuptoj por si leverdis me tu pergjigje ne kete rast te kuptum ne lagja e jo ajo Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Vizitor prej Thu 23 Oct 2008, 19:33

miranda shkruajti:
Naki shkruajti:
Mire e ke ti por se ke mire ne rastin konkret shpresoj me kuptove.
ehe te kuptoj por si leverdis me tu pergjigje ne kete rast te kuptum ne lagja e jo ajo Neutral Neutral

Une nuk merrem me leverdisje por me ate cfare ka vlere.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 21:50

arla shkruajti:
miranda shkruajti:
Naki shkruajti:
Mire e ke ti por se ke mire ne rastin konkret shpresoj me kuptove.
ehe te kuptoj por si leverdis me tu pergjigje ne kete rast te kuptum ne lagja e jo ajo Neutral Neutral

Une nuk merrem me leverdisje por me ate cfare ka vlere.
Me vjen keq qe duhet te them vlera jote eshte = 0
Ti goce ke kaluar ne person fiksim te preferoj rri sa me larg forumeve do kesh shume me mire e kam per te miren tende se tek e fundit nuk jam fare duke u merzitur per filozofit tua neper forume sepse thjesht per mua jane " kur ske pune luje deren bej dicka pra "

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga black prej Fri 24 Oct 2008, 06:49

Wow... Ka njerez qe nuk ja vlen as ti vrasesh, jo me ti mbash ne zemer
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10986
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga bovari prej Fri 21 Nov 2008, 23:52

Shume kollaj nese nuk te thot ""harrom se kam egzistuar " thuaje vete kete fjali dhe pasi te zer vend ne koke athere esht e harruar Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Ylliks prej Sat 22 Nov 2008, 09:39

Pse baco ta nxierresh nga zemra, njeriun qė dashuron?
Tigri e han kaprollen, veēpse e dashuron!...
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10964
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga sirena prej Sat 22 Nov 2008, 23:27

Per mendimin tim ka shume njerez qe mundohen ta bejne kete gje dhe ne menyra shume te ulta shpesh here dhe me te vertete mendoj se njerez te tille duhen meshiruar ...!
nese dashuria vjen, ajo gjithmone duhet pritur ne gji , nuk ka rendesi si,ku,pse,kur ???? eshte DASHURI dhe duhet perpjekur te mbahet ngrohte dhe te ushqehet qe te jetoje pergjithmone, . dashuria mund te jete vetem dicka e mire, .
nuk mendoj se duhet perpjekur per te gjetur nje menyre per te perjashtuar njeriun fatlum nga zemra ,kush mundohet te gjej menyra per te larguar nga zemra ate njeri qe dashuron do te thote qe eshte drejt nje boshlleku te madh ne zemer e ne jete..!!

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12091
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 00:43

Sirena pershendetje se pari na ke munguar shume por gjithmone je pran ska rendesi ku je dhe si te imponohen kushtet dhe jeta.
Kalojme ke tema,
Zemra eshte e kalkulueshme mbretreshe e ujrave eshte e kalkulueshme me trurin por varet me cilin kanar apo kalkulator punon. Ne cilin rrafsh ne ate material apo ideal.
- Nese eshte ne rrafshin material kalkulatori apo kanari gjithmone shkon ne ate ta gjeje dashurine tek nje fryte i shendoshe me xhepa plot dhe kjo menjehere e largon nga termi dashuria e zemres.
- Nese eshte ne ate idealen cdo njeri qe ka vertet zemer do te shikonte te gjente ate dashuri ku dominojne ndjenjat, stabiliteti,paqja dhe gjuha e perbashket duke aluduar ne sigurine qe te jete nje antivirus fatal i tradhetise.
I biem shkurt versioni ideal eshte i lidhur me temen dhe nese i perkasim keti versioni atehere eshte e kote ske se si e nxjerr nga zemra personin qe dashuron sado keq te bej ai/ajo.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 12:42

Nuk do e nxjerri na zemra njeriun qe dashuroi do e le aty mir e ka,pse ta nxjerri jo mor jo se ha une ket fest
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10501
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:03

Mbaje lisja mbaje se dhe ai po te mba ty keshtu po thote ky Lap Topi im mbase nuk ka informacione te gabuara 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 13:26

Jo i paska shum te sakta informatat se nuk kam pse ta hjeki le te rri aty mir e ka edhe nxet po se tani u ftoh dhe koha pse ta nxjerri te merdhi jasht gjynaf
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10501
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga bovari prej Mon 24 Nov 2008, 14:58

Tani pa hyre ne temen e filozofise dhe ne dallimin reale nga idealja sepse fundja njeriu po nuk mendovi idealen nuk e arin as realen Smile Drejt nuk harrohet ama kur te lendon (lendimi shpirteror esht 100 here me i rend se ai fizik) ndjenjat shenderohen,bien pre e erozionit te kohes dhe largohet nga jeta.Mbetet vetem si nje siluete ose ender e frikshme qe kur pin nje got uje te ftohte shpeton nga ankthi qe te ka lene si pasoje endera ;)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 Nov 2008, 18:59

Shkon ne spital ne kardiologji, e hap zemren, e nxjerr me kapese higjienike, e vendos ne pjate, e mbyll zemren dhe mbaroi..ska me!
Nese eshte person te cilin me nuk e do, do te dali vet nga zemra, sepse gjen miliona aresye qe te mos e lejosh te jete ne te.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 15:53

Eshte vertet e veshtir,por duke pare qe eshte mire per ne atehere thjesht duhet te mundohemi ta largojm avash avash ,por koh pas kohe te kujtohet prap mbete ne kujtime qoft per mire po ashtu dhe per keq, asgje nuk eshte e leht por njeriu eshte i fort dhe i duron te gjitha,ndonjher bjeshka nuk shtyhet me gjoks,ndoshta dhe dorzohemi,ndoshta eshte thjesht me mire!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 15:55

vetem duke e urryer ne rast se te ben dicka keq,e felliq krejt ashtu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:45

ska mundesi ta nxjerresh nese e don veretet

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 20:30

si de,kush di te ma thote e mua
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Fri 02 Jul 2010, 21:32

Nuk ka shanse as mos u mundoni sado qe te lendon, te injoron, te mundon... nga zemra nuk e largon kurr dot nese po me zemer e ke dashuruar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 03 Jul 2010, 19:16

Sa do qe te mundohemi kurre nuk do e ncjerrim njeriu nga zemra qe kemi dashur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 03 Jul 2010, 22:27

mund ta nxjerresh zemren tende nga trupi yt, jo edhe dashuri nuk nxirret nga zemra

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Elda prej Sat 04 Sep 2010, 11:37

kur nje person e dashuron me ndjenja dhe me thellesin e zemres ne cfaredo rrethanash esht e pamundur kjo edhe po te mundohesh
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9609
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 21 Sep 2010, 21:47

E pamundur eshte te largoj nje zemer qe e dashuroj tej mase e pamundur vec vdekja na ndan.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 11:19

Dashuria e vėrtetė mbetėt pėrherė brenda zemrės sė njeriut...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9227
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Leta prej Thu 28 Oct 2010, 02:44


Sa do qe Mundohesh te t'a nxjerrish nga Zemera njeriun qe e ke Dashuru , eshte e pa Mundur te nxjerret nga Zemra ... qe Sinqerisht e dashurove, e Terorizon veten me fakte te shumta qe s'ia Vlen ai njeri te rrin ne zemer aty.. Po nuk largohet , meqense ai te ka be me dije qe une nuk dua te jam me ne zemeren tend.... PO ti nuk e nxjerr nga zemera dote sepse e ke Dashuru... dhe nuk Egziston qenie njerzore ne Bote qe te Bind te t'a Largosh ate njeri nga Mendja , Zemera, Shpirti,perderi sa cdo dite Mendja jote mirret me Kujtimin e asaj Lidhje... natyrisht qe ai ende do te jete mbrenda ne Zemer, rezultat i kesaj eshte dhe ajo qe nuk e Ven ne zemer dikend tjeter , sepse bejsh Krahasime me ate qe e ke n'Zemer , ai ka qene me i mire , ai me ka be te Lumtur... ai keshtu ai ashtu.... Edhe pse pala tjeter hic s'te ka pas ne Zemer, e mos te Flasim qe s'iu ka dasht me shume se 1 Minute te te Nxjerr nga zemera ne ate Momente kur t'a ka be me Dije qe me S'te dua! e Ti se nxjerr nga Zemera se e ke Dashuru me te Vertet... se po mos t'a doje s'tu kishin desht me shume se 50sekonda me Nxjerr nga Zemera!

avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8856
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Naki prej Thu 28 Oct 2010, 02:59

Bleta e lexova me kujdes postimin tend. Nuk ka koment shume bukur e ke thene. Le te jete mendim personal imi ne lidhje me postimin tend sepse asnje njeri ne kete bote nuk dashuron njesoj. Ndoshta jam gabim por eshte mendim imi. Kurr nuk mund ta harrosh personin qe ke dashur me zemer por mund ta mposhtesh kete mendim vetem atehere kur gjen personin tjeter te duhur.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Leta prej Thu 28 Oct 2010, 03:10

PO ama te shkon nje Kohe e gjate , qe t'a Mposhtesh kete Mendim qe mos me Mendu per ate njeri qe e ke dashuru.
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8856
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Arjana prej Thu 28 Oct 2010, 15:44

pse ta nxjerr...do jete nje pjese e jotja mendoj cdo here e smund te fshihet nga kujtesa dicka e tille..
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 28 Oct 2010, 19:02

E pa mundur te ndodh kjo gje sado qe mundohesh po gjithmone te ngel e kaluara e nje dashurie

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga stralli prej Thu 04 Nov 2010, 14:32

...njeriun qė dashuron nuk mund ta nxjerresh nga zemra,po fillove te mos e dashurosh atėherė e gjen mėnyrėn se si...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9227
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Nov 2010, 19:29

Une kam provuar por nuk arrita dot ta nxjerr..akoma brenda me ngeli Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Leo@! prej Wed 10 Nov 2010, 19:39

nuk del dot.
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9037
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Dardania prej Wed 10 Nov 2010, 19:53

nuk ka shance ta largosh nga Zemra kur e do me gjith shpirt e thellesin e love
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11418
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Leo@! prej Wed 10 Nov 2010, 19:59

............
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9037
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 10 Nov 2010, 21:15

Mjafton tja thuash

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga stralli prej Fri 12 Nov 2010, 13:56

...ky ėshtė njė problem shumė serioz i shpirtit qė dashuron.....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9227
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Leo@! prej Fri 12 Nov 2010, 14:02

nuk del dote
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 9037
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi