» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kamasutra

Shko poshtė

Kamasutra

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Oct 2008, 01:23

Kush nga ju e keni lexuar librin Kamasutra dhe sa e keni vene ne praktike? Une personalisht jo vetem qe e kam lexuar po pas leximit dhe praktikes me Razen mu duk sikur isha une vete autori i ketije libri Very Happy Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 28 Oct 2008, 15:55, edituar 2 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga visitor prej Mon 27 Oct 2008, 09:04

Neutral Neutral Neutral Neutral Oh ty mortja te marrt se krejt je shly Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Interesant prej Mon 27 Oct 2008, 09:15

hahahaha, dmth e paske kuptu mire ate se ne cfar therret ai liber Naki NeutralNeutralNeutral.

Keshille:
Kush has ne veshtiresi dhe moskuptim nga ky liber , le te lajmerohet tek Naki personalisht, apo tek stafi i forumit, shpresojme qe do e zgjidhim edhe ate problem NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga visitor prej Mon 27 Oct 2008, 09:24

A duhet me pagu mo Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Interesant prej Mon 27 Oct 2008, 09:26

Shota shkruajti:A duhet me pagu mo Neutral

Po nese kerkon informata dhe sqarime gojore eshte gratis, po nese kerkohet praktika atehere duhet me pagu se nuk shkon krejt qyl NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga visitor prej Mon 27 Oct 2008, 09:27

Hahahahahahahaha me kon shkon asi bohesh edhe ti krejt je shly pasha koken e Veselit zot bone hajr me juve dyve po hajt se dada nje dite ju qetson Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Interesant prej Mon 27 Oct 2008, 09:29

Shota shkruajti:Hahahahahahahaha me kon shkon asi bohesh edhe ti krejt je shly pasha koken e Veselit zot bone hajr me juve dyve po hajt se dada nje dite ju qetson Very Happy

NeutralNeutralNeutralNeutral po na te qet jena mo Shota, kush ska qe na ben nervoz, edhe mos me bo be ne kok te Veselit se diqysh pom ngushton NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga deti prej Mon 27 Oct 2008, 11:35

Shota, harrove se kjo dyshe e ka edhe nje anetar e qe behet treshe. E ky i treti eshte edhe ma yst spse perpos kamasutra ju pyet se a e keni lexuar edhe librin Anangaranga nga Kaliana Mala. Nuk dallon shume nga kamasutra por nese kombinohen gjerat nga keto te dyja, behesh me komplet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Interesant prej Mon 27 Oct 2008, 11:39

Ku deti cka ja ki shtu zullumin qetash SHotes, kjo me Kamasutra po ka problem e po don edhe me Anangaranga tash NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga memaliaj prej Mon 27 Oct 2008, 12:21

Shota a e di ca eshte 69?
Se eshte shume i preferuar te kamasutra ky stil hahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Oct 2008, 16:38

Hahahahahhahahahaa sa di une shota perdor nje stil allo Malazezqe maharamen fetyres garahi mercedesit Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Oct 2008, 19:32

Avash ore se mos i mbushni bekat duke qeshur 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kamasutra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi