» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt i friksoheni ne jete??

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga blina prej Wed 29 Oct 2008, 11:19

Kush mendoni se esht frika juaj ne jet ose me sakt nga kush ruheni ??

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11444
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:51

nga asnji jam i hapur per te gjithe Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 09:53

Humbjen e njerve te dashur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:54

i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 10:00

memaliaj shkruajti:i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)
8) me nje dor po shkruaj dhe me nje po mbaj tel qe po flas keshtu qe nuk e kam shume mendjen cfar po shkruaj.Shocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 10:08

miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)
8) me nje dor po shkruaj dhe me nje po mbaj tel qe po flas keshtu qe nuk e kam shume mendjen cfar po shkruaj.Shocked
ej si eshte ajo shprehja qe perdor ti "vl"?
ej me justifikim vl nuk kisha degjuar ndonjeher hahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 10:09

memaliaj shkruajti:
miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)
8) me nje dor po shkruaj dhe me nje po mbaj tel qe po flas keshtu qe nuk e kam shume mendjen cfar po shkruaj.Shocked
ej si eshte ajo shprehja qe perdor ti "vl"?
ej me justifikim vl nuk kisha degjuar ndonjeher hahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral vl je vet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 10:11

miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:
miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)
8) me nje dor po shkruaj dhe me nje po mbaj tel qe po flas keshtu qe nuk e kam shume mendjen cfar po shkruaj.Shocked
ej si eshte ajo shprehja qe perdor ti "vl"?
ej me justifikim vl nuk kisha degjuar ndonjeher hahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral vl je vet
nuk jam nga vlora bukuroshe po jam nga memaliaj hahahahaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 10:13

memaliaj shkruajti:
miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:
miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)
8) me nje dor po shkruaj dhe me nje po mbaj tel qe po flas keshtu qe nuk e kam shume mendjen cfar po shkruaj.Shocked
ej si eshte ajo shprehja qe perdor ti "vl"?
ej me justifikim vl nuk kisha degjuar ndonjeher hahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral vl je vet
nuk jam nga vlora bukuroshe po jam nga memaliaj hahahahaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral
Je nga Gjirokastra me sa di une fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 10:17

miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:
miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:
miranda shkruajti:
memaliaj shkruajti:i frikesohem babimeve gramatikore te kesaj lart.
"njerzve" hahahahaaaa Very Happy 8)
8) me nje dor po shkruaj dhe me nje po mbaj tel qe po flas keshtu qe nuk e kam shume mendjen cfar po shkruaj.Shocked
ej si eshte ajo shprehja qe perdor ti "vl"?
ej me justifikim vl nuk kisha degjuar ndonjeher hahahahaaaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral vl je vet
nuk jam nga vlora bukuroshe po jam nga memaliaj hahahahaaaa:| Neutral Neutral Neutral Neutral
Je nga Gjirokastra me sa di une fest
nga gjirokastra kam origjinen po lindur ritur ne memaliaj dhe sot banues ne tirane Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Geri prej Wed 08 Apr 2009, 22:12

Nga vdekja Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga lolita prej Wed 08 Apr 2009, 22:52

Friksohna nga Vdekja Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Drini prej Wed 08 Apr 2009, 23:02

Nga perendia
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Erona prej Thu 09 Apr 2009, 08:14

me se shumti ne kete jete i frikesohem zotit
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10626
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga spirito prej Tue 14 Apr 2009, 19:15

thjesht askujt !
avatar
spirito

Shteti : shrine
Postime : 64
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 14/12/2008
Profesioni : Live fast, die young !!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Drini prej Tue 14 Apr 2009, 23:20

Perendise vetem
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Naki prej Wed 15 Apr 2009, 00:41

Atij qe i bej keq

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga zymer prej Wed 15 Apr 2009, 00:59

Nga Allahu

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11618
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Argumenti prej Mon 11 May 2009, 00:56

Krijuesi i juaj i Fuqishmi dhe i Madherishmi, i cili ka thene:
" O robet e Mi! Une ia kam ndaluar dhunen Vetes dhe e kam ndaluar edhe nder ju, prandaj mos i beni dhune njeri-tjetrit.
O robet e Mi! Te gjithe ju jeni te lajthuar, pervec atij qe e perudhi Une, prandaj kerkoni udhezim nga Une, do t'iu perudhe.
O robet e Mi! Te gjithe ju jeni te uritur, pervec atij qe e ushqej Une, prandaj
O robet e Mi! Te gjithe ju jeni te zhveshurkerkoni t'iu ushqej, do t'iu ushqej. , pervec atij qe e veshi Une, prandaj kerkoni veshje nga Une, do t'iu vesh.
O robet e Mi! Vertet ju gaboni naten dhe diten, kurse Une i fal te gjitha mekatet, prandaj, kerkoninga une falje, do t'iu fal.
O robet e Mi! Ju kurre nuk mund te arrini te ajo, me cka Mua dem do te Me shkaktonit qe te Me demtonit, as qe ndonjehere do te arrini tek ajo qe Mua dobi do te me sjelle, qe te Me kontribuonit.
O robet e Mi! Sikur i pari nga ju dhe i fundit nga ju dhe njerzit nga judhe xhinet nga ju te ishin te devotshemsikur zemra me e devotshme e njerit nga ju, kjo nuk do ta shtonte sundimin Tim ne asgje.
O robet e Mi! Sikur i pari nga ju dhe i fundit nga ju dhe njerezit nga ju dhe xhinet nga ju te ishin te prishur si zemra me e prishur e njerit nga ju, kjo nuk do ta mungonte sundimin Tim ne asgje.
O robet e Mi! Sikur i pari nga ju dhe i fundit nga ju dhe njerzit nga ju dhe xhinet nga ju te ngriheshi (qendroni) ne nje vend dhe deshirat dhe lutjet Mua te m'i drejtoni, dhe Une t'i pergjigjesha lutjes se cdonjerit, kjo nuk do ta mungonte ate qe kam Une as aq sa qe e mungon gjilpera kur ngulet ne deO robet e Mi! Cdo gje varet nga veprat tuaja, te cilat tek Une jane te ruajturadhe te llogaritura, kurse per te cilatUne juve do t'i shperblej. Kush gjen mire, le ta falenderoje All-llahun, kurse kush gjen te kunderten, mos ta fajsoje askend pervec veten.t

Argumenti

Shteti : Kosovė
Postime : 106
Kyējet nė forum : 11719
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adisa prej Mon 11 May 2009, 08:30

Zotit
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Geri prej Mon 11 May 2009, 12:33

Vdekjen i friksohem se 1 jet kemi
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga gjerjaa prej Mon 11 May 2009, 15:21

Askujt si frikesohem ne jet.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10556
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 11 May 2009, 16:56

as une
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga lolita prej Tue 12 May 2009, 13:17

I friksohem shum senev ne jete

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adisa prej Tue 12 May 2009, 14:25

As kujt per veq Allahut
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga LumLumi prej Tue 12 May 2009, 15:07

Edhe krijeses ma te vogel, mos i hyj ne hak! Se sa per te medhenjve qe shtihen se kushedi kush jane, bie fjala, per ca kokona, as qe ma ni !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11126
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Voglushja prej Tue 12 May 2009, 18:36

Qenve ju friksohem ahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Geri prej Wed 13 May 2009, 00:59

Voglushja shkruajti:Qenve ju friksohem ahahahah
Very Happy pse nuk thuj i friksohem gomarti eee hahahha

Une per vete Zotit ja kam friken se ai e di jeten tone
8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 13 May 2009, 12:45

mossukseseve
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 May 2009, 22:40

Kushteve atmosferike

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Naki prej Thu 14 May 2009, 11:08

Loteve te mamit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adisa prej Thu 14 May 2009, 11:31

Zotit
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Erona prej Thu 14 May 2009, 11:57

si kjo siper
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10626
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Unike prej Thu 14 May 2009, 14:01

shum gjerave u friksohem ne jete :drunken:
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10607
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Erona prej Thu 14 May 2009, 14:28

erresires
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10626
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Adisa prej Thu 14 May 2009, 14:33

Vdekjes
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 16 May 2009, 15:29

ty te friksohem
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 May 2009, 23:51

Ndarjes se qenushit tim nga bota

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 16 May 2009, 23:52

NJERIUT QE ME PRET NE BES KAM FRIK

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 16 May 2009, 23:54

KLEA SHKROU:NJERIUT QE ME PRET NE BES KAM FRIKEN

Ke te drejte znj.klea,duhet kujdes,kete frike e ndjej dhe une
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i friksoheni ne jete??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi