» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 20:21

mire se ju gjetate gjithve

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 20:22

;hi;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 02 Nov 2008, 20:22

Voglushja shkruajti:mire se ju gjetate gjithve
Mire se vjen voglushja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Annika prej Sun 02 Nov 2008, 20:24

Voglushja shkruajti:mire se ju gjetate gjithve

:jelous: Voglushja mire se vjen

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 20:26

flm te gjithve beso qe do kaloj bukur se bashku

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 20:29

Voglushja shkruajti:flm te gjithve beso qe do kaloj bukur se bashku

Pse mos te kalosh bukur eee
ne per kete pune jemi
qe tja kalojme te gjith sebashku bukur danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 20:30

flm shumeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Interesant prej Sun 02 Nov 2008, 21:35

Risa shkruajti:
Voglushja shkruajti:flm te gjithve beso qe do kaloj bukur se bashku

Pse mos te kalosh bukur eee
ne per kete pune jemi
qe tja kalojme te gjith sebashku bukur danc

Risa kalon me se bukuri kur eshte :bed: ... NeutralNeutralNeutral

Gjithesesi Vogelushja mire se erdhe e u rritsh Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 22:07

Flm shume mire se ju gjej

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Isinqerti prej Sun 02 Nov 2008, 22:10

Mr se keni ardhue Voglushe kaloni bukur
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 22:11

Flm shume

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Isinqerti prej Sun 02 Nov 2008, 22:14

Mendwr qofshi voglushe
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 05 Nov 2008, 13:13

pershendes interesantin qe eshte ne linje

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12469
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Interesant prej Wed 05 Nov 2008, 13:19

GISHTEZA shkruajti:pershendes interesantin qe eshte ne linje

pershendetje gishteza mire se na erdhe flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 05 Nov 2008, 14:26

Pershendetje per te gjithe antaret !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11608
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 14:31

Rrezon@ shkruajti:Pershendetje per te gjithe antaret !
po ashtu edhe ty te pershendes dhe te uroi nje dit te mrekullueshme te kalosh yll jocolor flower

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 05 Nov 2008, 14:49

[i]Ti siper te deshiroj te jeshe mire dhe punet te te shkojne mire, [/i]


Edituar pėr herė tė fundit nga Rrezon@ nė Sun 14 Dec 2008, 02:58, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11608
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 14:58

Ty siper te desheroj cka me don zemra mua hahhaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 05 Nov 2008, 15:03

Gjithashtu.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11608
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 15:45

Ani se edhe une pajtohem me ty!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 19:51

bukuria shpirterore shkruajti:
Rrezon@ shkruajti:Pershendetje per te gjithe antaret !
po ashtu edhe ty te pershendes dhe te uroi nje dit te mrekullueshme te kalosh yll jocolor flower
Nashtu dhe une ju pershendes shume te nderuar antar nga ana ime Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 19:49

Edhe une juve....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 19:59

Edhe une tyve Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 11:38

Pershendetje per ju me heret , per ju tash, edhe per ata qe do te vin NeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga blina prej Fri 07 Nov 2008, 11:49

Pershendetje per ata qe jan kesajde.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11597
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Fri 07 Nov 2008, 13:12

Perrshendetje per te gjithe.

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 13:17

Pershendetje Voglushja mire se erdhe flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Fri 07 Nov 2008, 13:26

Flm shume mire se ju gjeta cheers

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Geri prej Sun 09 Nov 2008, 12:15

persshndes risen qe esht si thpirt hihhih
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 12:49

Pershendes ket katunari lart Shocked Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 14:30

Pershendes kete zemren siper meje (qendro ashtu si je)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Avokatja prej Tue 11 Nov 2008, 11:19

pershendetje per memaliajn
avatar
Avokatja

Shteti : Albania
Postime : 4
Kyējet nė forum : 10614
Regjistruar mė : 08/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Interesant prej Tue 11 Nov 2008, 11:23

pershendetje per avokaten flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13883
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 11:28

pershendetje per Interesantin dhe Avokaten ju uroi nje dit te mrekullueshme te kaloni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 13:56

Pershendes Stelion

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:36

Pershendetje per morena, gresa dhe bukuria shpirterore

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:39

flm njashtu edhe per ty pershendetje Lumbardhi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Wed 12 Nov 2008, 10:46

;hi; pershendetje per te gjithe

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:47

Voglushja shkruajti:;hi; pershendetje per te gjithe
flm po ashtu pershendetje edhe per ty te uroi te kalosh sa me mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Wed 12 Nov 2008, 10:59

Flm shume motrushe edhe ti ja kalofsh bukur tung

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi