» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 11:07

Voglushja shkruajti:Flm shume motrushe edhe ti ja kalofsh bukur tung
flm gjithashtu edhe ty te uroi nje dit te mrekullueshme

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Ylliks prej Sat 22 Nov 2008, 07:19

Pershendetje e Mirsejugjeta!

(fola t'vogėl ndoshta nuk m'ndijtė;)

e uli uli e mos u ēoni bre... se s'u ba nami...
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11030
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga bora1 prej Sat 22 Nov 2008, 14:18

pershendetje gjith stafin antar i ri se jam

bora1

Shteti : gjermani
Postime : 8
Kyējet nė forum : 10572
Regjistruar mė : 22/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Ylliks prej Sat 22 Nov 2008, 14:18

llapjanja shkruajti:Pershendetje ;hi; Very Happy


Jufaleminderit! Mirė, njė m'paska ndij
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11030
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:20

Miredita,po qeshte me emrin tim qenka ber ngjyr gjezentije hahahahahahah
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:24

Lisja shkruajti:Miredita,po qeshte me emrin tim qenka ber ngjyr gjezentije hahahahahahah
Mad lisjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuje aman se krejt Policine e Kosoves angazhova ta gjejne kuleten tende po lere se gjetem kulten (sepse une kisha vjedhe 8) ) po na humbi edhe lisja prandaj e vura VIP ( person shume i vecant)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:26

Naki shkruajti:
Lisja shkruajti:Miredita,po qeshte me emrin tim qenka ber ngjyr gjezentije hahahahahahah
Mad lisjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuje aman se krejt Policine e Kosoves angazhova ta gjejne kuleten tende po lere se gjetem kulten (sepse une kisha vjedhe 8) ) po na humbi edhe lisja prandaj e vura VIP ( person shume i vecant)
hahahahahahahah edhe kjo mund te ngjaj tek ne pilici te vjedh hahahahahah pleas kthema kuleten por edhe parat qe ishin shum mbrenda hahahahahahahahahah
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:27

Ok lisja ku me ta sjell edhe allahile kur te vi mos me le me prite shume se e shf bore dhe ngrica po merdhihem najkah Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:29

Mire une nuk te le te presesh se do dal te pres me policin speciale dhe nuk te len te merdhish jo se te nxefin ata ty me do Shocked
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:32

Sad Sad endrro Naki endrro une i ngrati tere diten dhe naten mendimet tek lisja kjo ne vend te ndonje jocolor ( ne faqe se paku) ma fut mua me ShockedSadSadSad ani lisja ani.
Oh vallahi me ba met nem menihere te zen po mos me shkaterro aman leri endrrat e mija si kane nise po ku mi ngrive moj me boren e pare SadSad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:33

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral mir enderro ti enderro nuk ti prej enderrat une ty jo
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:37

Po de mos mi nderprej pash kryt tem se e di se te dhimbet 8)
Hej se dola nga tema e pershendes mbretreshen time lisja e cila nuk mi nderpen endrrat
:thinking: hmmmm po a behen realitet se :thinking: bahen leshin prit magar sa te del bar e kur doli bari ngordhi gomari nga acari SadSadSad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:40

Naki shkruajti:Po de mos mi nderprej pash kryt tem se e di se te dhimbet 8)
Hej se dola nga tema e pershendes mbretreshen time lisja e cila nuk mi nderpen endrrat
:thinking: hmmmm po a behen realitet se :thinking: bahen leshin prit magar sa te del bar e kur doli bari ngordhi gomari nga acari SadSadSad
hahahahahahahahahah e tani ja qellove shum mire besa hahahahahahahahaah
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:44

E pershendes lisjen me pershendetjen e fundit se me ja shkru letren se dia e merr se une shkova ti jap fund jetes Sad Ah lisja qe ma bere kete e marrsh nje djale qe kurr dy fjal mosdite mi lidhe dhe ishalla ta qet zoti vjehrren si vjehrren time nanen Elife qe hala pa fole vlon uji ne shpored

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:46

hahahahahahahahahaha hahahahahahha hhahaahhaaha pse aq keq mendon per mua ti ore po qte kam ber une thash enderro
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:49

Mad pernime e ki a ??? a me ja nise me edrru a jo po mos mi ha fjalet msandej ok.
Mire shkyje letren qe ta shkrujta se po kthehem spo mytna se ftofte cenka jashte vallahi Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:51

:secret: e shkeva por mos trego ti krejt mir se mos na pengon dikush dua te jemi vetem ne ne enderrat tona
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:54

:secret: mos ta nin kush se merr vesh veq une ti dhe krejt bota jocolor se kjo bora e pare e zen peshkin edhe ne akull dhe ......... era shperdahet ne krejt boten me kuptove 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 14:56

cherry mir le ta mar vesh e krejt bota qe ne ne enderra do shihemi se ne realitet jo o ti se di qa je ti bre
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 14:59

Qa jam une bre Sad mos aman se nuk eshte ashtu si thua ti se di sa zemer te mire kam ( me fal qe ta vjedha kuleten po se dita se je ti se tybe kurr sta kisha marre)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 15:09

Naki shkruajti:Qa jam une bre Sad mos aman se nuk eshte ashtu si thua ti se di sa zemer te mire kam ( me fal qe ta vjedha kuleten po se dita se je ti se tybe kurr sta kisha marre)
po te kishe zemer te mir nuk do vidhje nje vajz po mendoj kuleten
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 15:12

Lisja shkruajti:
Naki shkruajti:Qa jam une bre Sad mos aman se nuk eshte ashtu si thua ti se di sa zemer te mire kam ( me fal qe ta vjedha kuleten po se dita se je ti se tybe kurr sta kisha marre)
po te kishe zemer te mir nuk do vidhje nje vajz po mendoj kuleten
Ah bre spata qare se sen nuk kam prek veq numrin e telefonit deshta me vjedh po pse bre mbetresh se kishe shkru sen sun gjeta hajt se ta kthej kur te duash

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 15:14

jocolor flm
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 15:16

lisja te pershendesika ihere vije me vone mos ke merak Te FURRA E QERIMIT pra te lajmeroj kur jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 22 Nov 2008, 15:23

Ruju se po merdhin ,po mir hyr tek furra dhe mere nje buk e haje me nje qep te marecit o Naki hahahhahhhaha
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Nov 2008, 22:05

Lisja shkruajti:Ruju se po merdhin ,po mir hyr tek furra dhe mere nje buk e haje me nje qep te marecit o Naki hahahhahhhaha
Hahahahahahah ok e do pak ta ruaj gjysmen ty 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 12:47

Ti ha per vete se sa per mua une kam nje furr me afer ku e mar buken po nuk ta trham emrin se me gjen pastaj hahahahahahahahah
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:15

Hahahaahahahahahahaa nuk eshte veshtire te bej deshifrimin e nikut tend dhe ta gjej emrin direkt hahahahahahahahahahaa formula: 2 mbeten 3 hiqen + 3 shtohen nua = dhe del .......... 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 13:16

ahahahahahahahah dhe qfar del sibas teje hahahaahahahah
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:18

Hahahahahahahah mbaj La hiq jsi futja nje djeges nua dhe del ngjalla hahahahahahahahaa 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 13:20

hahahahahahahahahh ruaju nga ngjalat se din te jen edhe te rrezikshme per njerez qe nuk din ti perdorin
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:22

Hahahahahahaha e kam parasysh kete prandaj dhe nuk po dal fare ne peshkim fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 13:24

E i meqem je ti se nuk je kot polic dhe burri i Razes
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:26

Pse vetem burrat e Razes dhe policet jane te menqur eeeee ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 13:28

Jo eshte edhe nje mike e burrit te Razes shum e meqme fest
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:31

Sa fatlum ai burri i Razes qe ka keso mike fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sun 23 Nov 2008, 13:33

Razz e pra lum si aj qe ka nje mike te till qe nuk e le rehat te punoi,me fal se ika rri i qet puno se nuk ke koh te miresh ti me teket e mija
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Nov 2008, 13:58

Lisja shkruajti:Razz e pra lum si aj qe ka nje mike te till qe nuk e le rehat te punoi,me fal se ika rri i qet puno se nuk ke koh te miresh ti me teket e mija
fest 8)  isha duke vene nje radio por sme pelqeu sorry per vonesen ne pergjigje. Jo mi jo sme pengon per keto gjera jane forumet gallata dhe kalim kohe mos u merzit fare se kam pervoje nga keto gjera Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Webatdheu prej Thu 11 Dec 2008, 00:42

Pershendetje

Webatdheu

Shteti : Ne toke
Postime : 4
Kyējet nė forum : 10518
Regjistruar mė : 10/12/2008

http://atdheuyne.forumi.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Thu 11 Dec 2008, 10:54

Naki shkruajti:
Lisja shkruajti:Razz e pra lum si aj qe ka nje mike te till qe nuk e le rehat te punoi,me fal se ika rri i qet puno se nuk ke koh te miresh ti me teket e mija
fest 8) isha duke vene nje radio por sme pelqeu sorry per vonesen ne pergjigje. Jo mi jo sme pengon per keto gjera jane forumet gallata dhe kalim kohe mos u merzit fare se kam pervoje nga keto gjera Very Happy
Neutral Neutral Neutral Une u ktheva sot por ti qenke ber babadimer dhe sigurishte tani je neper rruge duke shpernda dhurata femijeve pleas edhe per mua nje Razz
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10567
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi