» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga klinasi prej Thu 11 Dec 2008, 11:12

Lisja shkruajti:
Naki shkruajti:
Lisja shkruajti:Razz e pra lum si aj qe ka nje mike te till qe nuk e le rehat te punoi,me fal se ika rri i qet puno se nuk ke koh te miresh ti me teket e mija
fest 8) isha duke vene nje radio por sme pelqeu sorry per vonesen ne pergjigje. Jo mi jo sme pengon per keto gjera jane forumet gallata dhe kalim kohe mos u merzit fare se kam pervoje nga keto gjera Very Happy
Neutral Neutral Neutral Une u ktheva sot por ti qenke ber babadimer dhe sigurishte tani je neper rruge duke shpernda dhurata femijeve pleas edhe per mua nje Razz
pershendetje lijsa

klinasi

Shteti : gjermani
Postime : 6
Kyējet nė forum : 10470
Regjistruar mė : 04/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga klinasi prej Thu 11 Dec 2008, 11:16

pershendes gjith stafin

klinasi

Shteti : gjermani
Postime : 6
Kyējet nė forum : 10470
Regjistruar mė : 04/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Adisa prej Thu 11 Dec 2008, 11:25

pershendetje, kilinassi
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Dec 2008, 11:30

Pershendetje per ty siper dhe gjithe forumin!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lolita prej Thu 11 Dec 2008, 13:52

pershendetje per gjith
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Dec 2008, 13:53

Pershendetje dhe nga une ;hi;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Thu 11 Dec 2008, 13:55

lolita shkruajti:pershendetje per gjith
;hi; lolilta jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lolita prej Thu 11 Dec 2008, 13:58

pershendetje edhe per ty naki
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lolita prej Thu 11 Dec 2008, 14:03

Tung per gjith juve .
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 11 Dec 2008, 14:59

Naqeta per te gjithe ju lart dhe ata qe do vine.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11542
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Bukuroshi prej Thu 11 Dec 2008, 17:04

Pershendetje per xhaxhin Naki dhe Arlindin :puthje:
avatar
Bukuroshi

Shteti : prishtine
Postime : 63
Kyējet nė forum : 10465
Regjistruar mė : 09/12/2008
Profesioni : nxenes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lini prej Fri 12 Dec 2008, 13:51

pershndetje bukurosh :puthje:

lini

Shteti : podujev
Postime : 2
Kyējet nė forum : 10446
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vista prej Fri 12 Dec 2008, 15:22

Pershendetje Lukja flower
avatar
Vista

Shteti : Kosovė
Postime : 29
Kyējet nė forum : 12083
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Fri 12 Dec 2008, 16:26

Pershendetje te gjithve !

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lolita prej Fri 12 Dec 2008, 22:05

Pershendetje bukurosh :bravo023:
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga lolita prej Fri 12 Dec 2008, 22:26

Natn e mire per te gjith !
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 10:35

;hi;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lisja prej Sat 13 Dec 2008, 10:56

;hi;
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10501
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga shoku prej Fri 09 Jan 2009, 20:39

pershendetje te gjthve ,dhe mir se ju gjeta
avatar
shoku

Shteti : sporti
Postime : 71
Kyējet nė forum : 10366
Regjistruar mė : 09/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Annika prej Fri 09 Jan 2009, 20:41

Mire se vjen Shoku kalofsh te mir ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 13:11

mire se vjen shoku,kalofsh bukur ne mesin ton

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 21 Oct 2009, 11:11

U Riktheva prap ne forum,besoj qe shumica me njohin,pas nje pauze te shkurter,shpresoj te ju gjej mire juve,dhe te mos mungoje me ne forum ;)

Pershendetje per te gjithe..
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 21 Oct 2009, 11:20

prsh per ty siper

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009, 11:22

Pershendetje kosovarja.

ore mistrec ktu ti eee sikur do ikje hihihihihi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Kosovarja prej Wed 21 Oct 2009, 11:24

flm Erisa dhe Elhamiu prsh edhe per ju
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 21 Oct 2009, 11:35

o bobobo me beri mistrec tani kjo erisaaaa

erisaa ... spo flas me mir

kosovarjaa mir se na erdhe e na gjetee

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Voglushja prej Wed 21 Oct 2009, 11:45

Kosovarja shkruajti:U Riktheva prap ne forum,besoj qe shumica me njohin,pas nje pauze te shkurter,shpresoj te ju gjej mire juve,dhe te mos mungoje me ne forum ;)

Pershendetje per te gjithe..
Mire se erdhe Kosovare

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Oct 2009, 12:09

Mire se u riktheve Kosovarja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 21 Oct 2009, 13:40

prshhh

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga olsaaa prej Wed 21 Oct 2009, 16:38


firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11335
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Oct 2009, 17:52

pershendetje kosovarja mir se erdhe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Annika prej Wed 21 Oct 2009, 18:24

Pershendetje Kosovarja mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga olsaaa prej Wed 21 Oct 2009, 18:26


firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11335
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Oct 2009, 22:53

pershendetje olssa mir se erdhe mroma te gjithve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga robert prej Wed 17 Feb 2010, 03:21

pershendetje nga une

robert

Postime : 22
Kyējet nė forum : 9172
Regjistruar mė : 17/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Feb 2010, 14:15

pershndetje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 17 Feb 2010, 14:57

pershendetje princesh

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi