» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shoqeria..?

Shko poshtė

Shoqeria..?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 04 Nov 2008, 14:38

Pse ne shumicen e rasteve kur ke nevoj shoqeria te kthen shpinen dhe te len vetem pse ndodh kjo..?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 14:41

pse kur kan nevoi i ke afer por kur i kan kryer punet e veta ta kthe shpinen as qe te njeh
keto gjera jan qe ndodhin ne jeten ton por vjen nje mesim i mir qe te mendosh se sa ke shok e shoqe apo moter e vlla sa shum ke dhe mbesin shum pak Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 04 Nov 2008, 14:44

shume flm po me pelqejn keto fjalet tua pajtohme me ty plotesisht flm

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 14:46

flm edhe per ty nje fjal poullore esht pa e provuar nuk di cfar per te treguar keshtu qe e kam provuar ket gjell vet Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Isinqerti prej Tue 04 Nov 2008, 14:47

Bohet mir Vogushe te gjith me te harrua e din ti qe eziston nje zemer qe ste harron
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 04 Nov 2008, 14:51

oooooo flm i dashur
love love

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Isinqerti prej Tue 04 Nov 2008, 14:52

Mender qofshi Voglushe love love
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 04 Nov 2008, 15:37

por jo te gjith ta kthejn shpinen po shumica e shoqeris po... sipas meje varet edhe nga truri i njeriut edhe se si e ndjente ai tjetri shoqerin ndaj teje... se ishte nje shoqeri e paster apo per interes... keshtu mendoj

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Interesant prej Tue 04 Nov 2008, 15:49

Krejt mvaret se ke e quan shok ! - Ne jete mund te kesh shume miq qe kalon ndoshta kohen me ta, por shume pak nga ata mund ta kesh nje shok/mik i cili mund te sakrifikoi veten e tij ne cdo aspekt per shoqeri. Por nje gje duhet ditur se secili duhet nisur nga vetja, e nese ne kemi deshmuar vetem per shoqeri, patjeter se edhe shoqeria nje dite do te ta kthej ate nder qe i ke bere.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 04 Nov 2008, 21:20

flm shume per mendimin tuaj

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 00:05

Voglushja shkruajti:Pse ne shumicen e rasteve kur ke nevoj shoqeria te kthen shpinen dhe te len vetem pse ndodh kjo..?

sepse ketu eshte interesi ne faz te par dhe jo shoqeria deri sa te ken interes te rrin afer kur ti ke nevoj kjo eshte logjike qe te gjith ikin sikur nuk shofin gje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Katilja prej Sat 08 Jun 2013, 11:15

nuyk kam miq as nuk dua tkem me mir ta mbroj veten sesa tme shkatrrojn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shoqeria..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi