» Cila ėshtė miqėsia sot?
Made in Shqip Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Made in Shqip Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Made in Shqip Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Made in Shqip Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Made in Shqip Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Made in Shqip Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Made in Shqip 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Geri (7161)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
lolita (6766)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Annika (6751)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Interesant (4173)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Arjana (3724)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
albi (3377)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 
Adisa (3282)
Made in Shqip Vote_lcapMade in Shqip Voting_barMade in Shqip Vote_rcap 


Made in Shqip

Shko poshtė

Made in Shqip Empty Made in Shqip

Mesazh nga Naki prej Tue 25 Nov 2008, 00:53

GJAKOVA: sha u bo vlla, sha osht ka zihet kne pari..... e gulluguz je vallai
PRISHTINA: qa u boni nejrz kejt kull aaaaa, kejt a njerri pasha mamin...
PEJA: qa u bo more majko kakaaaaaaaa farr katundari koke ti, ma honksh mbutin..
VLORA: heeeeeh orrre figurre qa ke ti qa do...
TIRANA: ik ore robsh mom qa ****n, b*****r, trraf tbej zbor....
Kumanova: o ti trullan mos u ban azgan me muje ktu, shko kshiri cullt e kujshis qish pe knojshin abetaren.
Tetova: majr de majr o araush, hi n'dram se po ta fajti turajve

firma.................................................................................................................................................................................
Made in Shqip Image110Made in Shqip Bb_net10Made in Shqip Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Made in Shqip Empty Re: Made in Shqip

Mesazh nga Naki prej Tue 25 Nov 2008, 23:44

llapjanja shkruajti:Qisto shqip kokan krejt
8) ne cfar gjuhe e shkruajte tash ti ku ta gjej nje perkthyes Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Made in Shqip Image110Made in Shqip Bb_net10Made in Shqip Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Made in Shqip Empty Re: Made in Shqip

Mesazh nga Naki prej Tue 25 Nov 2008, 23:54

me beso kete deshta edhe ta shkruaj pasha mua
Hajdeni more kosovarė e gjakovarė,
prishtinali e sheherli,
katunar e fshatar,
pejan e llapjan,
malisheve e podujeve,
skenderaj e ferizaj,
mitrovice e drenice...

firma.................................................................................................................................................................................
Made in Shqip Image110Made in Shqip Bb_net10Made in Shqip Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Made in Shqip Empty Re: Made in Shqip

Mesazh nga Naki prej Tue 25 Nov 2008, 23:58

Letėr nga Llapi Very Happy

Pa u ba dakiki moj pa u ba sahati
E rroku kalemin kunata prej Llapi,
Nisi m`i qit shkrolat sikur me tėrfurk
Me ja shprazė inatin Dudijes n`Frankfurt.

Ani moj kunatė moj keq ishe mashtrue
Qat letrėn me kungja qi ma kishe shkrue,
Qat letrėn me kungja n`ta me 100 marka
Qė tash n`Podjevė qaq po kushton darka.

Ato buz’t e trasha mos i qaravesh
Edhe kėtu farmerkat po i veshim shpesh,
I veshim farmerkat nuk bajnė za vjehrria
Veē ty pėr kerrname t’ i rujmė do dimia.

Prej luftės e knej s“kemi gajle hiē
Edhe rreth Tetovės tash kem zanė shumė miq,
N’ desh pėrbej n’Kuran n’desh pėrbej n’xhami
Ma mirė rrnojnė gratė n`Llap sesa n`Gjermani.


Tana janė me errz te tana me namuz
Si ti nevojtore s`lajnė si me topuz,
Pėr dollarė e marka kurrė s’e kemi zorin
Mos me pasė shumė gajle n`derė e kemi KFOR-in.

Tybe treqin tybe s`muj me t`pa moj bi
Shpijat e gjermanve me rub n`dorė tuj fshi,
Se prej durve tua s“hahet kurrė ma flia
Kur e di shka ban tug po m“ēon gėrdia.

Dola me def n`bahqe dola n`fllad t`akshamit
Me ta ēu kadal kangėn para xhamit,
Me ta ēu kadal me pasė shka me ni
Moj qyqe e rremit mos rri n`Gjermani.

Mos rri n`Gjermani moj se naj more ftyrėn
Tuj vjedh me Hakifin ja nxore ynyrėn,
Kur e ban krej skllotė kur e ban pėrshesh
N`telefona t`dorės kėtu po marrim vesh. ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
Made in Shqip Image110Made in Shqip Bb_net10Made in Shqip Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Made in Shqip Empty Re: Made in Shqip

Mesazh nga benita krusha prej Thu 24 Mar 2011, 11:35

Naki shkruajti:me beso kete deshta edhe ta shkruaj pasha mua
Hajdeni more kosovarė e gjakovarė,
prishtinali e sheherli,
katunar e fshatar,
pejan e llapjan,
malisheve e podujeve,
skenderaj e ferizaj,
mitrovice e drenice...

hahahha KOSOVAR E GJAKOVARE demek gjk shten ne vehte 59
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9815
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Made in Shqip Empty Re: Made in Shqip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi