» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Shko poshtė

Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Nov 2008, 00:50

Mad  une keshtu


Une: e kisha ndal ne rruge: xhi bojsh a je majr kam tet thom ni muhabet...
Tetovarja: hoo
Une: oj taj shaum te duue mi (ene ftajren e bon si per gjinah)
Tetovarja:abe mo luj
Une: e kam shaum te due, ene nona shaum tka begenajs
Tetovarja: abe xhi folish
Une: e kam se te due ene e kom per ozbillno (tash e ndrroj ftajren ene bohna pak serioz)
Tetovarja: O taj gjal haj lem rahat se skom ato dallgia se baba ka thon niher shkollen mapa burrin
Une:Oni cauca majr prap mendo amoo mo haroo se shaum te due ( prap bohna si per gjinah)
Tetovarja:heheheh

Si te bon hehehehehehe dije se ra 8) Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 26 Nov 2008, 11:48

Po ti nuk je nga Tetova bre dreq, ku po ua din dialektin tetovareve?!


Ku-ku ! valla tullusum mu ke ba edhe mu. Mė duket qe nuk ka shum faj kunata bre njė orė iu baftė nata.


firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Nov 2008, 13:27

Babush nom qe bane ku-ku se thash po ben hehehehehehee Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Dec 2008, 21:47

hehehehe Naki qonka e vertet me taj si be kaq shpejt bin kto prej tetove Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 15:48

Naki shkruajti:Mad une keshtu
Une: e kisha ndal ne rruge: xhi bojsh a je majr kam tet thom ni muhabet...
Tetovarja: hoo
Une: oj taj shaum te duue mi (ene ftajren e bon si per gjinah)
Tetovarja:abe mo luj
Une: e kam shaum te due, ene nona shaum tka begenajs
Tetovarja: abe xhi folish
Une: e kam se te due ene e kom per ozbillno (tash e ndrroj ftajren ene bohna pak serioz)
Tetovarja: O taj gjal haj lem rahat se skom ato dallgia se baba ka thon niher shkollen mapa burrin
Une:Oni cauca majr prap mendo amoo mo haroo se shaum te due ( prap bohna si per gjinah)
Tetovarja:heheheh
Si te bon hehehehehehe dije se ra 8) Neutral


sa kam qesh oh zot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 15:51

une skuptova gje fare ketu po qesh e une me gjuhen shqipe qe esht keqperdorur ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 02 Jul 2010, 15:56

Naki shkruajti:
Mad une keshtu
Une: e kisha ndal ne rruge: xhi bojsh a je majr kam tet thom ni muhabet...
Tetovarja: hoo
Une: oj taj shaum te duue mi (ene ftajren e bon si per gjinah)
Tetovarja:abe mo luj
Une: e kam shaum te due, ene nona shaum tka begenajs
Tetovarja: abe xhi folish
Une: e kam se te due ene e kom per ozbillno (tash e ndrroj ftajren ene bohna pak serioz)
Tetovarja: O taj gjal haj lem rahat se skom ato dallgia se baba ka thon niher shkollen mapa burrin
Une:Oni cauca majr prap mendo amoo mo haroo se shaum te due ( prap bohna si per gjinah)
Tetovarja:heheheh
Si te bon hehehehehehe dije se ra 8) Neutral
E naki kete e boni ti me duket

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:40

cncncncncnc xhi keni bo kshu ?

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ja kishit shprehur dashurin nje goce nga Tetova?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi