» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Shko poshtė

cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga lonly_boy prej Sat 16 Jun 2007, 13:06

cfare ka te perbashket ndermjet nje femre te virgjer dhe nje dinozaauri ?
sigurisht qe se dini
te dyja kane humbur me kohe
nje gje qe ve re eshte se te gjithe femrave sillen sikur te ishin virgjeresht dhe te gjithe djemt si manjake. Cili eshte mendimi juaj ?

lonly_boy

Shteti : mbrenda kufijeve te shqiperise
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 13/06/2007
Profesioni : puntor lopate

http://www.AlbStars.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga bovari prej Tue 14 Aug 2007, 16:21

lonly_boy: nuk mendoj si ty pasi ka femra te virgjra menderisht dhe jo fizikisht po ka edhe te virgjera fizikisht dhe jo menderisht,ka te virgjera si menderisht dh fizikisht,ka te ēvirgjera si menderisht dhe fizikisht me qarte lloj lloj ama dinozauri tani eshte fosil po femra akoma egziston.po shoqeria eshte e ndare dhe ka lloj lloj nivelesh dhe ngaqe askush nuk mundohet te shohi me mire e me larte por te gjithe shohin ne nivelin e tyre dhe me posht prandaj ka edhe shume ndryshim ne interpretime dhe mendime.
Ne ditet e sotme ka femra qe sillen tjeterpertjeter nga ējane.ka nga ata qe jan si bota e brendeshme dhe e jashtme nje po ka nga ata qe nuk dine pse jetojne dhe si pasoje mbahen pas genjeshtrave dhe hipokrizive.
po jo vetem femrat edhe meshkujt ashtu jan.
Kur ke te besh me njerezit nuk duhet me u sjell njelloj me te gjithe por sipas kokes veri kapelen.!
Duke i pare te gjith njerezit njelloj edhe ate qe eshte i vecant e bejm te njejt me te tjeret
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Aug 2007, 19:52

Lonly_boy dhe Bovari,
Ju pershendes per temen dhe repliken. Gjate punes sime policore kam pasur shume raste te dhunes ne familje ku shkaktar ka qene " zbulimi i virgjinitetit nga familja e cunit "!? Shume raste kane rezultu me ndarje.
Mirpo nje rast eshte i veqant.Vjehrri ofendon moralisht nusen e djalit te tije kur ai kupton nga djali se reja nuk kishte ardhur virgjine. Vjehrra raporton rastin per ofendim moral. Kolegja ime e punes gjate bisedes kishte marre kete deklarat gojore nga nena e djalit.Vjehrra kishte thene se per te nuk kishte rendesi, nese nusja e djalit ishte e virgjer apo jo. Une jam e lumtur, ngase nusja e do dhe e rrespekton te birin tim sa edhe mua. Njesoj dhe djali e do dhe e rrespekto nusen e tije.
Mirpo shoqi im ( burri ) edhe pse kurr nuk kam pasur me te as me te voglen mosmarrveshje kesaj radhe e ka tepruar kur ofendoi nusen. Si femer raportova rastin jo si vjeherr.

Shpresoj se do nxirrni mjaft nga kjo veper e kesaj nene.

Ju faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga lonly_boy prej Tue 18 Sep 2007, 12:58

Naki dhe bovari
Urimet me te sinqerta te miat
Kishit dhene me te vetete nje argumetim bindes
Pervec ketyre ideve qe jane me se te veteta ue me shume temen e hapa per nje arsye tjeter
"fakti qe dinosauri eshte zhdukur e fosilizuar eshte i njohur dhe po keshtu qendron dhe me femrat dh per mua nuk eshte problem se vajza qe do martoem une te mos jete e virgjer sepse une sjam e pse ta kerkoj dicka te tille nga nje femer?
por gjeja qe sduroj une eshte se sot femrat vdesin te hiqen paksa si shen meri po faktin nuk e kuptoj
une pesonalisht ne qofte se do te kisha ne te dashur qe do te lidhesha me te dhe te me thoshte se jam e virgjer njehere nuk do i besojsa por ne qofte e vetete nuk do me pelqente qe te kisha nje te dashur te tille ( varet dhe nga karakteri kuptohet )
gjithsesi
lespekte

lonly_boy

Shteti : mbrenda kufijeve te shqiperise
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 13/06/2007
Profesioni : puntor lopate

http://www.AlbStars.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga bovari prej Tue 18 Sep 2007, 19:20

lonly_boy: Une e prek temen jo ne aspektin qe ti e ke cekur pasi secili ka preherencen e tij psh si mashkull ka te atille qe mendojne qe nuk mund te kerkojne femer te virgjer pasi edhe vete nuk jane te tille por ka edhe nga ata qe virgjerine e nxjerin nga kufizimet e ngurta te shoqerise dhe e shenderojne ate ne aspektin mjeksor dmth thjesht qe eshte siguri bijologjike dhe se fundi ka nga ata meshkuj qe thone qe nuk i japin rendesi.Ē'do kush sipas preferences se tij e zgjedh jeten qe jeton.
E nese referohem ne femra:ka te atilla qe 100% shtiren,ka nga ata qe virgjerine e kan arme ndaj seksit mashkull dhe lavdrim nga rrethi social ku jeton por ka edhe nga ata femra qe i japin rendesi anes bijologjike ose shendetesore..
Sot vertet ka ikur koha ku fanatizmi ishte i theksuar por ka raste qe virgjeria ngrihet si teme per arsye shendetsore dhe jo per arsye si diēka e mbetur nga epoka e kaluar sigurisht ata qe sot e ngrejne kete teme nuk e bejne per arsye opinioni me por per te mbrojtur veten ne kete shekull industrial te ndotur aq shume saqe mjeksia me pak veshtersi po e kontrollon.
Dhe une jam e mendimit qe te mos paragjykojme por te lejojm qe secili te gjej rrugen,zgjedhjen e tij/saj personale.Dhe te them diēka se nuk eshte i paket numri i individeve qe duan te kene jeten e tyre shendetsore te garantuar,por per ta bere kete nuk duhet jetuar i lidhur me mitet e kohes se kaluar e nostalgji(psh siē eshte nje mit thyerja e cipes se himenit pas martese)ēdo veprim vbaret se si lloghikohet nga vete personi.
lonly_boy ama ka shume dhe nuk eshte ne zhdukje si dinozauri joo

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga majlo prej Thu 20 Sep 2007, 10:19

pershendetje per Nakin,lonly dhe bovari
Te ju them nje gje shum interesante, pasi qe jam profesor dhe fakulteti ku ligjeroj un eshte 90% femra do te mund te konkludoj nje gje:
Femrat te cilat me shum kan kenaqur epshin e tyre seksual, ato jane me te moralshmet!
Me kte dua te them se puna e virgjeris sot ka ngelur si nje relikt, e jo gje reale e cila repsktohet dhe nje femer don ta ket sepse don te jet e moralshme,! jo, por sot femrat gati se te gjitha ate e perdorin si mjet per mbrojtje!po kur te verejsh ne te kunderten ate e ka humb qe ne momentin kur e ka kuptur pse sherben vagina, perpos nevojes fiziologjike edhe per seks, apo kenaqje te epshit!!!!!!

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga lonly_boy prej Thu 20 Sep 2007, 14:25

majlo dhe bovari
e dashur bovari kishe dhene me te vetete nje arsyetim bindes ndersa majlo ishte ne mbrendesi
respekte

lonly_boy

Shteti : mbrenda kufijeve te shqiperise
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 13/06/2007
Profesioni : puntor lopate

http://www.AlbStars.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga Katilja prej Wed 17 Apr 2013, 18:18

prsh mendimi tmenduarit edhe frika nga mopranimi nshoqeri apo nga njeriu zemres

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ka te perbashket ndermjet nje femere dhe nje.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi