» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kulmi i Kulmeve!!!

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 17:08

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i termetit??
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!

Kulmi i gudulisjes??..
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punonjesit e centralit!

Kulmi i patologjive?
Ti thote memeci shurdhit, qe qorri po i shikon

Kulmi i xhelozise ?
Te behesh xheloz per diellin qe “ngroh” gruan!

Kulmi i thatesires?
Te beje lopa qumesht pluhur...!

Kulmi i kurnacise??..
Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh te thahet

Kulmi i verbimit?
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut?
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit?
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

Kulmi i absurditetit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut?
Kur nuk di ca me vjedh!

Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret

Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i besnikerise;
Te mos e tradhetosh dashnorin as me burrin!

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkebiseduesit.


Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.

Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje cift shqiptar per mbipopullimin e lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i durimit :
Te merresh vesh me policin!

KULMI I KULMEVE???....
Durimi juaj per ti lexuar te gjitha!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:20

......bukur shume tema !..........i bie qe kulmi i xhentileses te jete kur

ngrihesh ne kembe per te pershendetur dashnorin e gruas?

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:23

I bije qe Kulmi ne futboll. Te luash vetem dhe te marresh karton te

kuq!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:26

......po perpiqem moj bukuroshe te gjej kulmin e kulmit. Po jane maru kulmet !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:29

Hemmmmmm kulmi pertacesise te gjesh euro ne ruge, e te pertosh te ulesh te marish !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:32

....kulmi i besnikerise ti besosh dhelpres e dhelparakut hahahhaa e sajova m duket !
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:34

.....kulmi i kulmeve eshte qe kjo shejtanka ka hape nje teme e me len pa pune duke mendur per kulmin e kulmit te gjej ! E kushka gjetur kulmin ?

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:36

E kulmi i gabimeve- te ndreqesh gabim.... gabimet qe i ben vete....

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:41

Kulmi i besnikerise:
Te mos e tradhetosh dashnoren !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:43

Kulmi i deshperimit eshte kur, me kohe te veshtira te stresit

kujton te mirat qe ke kaluar !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:46

Kulmi i shpirtmiresise: Te zere gruja burin me dashnore e tu thote
me falni! vazhdoni ju se vij me vone!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:48

Kulmi i nje kengetareje! te jete e xhveshur gati e tera e mos dije tekstin e kenges !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 14 Dec 2008, 17:49

Po kulmi i tradhetise: Te te tradhetoje vetja jote!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:44

Kulmi i kulmeve te besoh tek i pabesi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:44

Kulmi i kulmeve te kerkosh mish per dreke kur nuk ke as buke!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:45

Kulmi i kulmeve te kerkosh kikirika me qaj, kur nuk e ke asnje dhemb ne goje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:46

Kulmi kulmeve qe eshte merzit Lumbardhi me mua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:46

Kulmi i kulmeve te kerkosh dashnore, kur nuk e mban dot as gruan!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:47

Kulmi i kulmeve te vozitesh Mercedes kur nuk ke kulm mbi koke!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:47

Kulmi i kulmeve ta humbesh besimin te cdo njeri!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:49

Kulmi kulmite te kerkosh gjurmet, kur ujkun e ke perpara 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:49

Kulmi i kulmeve te refuzohet nje oferte serioze?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:51

Kulmi i kulmeve te pergjigjesh me rrotulla kur as fjalet e thjeshta nuk i kupton!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:52

Kulmi i kulmeve kur nuk e kupton gjuhen e nenes!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:53

Kulmi kulmeve te mos vlersosh siqeritetin e tjetrit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:54

Kulmi i kulmeve eshte humbja e rruges ne oborr!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:55

Kulmi i kulmeve te vuajsh per dashurin e dikujt qe dashurine e ofruar nuk e vlereson!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:57

Kulmi i kulmeve te duash nje njeri te gabuar !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 20:58

Kulmi i kulmeve te besh vleresimin e gabuar!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 21:01

Kulmi i kulmeve te flasesh shqip dhe mos te kuptojn! 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 21:02

Kulmi s'ka kulm

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Dec 2008, 21:12

Kulmi i kulmeve kur behesh me nerva per pune koti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 15 Dec 2008, 12:34

Kulmi i deshperimit eshte kur, me kohe te veshtira

kujton te mirat qe ke kaluar !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Dec 2008, 18:17

Kulmi i kulmeve,te ndihesh vetem kur te rrethojn shume njerez.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga MONDI prej Tue 16 Dec 2008, 21:15

kulmi i kulmeve eshte kur ja kerkon e nuk ta jep


msn dmth

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10513
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Tue 16 Dec 2008, 21:16

E kulmi i kulmeve eshte kur ta tregon ene sta jep se 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 17 Dec 2008, 12:02

Kulmi i kulmeve ėshtė : Kur tė bėsh lesh forumin si unė sot por ani se tė gjithė qenkan fjetur, ma paskan kaluar mua. Eeeeee pasi nuk qenka njona se krejt e kishim rrotullue.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12111
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga visitor prej Wed 17 Dec 2008, 14:38

Naki shkruajti:E kulmi i kulmeve eshte kur ta tregon ene sta jep se 8)
Naki hyp ne kala te novo brdes dhe kshyre stambollin Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Naki prej Wed 17 Dec 2008, 17:01

Neutral Neutral Neutral Neutral sa di une nga kalaja duket Marevci jo stambolli

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Dec 2008, 17:31

Kulmi i Kulmeve!!!Qe Shota gjen gjithmon pergjigjen e sakt per kete katunarin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi