» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kulmi i Kulmeve!!!

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:46

kulmi i kulmeve eshte se vetem per nji kafe don klean ti hehe hahahahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 18:47

hahahaaaaa po ky eshte kulmi i kulmeve qe te vish vetem per kafe hahahahaaaaaa pavarsisht se ca dua une hahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 22:42

kulmi i kulmeve njerezit qe behen loj e nje njerezimi me nje fallsita te ndryshkur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Mirja prej Thu 15 Apr 2010, 23:06

Kulmi i kulmeve njerzit qe kan bo shum ftyra
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11208
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 23:37

Kulmi i kulmeve kur po lexoje postime nga ato qe i ngjajne ketij:" babe,ec t'i tregoje arat"!!!!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10754
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 23:39

kulmi i kulmeve pse njerezit nuk i len keto gjera edhe te vazhdoj perpara me gjera te tjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 23:44

Kulmi i kulmeve te kulmeve te kulmuar,eshte kur mundohen te shesin mend,ata persona qe koken e kane vetem per mos me ja prish konstruktin e trupit.!!!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10754
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 23:45

kulmi i kulmeve kur me pelqejne njerezit qe insistojne ne gjera te kota

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Besi prej Fri 16 Apr 2010, 00:03

Kulmi i kulmeve eshte kur dikush qe e mashtron veten po aq here sa mendon dhe mundohet te mashtroje edhe te tjeret njejte,duke e mbajtur veten si te mencur dhe krenar!!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10754
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 00:05

Kulmi i kulmeve kur shoh te varferit kur ngopen me lugen bosh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 00:11

kulmi i kulmeve qe mua me rrin ora 12 gjithmon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 01:02

Kulmi i Kulmit thon perrojet kur qohen me uj qe vie ruajuni sepse do vijn me gur dhe me cfar qellon merr perpara...
dhe shkaterrojn cfar kan perpara...
Sepse Lumenjt jan te qet se kan gjithmon uj plot ...dhe nuk shkaterrojn asgje ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 01:12

Kulmi i kulmeve eshte mjafton te kesh rrespekt edhe sinqeritet ne gjdo vend e ne gjdo ane me gjdo lloj njerezimin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Interesant prej Fri 16 Apr 2010, 10:09

Kulmi i Kulmeve eshte kur njeriu e mban koken vetem per te thyer ara me te :thinking:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 11:35

Kulmi i kulmeve eshte kur njeriu mundohet me u ngjit ne bjeshk pa e menduar qe duhet te zbres prap!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 12:31

kur do iki ne pune neser

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Aristogata prej Sun 18 Apr 2010, 13:10

kulmi per mbretin e xhuxheve-ta therrasin lartmadheria juaj puc

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 18:01

kulmi i kulmeve eshte kur gjarperi futet ne nje rrjete ku nuk din te dali me

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 21:04

kulmi i kulmit kur ben se i di te tera e flet gjepura,fundja qesh e me veten tende
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 21:11

Kulmi i kulmeve kur harron Miqesin dhe shoqerin e mirfillt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 22:00

kulmi i kulmeve kur femrat luajne me ndjenjiat e mashkullit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 May 2010, 22:16

Kulmi i kulmeve kur njerzit nuk shofin veten por te tjeret.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 22:21

kulmi i kulmeve qe skan mbarim semundjet varferia edhe injoranca

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:05

Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kulmi i Kulmeve!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi