» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Muaji i mjaltit-Tregim

Shko poshtė

Muaji i mjaltit-Tregim

Mesazh nga Erion prej Tue 16 Dec 2008, 17:19

Kurorezimi i dashurise se tyre meritonte edhe shijimin e muajit te mjaltit. Larg nga Evropa, udhetuan drejt ishullit plot me palma e gjelberim. Mund te ndodhte qe deti, dielli dhe palmat ta benin ate muaj mjalti akoma me te embel, ndoshta edhe me dehes.Ashtu si dehja qe shkakton alkooli, me te vetmin ndryshim se ne kete rast dehja mund te shkaktohej edhe me nje puthje apo ledhatime te panumerta. Nga ato te cilat ēdonjeri meritonte t'i perjetonte sipas qejfit. Pa harruar asnje ēast se puthjet dhe dehja kane gjera te perbashketa per te gjithe njerezit, si pershembull; marramendjen.;))
Shtepia ku pushonte ēifti, e marre me qera per ate periudhe ishte e rrethuar me palma e lule shumengjyreshe, nga ato lule qe duket sikur u zbukurojne jeten njerezve.
Ne plazhin e vogel perballe shtepise benin plazh edhe disa ēifte te reja e familje.
Gjate paradites ai i lyeu asaj shpinen me krem solar, derisa ferkimi i lekures u shnderrua ne masazh te kendshem qetesues dhe, qetesia e tepruar dalengadale ne disa raste mund te kthehet ne eksitim.

- Wow, ku i ke gjetur gjithe keto lule?!- e pyeti ajo kur pa vasken e banjes te tejmbushur me petale te kuqe trendafilash.

- I kam blere e dashur, ku mund t'i gjeja tjeterkund?

- Paske harxhuar shumė tė holla !? tha ajo me instiktin e femres kursimtare.

- Ok, kam shpenzuar por, heres tjeter do te shkoj t'i vjedh lulet. hahahahahhaaha - do dal per "vjedhje" lulesh, biles do t'i grabis me dhune hahhahahahaha:love: Very Happy loveAjo u fut ne vaske ku gjeti me shume petale te kuqe sesa uje.Trupi i saj u fundos brenda ngjyres se kuqe dhe gjinjte humben midis petaleve, e jo pa qellim ajo beri disa levizje per te ngritur lart gjoksin duke nxjerre ne pah kontrastin e luleve me lekuren e bardhe te gjirit. ēdo mashkulli qe do ta shihte ne ate pozicion mund t'i lindte deshira te puthte gjinjte e saj, madje rrezikonte edhe t'ia kafshonte ;)

- Paske filluar te kursesh shampon! Tha ajo kur vuri re se mungonte shampoja brenda ujit me petale.

- Ne fakt une doja qe trupi yt te merrte aromen, ndoshta edhe shijen e trendafilave.Pra, diēka speciale! u pergjigj ai thuajse i trembur nga ekzagjerimi i tij.

- Mire, eja i dashur edhe ti ketu brenda, prane meje ne lundrimin tone te perbashket brenda vaskes se dashurise.

Ai pa u ngutur u zhvesh e hyri ne vaske. Pa humbur kohe ajo u afrua duke qeshur dhe hedhur petale mbi fytyre per ta puthur e para, here tek syte, here tek faqet derisa kur e puthi ne buze perveē buzeve gjeti edhe petale te kuqe. Ndodhi nje puthje e vrrullshme me kafshime te buta buzesh, thithje gjuhe e te pandashmet petale u ngelen neper dhembe e gjuhe.

Dolen nga vaska dhe u shtrine mbi nje peshqir. Dyshemeja krijoj njefare zhurrme nga lezizjet e tyre ritmike, aq sa mund te krijohej pershtypja edhe e nje termeti te lehte i cili me pas mund edhe te quhej si "orteku i dashurise", mbase nga afshi i madh, zerat e tyre ne forme ulerime dikujt tjeter qe rastesisht do i degjonte, do t'i ngjanin edhe me "masaker" kenaqesie.Smile))

I perveluar nga deshira, i djegur nga epshi ai e puthi me neps, dhe ndjenje. E ulur siper mashkullit me pamjen e Sundimtares ajo rrembeu me shkathtesi midis kofsheve ate qe i pelqente me teper.... Organi mashkullor humbi atje midis kofsheve dhe femra me levizjet e saj here e shtrengonte, terhiqte ne brendesi derisa shtytja e saj me ritem te qete u kthye ne vallezim. Beli i saj levizi sikur te donte te shoqeronte tundjen e gjoksit mbi te cilin ende shiheshin dy petale trendafili te ngjitura me lekuren siper dy gjinjve, pikerisht mbi thithkat, atje ku gjithkush do te donte te afronte buzet plot etje....
Kishte ne zerin e tyre shenja qe deshmonin ndjenje, pasion, deshire dhe mirenjohje per delikatesen dhe kujdesin ndaj njeri - tjetrit.
Ne ato ēaste ai e rrembeu dhe e vendosi poshte, tashme ishte rradha asaj per te ndjere peshen e trupit te atij, kontaktin me lekuren . dhe aromen e lehte qe petalet ende kishin lene neper trup ....
- Paksa e lodhshme dhe derrmuese mbi dysheme. tha ai me pas kur gjthēka qe kryer dhe ashtu te shtrire ajo kishte vendosur koken mbi kraharorin e atij.

- Jo, nuk eshte keq.- u pergjigj ajo duke qeshur- po me keto lulet ē'pate ti? Si e mendove kete gje?

- Doja te ndryshoja diēka per ne te dy, per te sjelle dhe dhuruar njeri-tjetrit emocione te reja. Per te qene te sinqerte duhet thene se edhe kafshet bejne seks, por ne njerezit kemi aftesine edhe te dashurojme. Shpjegoi ai me qetesi.

- Aman me keto llafet e tua. E ke gabim edhe kafshet dashurohen!hahahaha Provoj perseri ta ngacmonte ajo.

- Jo e dashur,-foli ai me seriozitet - shtazėt e bėjnė pėr natyrė, pėr instikt, dhe jo per tjeter. Ndersa njeriu dashuron, krijon e nderton dashuri dhe dashuria mund te meritoj edhe pak spektakel siē ndodhi ne vasken tone. Apo jo?

- Prape ti, per mua qe mjaft bukur por do te kenaqeshe me shume tani sikur te pija nje gote shampanje te ftohte mbi divan prane teje dhe te benin prape ashtu...

-Ok shpirt e kuptova, ti do qe spektakli perseritet.;)))Nuk na mungon as divani dhe as kolltuku

-Mos valle duhet te dal per te blere ose "grabitur" lule te tjera....??

- Jo s'ka nevoje per lule, tha ajo dhe filloi t'i puthte atij mjekren, pas pak gushen, gjoksin dhe ta ledhatonte ne pjeset intime... me shumė ėndje ndėrsa ai i thoshte me zė tė ulėt - Tė dua shumė!.


Qenė ditė tė ėmbla pushimesh dhe dashuria e shtoi mjaltin e atij muaji.
E.Selmani

Korrik 2008 love Very Happy love
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10423
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Muaji i mjaltit-Tregim

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:23

" Nuk me intereson te jem dashuria jote e pare, une dua te jem e fundit. Nese do te kisha njohur me pare, une do te kisha pritur kete moment; te te dhuroja zemren time te paster. Te te fal cdo moment te cmuar qe kam . Por, nese gabimet tona, na sollen tek njeri-tjetri, atehere e gjithe ajo pritje e thelle, nuk ka me rendesi.Une erdha tek ty, me plot gjurme te se shkuares, e lenduar, e zhgenjyer, por me ate buzqeshje rrezatuese qe me ka mbajtur te pa dorezuar. Dhe pa tere ate xhelozi absurde te asaj qe ka qene, me nje perqafim dhe e zhveshe nga dashurite e se djeshmes, por e veshur me jeten tende duke te thene : Ate qe ke pasur perpara meje do e harrosh, ate qe do te vije pas meje nuk do duash me ta njohesh."

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi