» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Takim dashurie-Tregim

Shko poshtė

Takim dashurie-Tregim

Mesazh nga Erion prej Sat 20 Dec 2008, 17:01

Pas puthjeve virtuale ndodhi edhe takimi i shumepritur i dy te dashuruarve ne web.
Ajo e priste ne aeroport plot ankth. Shihte me vemendje ēdo djale qe i zinte syri dhe me ne fund njohu djalin qe po priste. Iu duk edhe me i bukur se sa ne fotografite qe kishte pare ose ne webcam.
U perqafuan gjate dhe ashtu siē e kishin enderruar prej disa muajsh, buzet e tyre u bashkuan. Kishte ne ate puthje edhe pak ndrojtje, deshire, epsh por sidomos emocion rrenqethes.
Pas darkes ne lokal shkuan jashte qytetit me makinen e saj
dhe patem deshire t'a bčnim nč natyrč pa pritur deri sa te mberrinin ne shtepine e vajzes .
Shtruan pertoke peshqirin qe ajo ndoshta kishte marre enkas dhe
po shiheshin nč sy ; - Te kam enderruar shume dhe po ēmendesha nga deshira per ty dhe sidomos per buzet e tua eksituese,-I tha djali.- me ēmende me mesazhet e tua dhe me ledhatimet imagjinare qe me shkruaje, me puth te lutem! Iu lut ai.
- Sikur ta dish ti bukurosh se sa me eksitoje me ato historite e tua, vdiqa per te puthur keto buze.- tha ajo dhe aty filloj nje puthje e zjarrte deri ne egersi. Ajo ishte e papermbajtshme.
Putheshin me nje uri te ekzagjeruar dashurie. Lepirje, thitthje buzesh derisa ajo i kafshoj lehte buzen e poshtme.
- Ajo i bertiti: - JAM E JOTJA, mč bčj tč ndihem, femčr
,tč ndihem bombe seksuale, ashtu si ne mesazhet e tua- dhe i zbertheu kčmishen .
Ai e kuptoj qe goca donte diēka tč fuqishme, nje marredhenie disi te dhunshme, kuptohej se ajo ndjente nevojen per seks trondites!.
Ai ishte krejt i eksituar kur i ledhatoj dhe puthi floket
e bukur, por Ajo deshironte dicka tjeter .

E zhveshi me
rrčmbim dhe i preku gjoksin, e me pas e mbuloj me puthje dhe thithje derisa i kafshoi embelsisht majat e gjinjve. Ajo bertiti me ze te eksituar:- Mjaft me pčrkedhelje
dua diēka te forte, dua tč ndihem femra jote, tregohu burrč i
včrtetč!!!
Te shtrire pertoke filluan seksin e vertete, ate me te zjarrtin.
Renkime dhe pasion marramendes. Ajo qendroj per pak poshte tij dhe pastaj ai iu lut qe ajo te nderronte pozicionin.
E ulur siper mashkullit ajo i afroj gjoksin tek fytyra per te ndjere thithjet e tij te pakursyera. Gjithashtu djali ne kete pozicion i perkedheli me "zemergjeresi" pjesen e siperme te seksit femeror, ngaqe pjesa e poshtme tashme ishte pushtuar nga penisi.
Qendruan dy ore ne lendinen jashte qytetit deri naten vone.
E perseriten maredhenien dashurore. Ajo qendroj poshte tij duke pritur goditjet e njepasnjeshme mashkullore derisa ndjeu sper*** e djalit qe i lagu gjoksin dhe barkun. Kjo e beri edhe me eksituese situaten.

-Je shume seks ,Shkerdh ***! I tha ajo
qeshem te dy me te madhe , e pastaj u puthem me kenaqesi
- Pse thua shkerdh***?-pyeti ai.
- e kam keshtu si menyre komplimenti, si te them, je hata fare!
- Do te ha te gjithen ,te hengsha p… ! Tha ai


Pas pak shkuan ne shtepine e asaj. Ajo jetonte me nenen.
Pasi ishin lare dhe nderruar teshat atij iu kujtua premtimi i saj.- Me ke premtuar qe do benim 69?
Pa fjale shkuan ne shtrat dhe filluan te putheshin derisa arriten tek seksi oral 69. Ajo e lepiu dhe thithi llahtarshem penisin e natyrisht ai dha piket e tij me te mira me gjuhen e tij te palodhur per femrat, veēse pas pak ajo e nderpreu oralen dhe u pergatit te rrembente brenda te ēares se seksit femeror, mashkullin e saj te ardhur enkas nga larg.


- Pse nuk jetojme bashke? I tha ajo ne mengjes
- Mos valle do te martohemi? Pyeti ai
- Nuk e di, ndoshta! U pergjigj vajza me dinakeri.

Bene dashuri gjithe fundjaves, derisa ai i tha: Ok, e pranoj se kam nevoje te qendroj prane teje. Dua te bashkejetoj me ty.
-Te dashuroj bukuroshe!
-Edhe une shpirti im, te dua shume!
"te pakten kesaj here me quajti "shpirti im" dhe jo Shkerdh***!" mendoi ai.

E.Selmani
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10429
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takim dashurie-Tregim

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:24

Donte tė ikte larg, diku ku s'mund ta njihte askush. Tani u drejtua pėr nga njė park i afėrt me qendrėn e qytetit dhe u ul nė njė nga stolat e tij.
Sa kishte ndryshuar jeta e saj. Tanimė edhe vetė s'po e kuptonte, ēfarė po i ndodhte. Nuk e donte vazhdimin e asaj kohe tė egėr qė e priste. Nu...
k donte as ta kujtonte atė qė i kishte ndodhur, por nuk mundej. Nganjėherė ėshtė aq e pamundur t'i shmangesh kujtimeve. Ato janė poli i kundėrt i njė magneti qė, sa herė i largohen mendjes sonė, me mė tepėr ngulm i kėrkon mendja t'i kujtojė...
Iu lut ta degjonte pėr ta bėrė tė kuptonte se duhej tė ishin bashkė pėrgjithmonė, por ai nuk donte. Njė dėshirė e fortė e shtynte drejt njė tjetre. Ajo iu lut, por nuk bėri tė mundur asgjė. Ai e la...
Dashurinė me tė e kishte konsideruar gjėnė mė tė fortė qė kishte brenda vetes, por tani kishte kuptuar se kėsaj ndjenje i kishte parė vetėm anėn e saj tė jashtme. Pėr tė, kjo ndjenjė, kishte pasur dhe njė anė tė brendshme shumė ndryshe nga ana e jashtme.
Nuk pendohej pėr fundin e asaj lidhjeje, pėrkundrazi. Ishte e lumtur qė nuk po qėndronte mė nė krahėt e atij qė, nė njė tė ardhme shumė tė afėrt, do ta braktiste. Fundi ishte mė i mirė tani, pasi mė vonė do tė fundosej mė tepėr nė vorbullėn e dashurisė dhe do ta kishte mė tė vėshtirė tė dilte nga dallgėt e stuhishme tė vetė ndjenjave tė saj.
Ajo qė nuk pėlqente, ishte se, fati e kishte vendosur nė njė vend ku pozicionin e parė nė jetėn sociale, e zinin paragjykimet. E kishin parė nė vendet publike me tė dhe tani shtireshin sikur u vinte keq, kur nė realitet, mezi e fshihnin njė buzėqeshje pėrbrenda.Tani po e shihnin sėrish tė ulur aty. Ajo, pa vetėdije, i shihte nė sy. Njėri tregoi me dorė drejt saj dhe filloi tė qeshte. Sa i pamėshirshėm. Me siguri qė nuk do tė kishte vetė njė motėr, pasi vetėm atėherė mund tė ishtei ndėrgjegjshėm pėr plagėt qė po hapte. E dinte, e kishin mėsuar se, tė kapeshe pas fjalėve tė kėqija tė tė tjerėve pėr ty, do tė thoshte tė harroje ekzistencėn tėnde, por mund tė harrohen dot ato gjeste qė tė lėndojnė?
Rrėmbeu ēantėn dhe u ngrit nga stoli. Jeta i kishte falur goditje. Mbase donte ta shihte mė tė fortė se mė parė. E kishte vendosur atė qė do tė bėnte; Shigjetave tė tė tjerėve pėr ta rrėzuar, pėr ta shtypur me kėmbė, do t'u pėrgjigjej me po tė njėjtėn monedhė, madje dhe mė ashpėr. Tani do tė njihnin njė pjesė tė re tė karakterit tė saj. Tė njė karakteri dikur aq te brishte, sa krahet e nje fluture ;'))

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takim dashurie-Tregim

Mesazh nga epanjohura prej Fri 25 Jul 2014, 23:24

Sapo lexova nje tregim perkthyer nga D.Shegani dhe po mendoja a quhet kjo dashuri? Apo a mund te ket dashuri te ketilla?
Ja historia:
Per here te pare jane perballur ne nje stacion autobuzi.. ai vazhdonte mjekesi, ajo arkitekture. Mbas perballjes se pare, per tu takuar edhe njehere edhe njehere edhe njehere tjeter, hipen cdo dite ne te njejten ore ne te njejtin autobuz. Ishin te rinj, shume te rinj. Te dy nuk banonin ne lagjen ku i hipnin autobuzit. Djali kishte hipur ne autobuz ate mengjes sepse kishte qene tek nje shoku vet, vajza tek e motra. Mbas nje peridhe e pranuan se te dy ngriheshin heret ne mengjes, dilnin nga shtepia dhe shkonin ne anen tjeter te qytetit vetem per te hipur ne autobuzin ku perballeshin.
Kur mbaruan shkollen u martuan menjehere. Ishin te lumtur, shume te lumtur. Ndonjeher mbeteshin pa leke, ndonjehere pa pune, por aq shume ishin lidhur me njeri tjetrin saqe edhe kjo nuk u interesonte. Ishin njesoj te lumtur, si kur mbeteshin pa leke ne fund te muajit, edhe kur u bene nje doktor dhe nje arkitekte te njohur. Nuk ishin nga ato dashuri te cilat mbarojne me kohen apo kur kane pak ose shume leke ne llogarite bankare. Kalonin ditet, kalonin vitet por dashuria e tyre vazhdonte te rritej. E vetmja mangesi ishte se nuk kishin nje femije. Mbas nje kurimi te gjate perseri nuk arrinin te kishin femije, por menduan se ‘do te ishte egoizem qe te prisnin qe gjithe lumturite te ishin te tyre’ ndaj e vazhduan normalisht jeten e tyre. Ne vend te femijes ata rritnin dashurine e tyre.
‘une do te vdisja per ty’ thoshte gruaja duke e perqafuar forte burrin, kurse burri i thoshte gjithmone:
‘jo, une do te vdisja per ty’.
Ndonjehere kur vinte ne shtepi gruaja gjente nje shenim mbi pasqyre, ‘e vetmja ime, shiko mbi raftin e librave’… tek rafti i librave shikonte nje shenim tjeter, ’shiko mbi tavolinen ne guzhine dhe mos harro se te dua shume’. Gruaja vazhdonte te shkonte nga tavolina ne guzhine, tek dollapi ne dhome duke lexuar shenime te mbushura plot me dashuri, dhe shpesh gjente nje tufe me lule, apo cokollatat qe i pelqenin me shume, ose dhurata te shtrenjta. Por sidoqofte nuk kishte rendesi dhurata qe merrte….
Sado shpejte qe kalonin vitet e jetes, sado pune te kishin, ata gjenin gjithmone kohe per njeri tjetrin, por perseri kur arriten mbi moshen 40 vjec, vendosen qe te punonin me pake.
Burri e la punen ne spital dhe filloi te merrte vetem paciente ne kliniken e tij. Gruaja e mbylli zyren e arkitektures dhe filloi te merrte vetem projekte te vecanta. Tani kishin me shume kohe per njeri tjetrin. Nje dite duke shetitur ne breg te detit, gruaja pa nje shtepi te rrenuar, me tabelen ’shitet’. ’si thua e blejme’ i thote burrit. ‘e prishim kete dhe ndertojme nje shtepi fantastike, e kam menduar gjithe projektin. Bejme nje verande te madhe ku mund te hame mengjesin bashke me pulebardhat’. ‘te duash ti dicka une nuk mund te te them jo’ i pergjigjet burri.
’sapo te kthehem nga kongresi i mjekesise ne Amerike do ta blejme shtepine, sado qe te kushtoje, kete mund ta quajme te tonen tashme’.
Do te rrinin vetem nje jave larg njeri tjetrit, por per ta edhe kjo ishte shume. Cdo dite, cdo ore folen ne telefon. U perqafuan duke qare ne aeroport. Por mbas disa ditesh vuri re qe i shoqi kishte nje sjellje paksa ndryshe. Nuk ishte me i lumtur si me pare, nuk donte te fliste. Per ta gezuar ate i kujtoi shtepine ne breg te detit dhe i dha projektin qe kishte bere, por u perball me nje pergjigje qe nuk e priste: ’shpirt, ajo shtepi eshte shume e shtrenjte per ne. Ti ben me mire ta harrosh ate shtepi.’
Merzitja eshte me e veshtire per njerez te cilet jane mesuar te jene perhere te lumtur. Gruas nuk i pelqeu aspak ky ‘mik’ i papritur. Iu lut qe tia thoshte cfare halli kishte ‘ti e di qe do te vdisja per ty, te lutem ma thuaj’ por ishte e kote. Burri qe donte prej vitesh sikur kishte nderruar vend me nje njeri pa ndjenja dhe pa dashuri. Kur perpiqej ti afrohej atij, ishte si te perplasej me muret prej betoni, dhe ne cdo perplasje i dhimbte me shume shpirti.
Nje dite duke i treguar per problemet e veta nje shoqeje me te cilen kishte kaluar femijerine, rinine dhe gjithe jeten, ajo e nderpret dhe i thote ‘nuk duroj dot me, me duhet te ta them. Ai tokohet me nje grua te re, dhe ha dreken cdo dite ne nje restorant perballe vendit ku punoj une. Pastaj te perqafuar largohen qe aty.’
‘pusho pusho, nuk dua te te degjoj me’ i bertiti gruaja. Dhe e fajesoi miken e vjeter se e kishte zili ate.
Diten tjeter u ul ne nje cep te atij restoranti dhe atehere e kuptoi se perrallat ishin vetem perralla. Dhe e njohu menjehere doktoreshen e re te femijeve qe punonte ne spitalin ku kishte punuar me pare i shoqi. Dhe e pa se si e perqafonte burri i saj ate grua qe shpesh e kishin ftuar edhe ne shtepine e tyre. Dhe sapo i erdhi i shoqi ne darke, here duke bertitur, here duke e perqafuar, here duke e goditur i thoshte cdo gje ne fytyre. Burri nuk e mohoi. Tha se ndjenjat mund te ndryshojne, se kur jane mbas te dyzetave kerkojne dicka tjeter, dhe duke mermeritur neper dhembe i morri plackat e tij dhe iku. Kur doli nga dera i tha ‘dua te te perqafoj edhe nje here ty’ por gruaja i bertiti gjithe inat ‘ik’.
U ndane qe ne gjyqin e pare. Asnje nuk e besoi qe nje histori dashurie moderne mund te perfundonte keshtu. Gruaja u mundua te ishte e forte me ndihmen e miqve te saj. Mesoi se burri se bashku me te dashuren ishin larguar per ne Amerike qe te jetonin atje. Ndonjehere kur ishte vetem e ndjente qe edonte akoma tae, dhe fillonte te qante, dhe lutej qe urrejtja te zinte vendin e dashurise.
Kaloi nje vit. Edhe pse thuhet se koha eshte ilaci i gjithckaje, kjo nuk i zgjidhi pune gruas. Nje mengjes u zgjua nga zilja e deres qe binte pa pushim. Kur e hapi deren pa perballe ate grua. ‘me cilen fytyre mund te vish ti ketu’ i tha. Gruaja e re i thote ‘ju lutem me lini te hyj, duhet te flasim patjeter’. U ul ne divan dhe filloi ti fliste me nje ze te ulet.
‘asnje gje nuk eshte ashtu si duket. Me vjen keq por ai vdiq para nje ore. Vitin e kaluar kur ishte ne Amerike e mesoi se ishte i semure dhe se i kishte ngelur vetem nje vit jete. E dinte se ti nuk do te duroje dot, dhe si thoshe gjithmone do te doje te vdisje me te. Per te te larguar nga vetja me kerkoi qe te dukeshim sikur ishim te dashur. Nuk e lajmeroi as familjen e tij. Perhapi genjeshtren se ishim te dy ne Amerike. Por ne te vertete morri nje shtepi me qera perballe stacionit te autobuzit ku jeni takuar per here te pare. Po kurohej dhe mendonte se do tia dilte mbane, por nuk ia doli. Naten ishte renduar, kujdestarja e tij me telefonoi dhe une arrita momentin e fundit. Deshi qe te te jepja kete kuti.’ Gruaja e dinte se nuk do ti mbante dot lotet. Donte te vdiste menjehere, aty ku ishte. Ne letren e pare shkruante, ‘te lutem lexoi letrat me rradhe, e vetmja ime’. Dhe ajo i lexoi me rradhe, ‘te desha shume ty’, ‘nuk hoqa dore kurre se te dashuri ty’, ‘me thoshe gjithmone se do te vdisje per mua, dhe e dija se thoshe te verteten’, ‘por une nuk desha qe te vdisje per mua’, ‘tani dua qe te me premtosh’, ‘do te jetosh per mua, dakort’. Kur e mori letren e fundit ne dore, gruaja pa se ne kuti ndodhej nje celes dhe ne leter shkruhej: ‘ Shtepine tone ne breg te detit e kam bere sipas projektit qe bere ti. Kur ti te jesh duke ngrene mengjesin me pulebardhat ne verande, une do te jem duke te te pare….

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5735
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takim dashurie-Tregim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi