» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Puthje virtuale-Tregim

Shko poshtė

Puthje virtuale-Tregim

Mesazh nga Erion prej Sat 20 Dec 2008, 17:04

Miliona persona enderrojne takime me njeriun qe kane njohur ne internet. Duke pritur diten e takimit real, shumekush nepermjet fantazise perpiqet te argetohet me takime te imagjinuara. Kjo eshte nje pjesez e vogel e asaj qe ndodh sot anembane botes.

-Ka ardhur momenti te flasim hapur miku im. Pse iken kur shume djem me bien ne gjunje, me adhurojne, pervelohen per mua, ndersa ti me rreshqet pa kuptim, pa brenga.- I shkruajti ajo.
- Te gjitha vajzat thone keshtu "djemte me luten" . a e ke menduar se ndofta edhe djemve ua ka qejfi qe t’ju luten vajzat? Ha ha ha
I shkruajti ai ne kompjuter. Ajo i nguli syte tek dritarja e vogel e kompjuterit ku shihej bashkebiseduesi ne web cam .
Ai po qeshte dhe vajza u josh shume nga buzet e djaloshit. Ajo do te donte me teper sesa nje shfaqje ne monitorin e kompjuterit.
Donte edhe qe ai te zhvishej ne webcam per te pare trupin e tij mashkullor. Ajo ishte shume kurioze te shihte penisin e tij, por ai nuk ja tregonte asnjehere ne webcam.
- Une nuk i lutem askujt, po deshe eja e mos ma perserit me ate fjalen e largesise dhe 1200 km rruge.Te pres!
Vajza po behej gati te largohej nga chat-i kur ai i shkruajti.
- Ok, do te vij se shpejti tek ty. Neser do te dergoj nje mesazh te bukur.
- -------- Ai i dergoj vertete nje e-mail.
Endёrrova natёn neve tё dy nč njё dhomё Hoteli . Nga dritarja shihej deti,dhe perёndimi i diellit e pa tё ndarё sytё pёrgatita njё koktej per ne .Filluam tё pinin duke parč njeri- tjetrin nč sy.Ti mё the se je pak e lodhur nga shёtitja e mbrёmjes anёs detit dhe unč e kuptova qč ti kishe nevojё pёr njё masazh qetёsues .Nё krevat fillova tё masazhoj shpinёn tёnde me shumё kёnaqesi. Dukeshe e gёzuar ndёrsa unč tё ledhatoja. Tč zbertheva mbajtёsen e gjirit e vazhdova masazhin edhe te vithet e kofshet, pastaj me ngadalč tё hoqa mbathjet .Shkuam drejt dushit pa fjalč, ngaqё pastertia reciproke nё kёsi rastesh do tё na e rriste deshirёn pёr dashuri e do i jepte njё tjetёr shije.
Ne kёrkonin kёnaqёsine totale nё natёn tonё tё parё.Filluam tё laheshim duke shikuar me kuriozitet trupin e njeri -tjetrit e unё tё ndihmova tё laje shpinёn.Pas pak tё putha tek qafa pёr herё tё parё, tё putha shpatullat, por papritur ti mё kёrkove buzёt .Ishte njё puthje eksituese, e gjatč, plot pasion. Ndjeva duart e tua qё me preknin gjithandej plot afsh.Fillove tё luash me pjesёt mё tё bukura tё trupit tim dhe unё padashur lёshova njё rёnkim tё lehtё. Duart e tua preknin vazhdimisht penisin dhe testikujt e mi Tё eksplorova edhe unё gjithandej, isha shumč i eksituar, pastaj u gjunjёzova para teje dhe tё putha tek vendi yt mё i bukur, ai mč i zjarrti ! Putha buzёt e tua tё poshtme me ndjenje.Gjuha ime e etur per seksin tend te shkaktonte kenaqesi ,derisa e trondita klitorin tёnd Pёrrallor.Ti mёledhatove flokёt plot epsh, pastaj m’u lute te vazhdoja ashtu, por doje edhe diēka mč tepёr ...........Ti kishe nevojč tč ndiheshe ,femčr,tč ndiheshe Princeshč, tč arrije njё multiorgazem, dhe per herё te dytё unё e kuptova qё ti ishe lagur krejt, jo vetčm nga uji i dushit....Dolёm nga dushi dhe nё shtratin tonё ti fillove spektaklin tёnd dashuror.Pozicionet dhe lčvizjet e tua mё lanё me gojё hapur..Asnjeherč mč parč nuk mё kishte ndodhur tё merrja pjesё nё spektakle tё tilla dashurie. E kuptova qё duhej tё kisha ardhur mё parё tek ti, duke harruar ato 1200 km e largesisё tonё.
Kčtč natё tё ёndёrrova bukuroshe.E ndjej qč kam nevojč tč puth duart e tua!.
.-----
Ajo u pergjigj pas disa orёsh me e-mail.

Si e ke numrin e telefonit? Dčrgoma me mesazh, ta provojme njehere edhe me telefon! Mesazhi yt mё pelqeu shume! Ai masazhi qetёsues do mё bёnte mirё, do ndieja kёnaqёsi gjithashtu do mё lindte dёshira pёr tё bёrё tё tjera gjёra.Do mё pёlqente tё mё puthje gjithandej e mё pas tё filloja unё duke tё puthur nga sytё e deri poshtё. Do tё puthja nё vesh qe te digjeshe nga epshi e me pas ti do tё mё merrje nё krah e te me hidhje me rrembim mbi krevat qё tё bёnim dashuri . Apo jo?

Unё ёnderrova te shkonim nё det pёr tё bёrё dashuri brenda nё ujё. Do shperndahej aroma ime nё uje dhe ti do tё deheshe vetёm nga era. Tё mё puthje ashtu si dua unё, tё mё thithje gjoksin e tё mё ēmendje me renkimet e me fjalё tё bukura! Tani qё shkruaj ndjehem e eksituar. Eja tek unё! Me merr malli pёr ty!
Puthje nga larg!

E.S
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10420
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthje virtuale-Tregim

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:24

TRIUMFI I NDJENJAVE )


Mjedisi pėrreth ishte i gjelbėruar dhe nga pjesa e luleve, vinte njė aromė mjaft e kėndshme. Nė qendėr tė atij lokali ishte njė tavolinė e veēantė ku zakonisht uleshin ēiftet qė pėrzgjidhnin atė vend pėr tė organizuar dasmėn e tyre. Sot atje qėndronte njė djalė 25 vjeēar me njė tufė trendafilash tė kuq mbi tavolinė.
Njė vajzė hyri nė lokal dhe, duke buzėqeshur, u drejtua nga tavolina e djalit. - Si gjithmonė rrezėllitėse! - tha djali.
- Faleminderit Liam! - ia ktheu ajo.
Liami mori buqetėn me lule dhe ia dhuroi. Ajo i fali njė puthje nė faqe dhe mė pas u drejtua pėr nga karrigia e saj. Ai e ndihmoi dhe u ul pėrballė me tė. Pas njė bisede tė shkurtėr, ai u ringrit nga vendi i tij dhe shkoi pranė karriges sė saj. Iu ul nė gjunjė dhe pėrreth tyre, tė gjithė po mbanin vesh. Mbase asnjėherė nuk e kishin parė diēka kaq tė veēantė nė kėtė lokal. Ndėrkohė Ela po rrinte e befasuar nga gjithēka.
Liami nxorri nga xhepi i xhaketės njė kuti unaze. E hapi dhe, i pushtuar paksa nga emocionet, filloi tė thoshte :
-Ela, unė sot e mendoja ditėn e duhur pėr kėtė gjė. Nuk mund tė prisja mė gjatė. Sot tė kėrkoj tė marrėsh vendimin pėrfundimtar mbi lidhjen tonė. Unė e ndjej se je gjithė ekzistenca ime. Pėr mua nuk ka rėndėsi, nėse jashtė bie shi, apo ndodh ndonjė stuhi. Ti je dielli im. Gjithēka e imja fillon e mbyllet tek ty. Pėr ne nuk ka NE. Ne jemi ''NJĖ''! Pranon tė martohesh me mua?
Pas kėtij fjalimi, nė fytyrė i ra njė skuqje e lehtė. Nėn vėshtrimet e tė gjithė atyrė qė ishin ulur nė lokal, ishte normale qė tė kishe emocione.
-Patjetėr qė pranoj. E kam pritur kėtė moment dhe tė falenderoj qė ma bėre realitet. Gjithēka e bėre tė dilte mė e bukur nga ajo qė kisha ėndėrruar.
Mė pas, ajo u ngrit nė kėmbė dhe ai gjithashtu bėri po atė veprim. I vendosi unazėn nė gishtin e duhur tė fejesės nė dorėn e majtė dhe mė pas tė dy e puthėn njėri - tjetrin me ndjenjė. Pėrreth duartrokitjet u bėnė mė tė forta, por ata tė dy ishin bėrė pjesė e vorbullės sė dashurisė tashmė. Pėr ta, nė kėto ēaste, nuk ekzistonte mė bota e jashtme.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi