» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Shko poshtė

O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 17:34

Pershendetje!
Une jam Une ;hi;
Jetoj ne uk
E gjeta kete forum rastesisht edhe mendoja se pse jo mos te futem edhe ketu dhe te shikojme se ca behet ,pse jo dhe te shikojme ndonje te vecante qe ndodhet ne kete forum se me thene te drejten ne shume forume qe jam i regjistruar qe me vite me jane shpifur.
Shpresoj qe te kete edhe vajza te bukura ketu,jo per gje por hmm jane te mira ato dreqe crazylove

Hajde pra tung dhe mire se ju gjej foodanddrink foodanddrink
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Voglushja prej Wed 24 Dec 2008, 17:46

;hi; mire se ke ardh,te uroj qe te kalosh sa me bukur ne mesin ton.

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Annika prej Wed 24 Dec 2008, 17:48

Mire se vjen Une Kalofsh te mire ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 17:52

Voglushja shkruajti:;hi; mire se ke ardh,te uroj qe te kalosh sa me bukur ne mesin ton.
Mire se te gjej
flm per per pershendetjen

:puthje: :puthje: :puthje:
:puthje: :puthje:
:puthje:
:puthje: :puthje:
:puthje: :puthje: :puthje:
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 17:55

Annika shkruajti: Mire se vjen Une Kalofsh te mire ;hi;

flm ,uroj qe te kaloj mire me juve ketej


:puthje: :puthje: :puthje: :puthje:
:puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :puthje:
:puthje: :puthje: :puthje: :puthje:
:puthje: :puthje: :puthje:
:puthje: :puthje:
:puthje:
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga summer spell prej Wed 24 Dec 2008, 18:02

Mire se erdhe Une, shpresoj te kalosh mire ne forumin tone. Nga ana e stafit te uroj qendrim te kendshem!!! Very Happy

Sa per vajzat mos u bej merak sepse i kemi shume te mira... ;redf;

p.s (***)

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 18:30

summer spell shkruajti:Mire se erdhe Une, shpresoj te kalosh mire ne forumin tone. Nga ana e stafit te uroj qendrim te kendshem!!! Very Happy

Sa per vajzat mos u bej merak sepse i kemi shume te mira... ;redf;

p.s (***)

Wiiiiiiiiii mami qenke bere edhe moderatore ti ketu Neutral Neutral Neutral
Pse sthua se sdo me fshish komentet kur te bej ndonje gabim nel_naso
Sa per vajzat ketu do jem dhe do kem mundesine ti njoh se si jane
Gjithsesi flm per urimin

p:s crazylove


.:puthje: :puthje: S :puthje: :puthje:
...... :puthje: :puthje: U :puthje: :puthje:
........... :puthje: :puthje: M :puthje: :puthje:
................. :puthje: :puthje: M :puthje: :puthje:
....................... :puthje: :puthje: E :puthje: :puthje:
............................ :puthje: :puthje: R :puthje: :puthje:
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga summer spell prej Wed 24 Dec 2008, 18:35

Aty mbahu amore qe ste fshi postimet.... ti e di sa e rrepte jam une, e ke provuar me sakte edhe ne oret e vona te nates Very Happy
te uroj te njofesh sa me shume vajza Very Happy


p.s ;;;baned;;;

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 18:40

summer spell shkruajti:Aty mbahu amore qe ste fshi postimet.... ti e di sa e rrepte jam une, e ke provuar me sakte edhe ne oret e vona te nates Very Happy
te uroj te njofesh sa me shume vajza Very Happy


p.s ;;;baned;;;


fjala jote ne vesh te zotit ishalla ehe

Uroj qe te kaloj edhe me ato caste te bukura si me ty pale crazylove
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga summer spell prej Wed 24 Dec 2008, 18:42

Amin

Edhe une ta uroj.... vecse si mua ska !!! Jo se e them une.. por
crazylove

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 18:49

summer spell shkruajti:Amin

Edhe une ta uroj.... vecse si mua ska !!! Jo se e them une.. por
crazylove

E di moj e di qe ska si tyja,por edhe buke dhe djathe nuk hahet cdo dite,keshtu qe duhet nderuar nganjehere Embarassed Embarassed
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Dec 2008, 19:11

Une miresvjen lal

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga summer spell prej Wed 24 Dec 2008, 19:13

Une shkruajti:
summer spell shkruajti:Amin

Edhe une ta uroj.... vecse si mua ska !!! Jo se e them une.. por
crazylove

E di moj e di qe ska si tyja,por edhe buke dhe djathe nuk hahet cdo dite,keshtu qe duhet nderuar nganjehere Embarassed Embarassed

e di po shpirt por... si mua sdo gjesh e di ti love

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 19:14

Naki shkruajti:Une miresvjen lal

Mire se te gjej boss foodanddrink foodanddrink
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 19:16

summer spell shkruajti:
Une shkruajti:
summer spell shkruajti:Amin

Edhe une ta uroj.... vecse si mua ska !!! Jo se e them une.. por
crazylove

E di moj e di qe ska si tyja,por edhe buke dhe djathe nuk hahet cdo dite,keshtu qe duhet nderuar nganjehere Embarassed Embarassed

e di po shpirt por... si mua sdo gjesh e di ti love

pse se di une moj kalama i shpaift?!

Por thjesht vec sa ti vizitoj pak edhe kaq me mjafton mua Embarassed Embarassed
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga summer spell prej Wed 24 Dec 2008, 19:18

Mire mo mire vec mos mu qaj.... do bej te pamunduren vec se dua pak ndihme Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 19:19

summer spell shkruajti:Mire mo mire vec mos mu qaj.... do bej te pamunduren vec se dua pak ndihme Embarassed
ore lesh sme kupton ti me duket ,une te thashe qe ti me ndihmosh mua dhe jo une ty Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pa fol njehere ca ndihme do ? Embarassed
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga summer spell prej Wed 24 Dec 2008, 19:27

e mo mir se te ndihmoj dhe une...

ne fakt ka filluar te me pelq njeri posdi si me ja then... kam turp

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11942
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Ardi prej Wed 24 Dec 2008, 19:31

summer spell shkruajti:e mo mir se te ndihmoj dhe une...

ne fakt ka filluar te me pelq njeri posdi si me ja then... kam turp


as mua sma thua dot?
Sa mire se une sa dashnore kap ti tregpj ty ndersa ti asgje mua Sad Sad
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: O zoti i shtepise ...... a eshte kush ketu more?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi