» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


MELIHATE AJETI,PRIMADONA E KINEMATOGRAFIS KOSOSVARE

Shko poshtė

Re: MELIHATE AJETI,PRIMADONA E KINEMATOGRAFIS KOSOSVARE

Mesazh nga Erza prej Thu 25 Dec 2008, 13:03

Te lumt dora Lukja per kete postim qe ke bere i ka munguar nje shkrim i tille kesaj faqe. Meli ka qene dhe do te mbetet nje artiste e madhe e Kosoves dhe shume mire e ke quajtur PRIMADONA Kosovre.
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12077
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MELIHATE AJETI,PRIMADONA E KINEMATOGRAFIS KOSOSVARE

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 26 Dec 2008, 19:44

PO,pėrshėndes kėtė shkrim tuajin znj.Lukja,ky shkrim jo vetėm qė i ka munguar forumit tonė,pėr te ka nevojė tė shkruhet mė tepėr nė qdo faqe shqiptare,gazeta,revista,pse jo edhe romane.Tė jemi mirėnjohės pėr kėtė nismė znj:Lukja
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13890
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi