» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ngjyrat e preferuara

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga DEA prej Sun 28 Dec 2008, 01:58

Cila ngjyrė dominon nė dhomėn tėnde, nė rrobat e
tua. Ajo ėshtė ēelėsi i dashurisė. Disa thonė se ngjyrat janė shkencė
mė vete. Tė tjerėt mendojnė se ato drejtpėrdrejt ndikojnė nė jetėn e
njeriut. A e dini se cila ėshtė ngjyra qė ndikon nė jetėn tėnde?
Pikėrishtė ajo ngjyrė tė cilėn mė shumė adhuroni, ėshtė ēelėsi i
dashurisė dhe seksualitetit nė jetėn tuaj. kėtė, atėherė shikoni
pėrreth jush se cila ngjyrė dominon. Psikologėt tregojnė se me anė tė
shijeve qė personi ka pėr ngjyrat, pėrcaktohet edhe seksualiteti i tij.
E bardha
- personi qė e adhuron ngjyrėn e bardhė, seksin e konsideron tė
shenjtė. Puthja pėr kėta njerėz ėshtė hyjnore dhe njė nga lojėrat me tė
cilat mund tė argėtohen, vdesin pėr puthjen ala franceze. Femrat, qė
adhurojnė ngjyrėn e bardhė, janė tejet tė kujdesshme nė marrėdhėniet e
tyre me partnerėt, por edhe me personat e tretė. Konsiderohen besnikė
tė pėrjetshėm nė dashuri.
Geshtjenja - Dashnoret
gėshtenje janė tė zjarrtė dhe tė sinqertė, si dhe tė ndjeshėm nė
dėshirat dhe kėrkesat e partnerit. Dashuria ėshtė ajo pėr tė cilėn
mendojnė 24 orė nė ditė, dhe fjalėn "tė dua" e pėrdorin pa kursim.
Pėlqejnė romantizma tė tipit, tė ngrohen pranė zjarrit, tė ecin nėpėr
shi. Janė tė turpshėm dhe nuk pėlqejnė tė ekspozojnė flirtet e tyre mes
miqsh apo tė afėrmėve tė tyre, pra janė tė ekuilibruar.
E Kuqe
-Njerėzit qė e adhurojnė kėtė ngjyrė janė tigra tė vėrtetė. Nxehen
shpejt por edhe njėkohėsisht falin shpejt. Bien shpesh pre e dredhive
tė njerėzve tė zemrės, pėr faktin se besojnė me sy mbyllur tek
njėri-tjetri. Shpesh kanė prirje pėr tė qenė agresivė, por nė rastin e
parė kur ata shfaqin problemet ose krizat nė ēift janė tė prirur pėr
t'u larguar, pa pėrjetuar vuajtje dhe trishtim.
E zeza-Kėta
njerėz kanė tendencė qė tė shfaqin nė mėnyra tė ndryshme dashurinė,
deri nė sado-mazoizėm. Janė tė ēuditshėm dhe shpesh shfaqjet e tyre
kanė ndikim mbi krijimin e stresit apo problemeve tė ngjashme. Sipas
anketave, bie nė sy, se nuk ėshtė e rastėsishme qė personat qė
adhurojnė kėtė ngjyrė kanė prirje pėr tė bėrė akte tė dhunshme dhe janė
mospėrfillės.
Vjollcė - Adhuruesit e ngjyrės
vjollcė (manushaqe) mendojnė se janė tė stėrmenēur pėr argėtime
shtrati. Femrat urrejnė qė flokėt e tyre jenė tė shprishur, pėrderisa
meshkujt e kėsaj ngjyre seksit i afrohen me qasje afariste. Tė dy
gjinitė, adhurues tė ngjyrės vjollcė, mė tepėr brengosen pėr kėnaqėsinė
e tyre, sesa pėr kėnaqėsitė e partnerit, xhelozė pėr lidhjet e reja dhe
harrojnė shpesh ato tė vjetrat.
Portokalle-
Njerėzit qė adhurojnė ngjyrėn portokalli jetojnė nė botėn e fantazive
seksuale. Akti seksual pėr ata ėshtė shfaqje njėaktėshe ku vetė ata
janė aktorė kryesorė. Konsiderojnė pėshpėritjet e ėmbla dhe dialogjet e
rėndėsishme. Mashkulli "i portokalltė" ka si ves ta tėrheqė partneren
me shumė mėnyra, ndėrsa femrat kanė dėshirė tė lenė gjurmė gjithnjė pas
ndajres nga partneri.
E kaltėr - Adhuruesit e
ngjyrės sė kaltėr janė partnerė tė mrekullueshėm. Janė tė sinqertė ndaj
nevojave tė partnerit. Tė bėrit dashuri ata e konsiderojnė si art tė
sofistikuar. Mashkulli qė adhuron ngjyrėn e kaltėr, sė pari thellėsisht
e relakson partnerin. Pasioni i tyre mund tė krahasohet me baticėn nė
ardhje. Nė martesė personi "i kaltėr" ėshtė partner i mrekullueshėm qė
kurrė nuk kėrkon argėtim jashtė shtėpisė.
Rozė -Ata
qė e duan ngjyrėn e trėndafiltė shfaqin papjekshmėri nė aspektin
seksual. Femrat mė tepėr provokojnė dhe mė tepėr premtojnė sesa
ofrojnė. Nė disa raste u imponohen me feminizmin e tyre, edhe
meshkujve. Prostitutat veshin rroba me kėtė ngjyrė, prandaj ata
adhurojnė flirtet. Gratė, burrat e tė cilave e adhurojnė kėtė ngjyrė,
duhet tė jenė tė kujdesshme dhe t'i pėrcjellin ata fshehurazi.
E Gjelbėr-
Ata qė e adhurojnė kėtė ngjyrė, gjithnjė janė tė freskėt dhe tė virgjėr
nė qasje drejt seksit. Femrat qė e adhurojnė tė gjelbrėn, gjithnjė duan
tė bėjnė dashuri sikur tė ishte hera e parė e tyre. Mashkulli mund tė
jetė i ngathėt, por plot sharm. Dashnorėt e gjelbėr janė tė sjellshėm
por jo shumė tė zjartė. Partneri i personit "tė gjelbėr" asnjėherė nuk
ka nevojė tė brengoset pėr pabesi martesore.
E verdha-
Kėtė ngjyrė e adhurojnė njerėzit me nxitje seksuale tė devijuara. Ėshtė
kjo ngjyrė e homoseksualėve. Por kjo nuk do tė thotė qė tė
shqetėsoheni, pasi nuk janė tė gjithė homoseksualė ata qė e mbajnė tė
verdhėn. Nė shumicėn e rasteve, adhuruesit e tė verdhės, pėrgjigjen me
pasivitet nė dėshirat dhe kėrkesat seksuale tė partnerit. Kurrė nuk
kėnaqen totalisht nė seks, por dhe kurrė nuk duan tė ikin nga nxitja e
dikujt qė e adhurojnė edhe pse nė prani tė tė cilit ndiejnė kėnaqėsi.
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 10389
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:01

Sa pashe puthjet ne te detyrimisht qe e bardha 8)
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10466
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Dec 2008, 02:01

Para se te lexoj po ve ate qe vertet e dua shume dhe me pelqen ngjyra e zeze

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga DEA prej Sun 28 Dec 2008, 02:18

e bardha Smile
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 10389
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Dec 2008, 02:20

Evil or Very Mad keq me doli mua amo nuk e lexova se nuk e kisha vu te zezen se valla nuk jam bash ashtu si thote

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:21

Naki shkruajti:Evil or Very Mad keq me doli mua amo nuk e lexova se nuk e kisha vu te zezen se valla nuk jam bash ashtu si thote

Epo mbaje tani ,me nje goditje lejohet ska kthim prape Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10466
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Dec 2008, 02:23

Hahahahahahahahaha po po me duhet ska me prapa amo nuk eshte bash ashtu po nejse

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 02:25

Naki shkruajti:Hahahahahahahahaha po po me duhet ska me prapa amo nuk eshte bash ashtu po nejse


Epo per qeshjte kac delikate mos u nxito santa

P;s he re se edhe une kot ja futa se vec ate lexova e meqenese ishte ne fillim ate godita Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10466
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga summer spell prej Sun 28 Dec 2008, 10:56

e zeza Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11861
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Voglushja prej Sun 28 Dec 2008, 13:44

e kuqe fest

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 14:22

te gjitha ngjyrat te prefueshme i kam fest s'kam asnje te veēante
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10357
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga dona prej Sun 28 Dec 2008, 16:52

e gjelbert

dona

Shteti : lindi
Postime : 42
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 15/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Ylliks prej Sun 28 Dec 2008, 21:55

kuq e zi,mos i harroni, tjerat vijnė vet
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10949
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 22:08

E zeza-Kėta
njerėz kanė tendencė qė tė shfaqin nė mėnyra tė ndryshme dashurinė,
deri nė sado-mazoizėm. Janė tė ēuditshėm dhe shpesh shfaqjet e tyre
kanė ndikim mbi krijimin e stresit apo problemeve tė ngjashme. Sipas
anketave, bie nė sy, se nuk ėshtė e rastėsishme qė personat qė
adhurojnė kėtė ngjyrė kanė prirje pėr tė bėrė akte tė dhunshme dhe janė
mospėrfillės.

E bardha
- personi qė e adhuron ngjyrėn e bardhė, seksin e konsideron tė
shenjtė. Puthja pėr kėta njerėz ėshtė hyjnore dhe njė nga lojėrat me tė
cilat mund tė argėtohen, vdesin pėr puthjen ala franceze. Femrat, qė
adhurojnė ngjyrėn e bardhė, janė tejet tė kujdesshme nė marrėdhėniet e
tyre me partnerėt, por edhe me personat e tretė. Konsiderohen besnikė
tė pėrjetshėm nė dashuri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 22:30

E bardha dhe e zeza.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Mar 2010, 00:47

E gjelbert dhe e zeza.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10847
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Blert1 prej Thu 11 Mar 2010, 01:49

Te gjitha nga pak Razz:P, per vec te verdhes, qe nuk me pelqen hic Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9144
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 09:02

E kalterta, e gjelberta dhe e kuqja.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 10:44

E zeza dhe bardha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 21:14

E verdha,e kuqja dhe roze

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 21:16

e bardha e jeshilta e sarihta
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga NADJA prej Mon 15 Mar 2010, 21:41

e kuqja ,blu e bardha dhe e zeza
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9162
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 21:43

e bardhja e vertha e zeza
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:59

E bardha

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga anea prej Wed 17 Mar 2010, 15:12

kalterta
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9255
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010, 13:18

bardh e zi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Mar 2010, 14:32

E Verdhaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 18 Mar 2010, 17:57

Vjollce
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11915
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Mar 2010, 11:45

Roze

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga memaliaj prej Sat 20 Mar 2010, 15:48

jeshile, gur kali, manushaqe dhe gri kombinuar me te zeze per dimer.
ne vere vetem te celta per te mos thene vetem e bardha se i zi behem vet nga dielli hahahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sun 21 Mar 2010, 02:05

Pergjethsi krejt...

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9111
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 21 Mar 2010, 10:06

e bardhe e zeze

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 21 Mar 2010, 22:26

e kaltert he e zez
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga memaliaj prej Wed 24 Mar 2010, 17:36

e kemi then njeher, smund ti ndryshojm dot shijet ore e minut hahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Mar 2010, 18:12

BARDH E ZI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 19:18

kuq e zi.

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9331
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Mirja prej Mon 23 Aug 2010, 22:59

Ngjyra vjollce,dhe zeza
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11301
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Vizitor prej Tue 24 Aug 2010, 09:09

Bardhe zi se dhe bota eshte po ne kete ngjyre

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Drini prej Tue 24 Aug 2010, 10:46

Kaltert ose Blu
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11759
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 24 Aug 2010, 10:48

blu e mbyllur

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjyrat e preferuara

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi