» Cila ėshtė miqėsia sot?
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Geri (7161)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
lolita (6766)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Annika (6751)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
albi (3377)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Vote_rcap 


Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 20:31

do te takohem me shoqe sod a po jo

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 20:33

ta puc motren

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13856
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 20:34

ta pershendes familje

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 20:37

si do e kaloj diten en ramzan

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13856
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 23:50

u luta per ramazin qe po agjeroj

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kotelja prej Thu 03 Sep 2009, 08:14

Ishalla do ma japin vizen!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Lukja prej Thu 03 Sep 2009, 10:04

Kotelja shkruajti:Ishalla do ma japin vizen!

Ishalla ta japin edhe une po lutem per ty. pleas

Cdo her me shkon mendja te e njejta gje, tek bija ime Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
Lukja
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 12073
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga olsaaa prej Thu 03 Sep 2009, 16:10

se sa ishe ora

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Geri prej Thu 03 Sep 2009, 16:34

Kush ik ne pune pffffffff Evil or Very Mad
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Aristogata prej Thu 03 Sep 2009, 19:36

cfar te vesh sot kur te dal Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 23 Sep 2009, 08:46

Sot eshte dite e re, jete e re!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 23 Sep 2009, 17:10

puna edhe punetoret qe me prisnin tju jepja zonat per te punuar
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga olsaaa prej Wed 23 Sep 2009, 18:17

dita qe nuk do kthehet mbrapa kurr

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 05 Oct 2009, 09:26

Hoqa dore nga nje enderr e dhimbshme. Sot eshte dite e re, jete e re!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 05 Oct 2009, 12:27

Te kam enderruar mbreme.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Lukja prej Mon 05 Oct 2009, 16:09

Se a ka rrym qe ta qesi nje kafe, e mos ta ndez gasin se e kam frik Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
Lukja
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 12073
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 05 Oct 2009, 18:02

te merrja mamin ne tel
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 07 Oct 2009, 22:45

per njonen qe s po jap emer
T_o_n_i
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 10829
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 07 Oct 2009, 22:58

Gjithe naten e ne mengjes mendoj qe si nuk u ngopa nji her me gjume Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 348323
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga bora prej Thu 08 Oct 2009, 19:02

bo bo pra dhe sot ne pune
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 08 Oct 2009, 19:26

ihaaaaaaaaaaaaaaa, me a ma ka len makien babai

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13856
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Geri prej Thu 08 Oct 2009, 19:29

Kush ik ne pune Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 213721
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 23 Nov 2009, 11:06

Sot nis dite e re, jete e re!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 11:15

gjeja par qe mendova posa u zgjova ishte, uuu si ta gjej shkatarin qe ma thyi jeten

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13856
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Nov 2009, 13:27

Ah , sikur ta beja pushim sot!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Nov 2009, 14:08

DHE NJE DITE PA BABIN TIM PRAN Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 444660
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga bora prej Mon 23 Nov 2009, 16:57

bo bo prap ne pune sot ahahah
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Naki prej Mon 23 Nov 2009, 17:03

Sa keq njona ne pune une tri dite jam pushim Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 400547

firma.................................................................................................................................................................................
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Image110Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Bb_net10Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga bora prej Mon 23 Nov 2009, 17:09

Naki shkruajti:Sa keq njona ne pune une tri dite jam pushim Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 400547
hahahhahaah po mos harro se une jam 5 dite pushim dhe do te shkoj me pushime Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 441107
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Naki prej Mon 23 Nov 2009, 17:21

mela shkruajti:
Naki shkruajti:Sa keq njona ne pune une tri dite jam pushim Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 400547
hahahhahaah po mos harro se une jam 5 dite pushim dhe do te shkoj me pushime Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 441107
Gjeja e pare qe po mendoj tash eshte si do ja arrij plot 5 dite te jem truperoje besnike e kesaj lart ishalla Zoti me jep fuqi e nuk do burgosem per .... Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Image110Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Bb_net10Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga bora prej Mon 23 Nov 2009, 17:24

Naki shkruajti:
mela shkruajti:
Naki shkruajti:Sa keq njona ne pune une tri dite jam pushim Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 400547
hahahhahaah po mos harro se une jam 5 dite pushim dhe do te shkoj me pushime Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 441107
Gjeja e pare qe po mendoj tash eshte si do ja arrij plot 5 dite te jem truperoje besnike e kesaj lart ishalla Zoti me jep fuqi e nuk do burgosem per .... Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 153703
qyqe cfare je tu thon ore Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 166837
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Naki prej Mon 23 Nov 2009, 17:26

Leje cfar thashe une po trego cfar mendove ti a mendove te njeten qe mendova une apo .... Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Image110Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Bb_net10Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga krayzi prej Mon 23 Nov 2009, 17:34

Shpresoj te jem me fat sote.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 23 Nov 2009, 17:37

shiun se po bie pa pushim
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Drini prej Tue 24 Nov 2009, 16:43

Cfare me pret ne pune, pas nje dite pushimi...
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga krayzi prej Tue 24 Nov 2009, 17:02

Falemenderoi Zotin qe jetoj dhe sot.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga bora prej Tue 24 Nov 2009, 19:14

kam 5 dite pushim do te boj durim ahahah
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Nov 2009, 23:08

punen time te me eci mbar
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 15:40

Eu sa heret akoma pa argu mir duhet te iki ne pun sikur te flija dhe pak gjum Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 20:34

Tani jeta jote nuk eshte me bosh, sigurisht qe ka pritur per ty si nje anije qe pret te mbaroje stuhia e detit.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 4 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi