» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje nga ESTER

Shko poshtė

oki Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 14:05

Mirdita te gjitheve ,,,dikush ma rekumandoj kete forum (nje shoqa ime DEA ) dhe desha te behesha pjese e shoqeris tuaj dhe une ,,,shpresojm ta kalojme mire
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga DEA prej Sun 28 Dec 2008, 14:11

mire se erdhe ylli ...uroj t'ja kalosh sa me mire ne forum jocolor
avatar
DEA

Shteti : Durres
Postime : 86
Kyējet nė forum : 10404
Regjistruar mė : 24/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 14:14

Mire se te gjeta yll bote ,sigurisht qe,mire do tja kalojme Razz
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga summer spell prej Sun 28 Dec 2008, 14:17


Mire se erdhe ester midis nesh... kalo sa me bukur :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 14:18

FLM ,per mikpritjen ylli ,po cafe s'boni ju 8)
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga summer spell prej Sun 28 Dec 2008, 14:31

uu ceshte ajo fjale??

na nje capicino per ty ...

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Dec 2008, 14:42

ESTER mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 15:14

Mir se te gjeta shefo 8)
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Voglushja prej Sun 28 Dec 2008, 15:15

Mire se erdhe Ester,uroj te kalojm mire se bashku Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 15:16

Mire se erdhe dhe ishala e ke marre kemben zvarre gjate rruges per ketu santa
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 15:17

FLM picolina Very Happy sigurisht qe do ja kalojme mire 8)
je qe je ma picolina ,nji caffe na e bon dote Razz
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Voglushja prej Sun 28 Dec 2008, 15:18

po po me gjith qef vap
:puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 15:21

FLM ,te gjitheve ,,po harrova me ju thon nji gjo se........... Very Happy .........
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 15:24

He fol kur martohesh? Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Voglushja prej Sun 28 Dec 2008, 15:25

ESTER shkruajti:FLM ,te gjitheve ,,po harrova me ju thon nji gjo se........... Very Happy .........
po cka eshte ajo do na thuash me shpejt se mbetem te habitur?ahahha Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 15:26

ncncnc ,,,,,,,,se jom iēik sherraxhije Very Happy
ca martese thu mer Evil or Very Mad sdu me u martu Very Happy ku ka me mire se beqare fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 15:28

ESTER shkruajti:ncncnc ,,,,,,,,se jom iēik sherraxhije Very Happy
ca martese thu mer Evil or Very Mad sdu me u martu Very Happy ku ka me mire se beqare fest

Pse sthua se paske te njejten ide si mua fest
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 15:31

ik mer kopjac ,shi si rren ,,une e thash e para 8)
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 15:32

Sad Sad waw mamka me beri edhe kopjace kjo Sad Sad
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga ESTER prej Sun 28 Dec 2008, 15:35

JE PO SHYTTTTTTT?mos filloj me bo sherr un nime Very Happy
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 15:40

ESTER shkruajti:JE PO SHYTTTTTTT?mos filloj me bo sherr un nime Very Happy


Neutral Neutral ujku mjegull do keshtu qe jepi moj Neutral Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Voglushja prej Sun 28 Dec 2008, 15:42

ne rregull tani te mos dilin nga tema sepse,do i fshi postimet cig

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 15:47

Voglushja shkruajti:ne rregull tani te mos dilin nga tema sepse,do i fshi postimet cig

ups im sorry Embarassed
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Annika prej Sun 28 Dec 2008, 18:25

Mire se vjen Ester

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Erza prej Sun 28 Dec 2008, 20:26

ESTER mire se erdhe moter flower
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Ylliks prej Sun 28 Dec 2008, 21:07

Ester, o motra e Erzes, mirseerdhe, athua ēka i bie me tė pasė unė...;)
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10964
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga black prej Mon 29 Dec 2008, 04:22

o ESTER te pelqejne gje macet ty ?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10986
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Vizitor prej Mon 29 Dec 2008, 10:37

Ester mire se erdhe ;hi;

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Unike prej Mon 29 Dec 2008, 10:41

Morena shkruajti:Ester mire se erdhe ;hi;
Pershendetje per ty
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10694
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

oki Re: Pershendetje nga ESTER

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi