» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Unike prej Wed 31 Dec 2008, 15:48

Ylliks shkruajti:
Morena shkruajti:
Ylliks shkruajti:
Morena shkruajti:Te mos besoj shume.

pra e sheh: njė femėr nuk duhet tė mos besoj shumė, sipas teje

dmth duhet tė besoj shumė Neutral
Hihihihi te mos besoj pra sitomos ne net pupupu


pabesia ėshtė njėsoj si nė net si nė krevet (kryvet) kur nuk din ēfarė flet

[b].......... kis edhe une jam me mendimin e Ylliks kis[/b]
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10607
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Ylliks prej Fri 02 Jan 2009, 02:41

Unike shkruajti:
Ylliks shkruajti:
Morena shkruajti:
Ylliks shkruajti:
Morena shkruajti:Te mos besoj shume.

pra e sheh: njė femėr nuk duhet tė mos besoj shumė, sipas teje

dmth duhet tė besoj shumė Neutral
Hihihihi te mos besoj pra sitomos ne net pupupu


pabesia ėshtė njėsoj si nė net si nė krevet (kryvet, aty ku vėn kryet e trupin tė pushojė) kur nuk din ēfarė flet

[b].......... kis edhe une jam me mendimin e Ylliks kis[/b]


ajo net pupupu pupėza, gjoja po foli...
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10877
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kotelja prej Sun 25 Jan 2009, 00:24

Nje femer nuk duhet kurre te shes trupin e saj!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 02 Feb 2009, 10:18

Nje femer nuk duhet te tradhetoje kurre ate qe dashuron!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga MONDI prej Mon 02 Feb 2009, 10:24

DUHET TE JETE E EGER NE SHTRAT 8)

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Feb 2009, 14:22

Nje femer duket te jet shum e ndershme. 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga donita prej Mon 02 Feb 2009, 15:36

Nje femer nuk duhet kurr ti perkulet askujt
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga lolita prej Mon 02 Feb 2009, 15:39

Nje femer duhet me qen e SINQERTTT

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 02 Feb 2009, 17:35

lolita shkruajti:Nje femer duhet me qen e SINQERTTT

Ncncncncn kete kurre nuk e kisha menduar qudi??!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Naki prej Mon 02 Feb 2009, 22:55

Nuk duhet te lidhet me nje mashkull qe ka qene i martuar ose eshte i martuar 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga MiTi prej Mon 02 Feb 2009, 22:57

Nje Femer duhet te jet me Sinqeritet dhe Me me mendje shum te mir
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Adonisi prej Tue 03 Feb 2009, 17:11

Duhet ta kuptoj se cila eshte pjesa e saj...dhe mos te lakmoje ate qe nuk i takon.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga visitor prej Fri 20 Feb 2009, 13:33

Kur nje mik ben aq shume per ty si femer si shperblim ktheja me te mire !?
A duhet nje femer pas gjithe asaj qe miku ben per ty ti ta konsiderosh ate nje vegel nje shpifje ose edhe nese jan te verteta ato qe ti thote miku nuk duhet edhe nese te ofendon ti shperndash besushmerin.....
Ne momente me vjen turp se edhe une jam femer e cka bejme ne se ben as shtaza Sad Sad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 20 Feb 2009, 16:54

nje femer nuk duhet te genjej ne shoqeri nuk duhet te mohoi ose te flasi nga mbrapa shpine nje femer nuk duhet te terhiqet shoqe edhe te ngaterron me te tjere nje femer duhet te marri responsabilitan ato qe flet edhe ben jo te mohoje edhe te ngaterroi kam then gjdo gje per femren jam vete femer edhe gaboi por gabimet nuk i mohoi por i mbaj edhe sqaroi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga summer spell prej Fri 20 Feb 2009, 17:33

ti nenshtrohet nje mashkullli !

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11789
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Geri prej Fri 20 Feb 2009, 22:18

Nuk duhet te provokoj nji mashkull nese e doo me verte
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Naki prej Sat 21 Feb 2009, 00:22

summer spell shkruajti:ti nenshtrohet nje mashkullli !
cig cig no comment summer.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga visitor prej Sat 21 Feb 2009, 08:35

Naki shkruajti:
summer spell shkruajti:ti nenshtrohet nje mashkullli !
cig cig no comment summer.
Per here te pare po pajtohem me juve dy sivjet cig

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga MiTi prej Sat 21 Feb 2009, 22:26

Sinqerieti dhe Sjellja e saj e kur i ka kety dyja i ka te gjitha
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga visitor prej Sun 22 Feb 2009, 21:51

Miti shume mire po e thua mo por mo shoki im veshtire se gjinden keto dyja te nje person sot sepse sado e sinqert me qene dhe cfardo sjllje te kesh ta imponon koha dhe situata miku jem.
Nuk kerkohet sinqeriteti ne boten e internetit ktu ska sinqeritet po as nuk kerkohet sjellja ajo duhet te jete live ne jeten jo pran pc.
Nje femer qe ka pak moral nuk duhet te bej shpifje.
Nje femer qe ka pak ne koke nuk perbuze te mirat qe dikush i ben.
Nje femer qe ka femije duhet ta kuptoj kur dikush i betohet ne femije.
Nje femer qe thote te kam mik ose vella duhet mire me mendu a mundet ajo me qene vete njehere moter.
Nje femer duhet me kuptu se nuk jane krejt njesoj si ajo....

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Voglushja prej Tue 24 Feb 2009, 10:55

Nje femer nuk duhet te degjoj te gjitha qe i thot mashkulli te bej

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga deti prej Tue 24 Feb 2009, 14:08

Nje femer duhet te degjoj gjithēka por ne veprim duhet te jete vetvetja.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Feb 2009, 16:09

nje femer ne rrall te pare te mos genjej te jete e sinqerte edhe mos te ngaterroi me njerezit se ka shum femra qe e bejne nga inati edhe te kete rrespekt per personin qe ka ne krahe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 25 Feb 2009, 09:31

mos te tradhtojjj ket

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 25 Feb 2009, 10:48

mos ta humbi shoqerine qe ka puc elhamia vellai im

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 26 Feb 2009, 09:12

te kam xhannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn mojjj

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 13:42

te ginjej

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:33

Te mos behet trathtare dhe te mos shkoj ne shpija publike

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga PRINCO prej Sun 21 Feb 2010, 10:31

Te mos tradhtoj....

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9307
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kotelja prej Fri 24 Dec 2010, 14:09

Te mos lakmoje burrin e huaj!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 25 Dec 2010, 10:54

Te mos perulet per vlerat e saj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga albi prej Sat 25 Dec 2010, 18:07

mos te gnjen mos te trathon burin mos te ban mekate
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Leo@! prej Mon 27 Dec 2010, 22:51

Te mos besoj meshkujt shaka bej........
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8950
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 28 Dec 2010, 03:09

Te mos i perulet mashkullit sa here don ai

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Dec 2010, 12:30

...kurrė tė mos bie nė pozita tė ulėta dhe poshtėruese...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9140
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 16:12

te mos i besoje meshkujve... dhe te mos perulet kurre nga ta (siq tha edhe e nderuara klea (K) )

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8729
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga albi prej Thu 07 Apr 2011, 16:49

nje femer ta hjek nga fjalore fjalen jo hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 16:50

nje femre duhet te mos i marre ne konsiderim deshirat e kota te meshkujve qe shkojne vetem ne favor te tyre Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8729
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga albi prej Thu 07 Apr 2011, 16:53

nje femer seriozisht te jet me morel te mir mos ti besoj atyre djemve te bukur sepse ata ekan nje qellim te knaqen dhe ti thojn do te takohemi dhe asgjo tjeter
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga benita krusha prej Sat 09 Apr 2011, 21:52

pajtohem me ty, prandaj edhe femrat kurr nuk duhet ti besojne mashkullit derisa ta shohin qe ai me te vertet ia vlene barra qirane Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8729
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje femer?!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi