» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 19:35

Nuk duhet te rrije me shume se 3 muaj me nje femer Very Happy
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Dec 2008, 19:41

S'duhet te besh shume per partneren apo te dashuren sepse do ndihet shume e sigurte ne vetvete dhe do te thote qe te ka ne dore.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 19:42

Nuk duhet ti ulet kurre ne gjunje nje femre Evil or Very Mad
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Erza prej Sun 28 Dec 2008, 20:23

Ruaje nese e ke se po hape llapen mbete pa te
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12077
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ylliks prej Sun 28 Dec 2008, 20:55

nuk duhet t'i lėshoj dore frejt e flokėve, se luajnė edhe klysht e miskovit me tė
'punė punė natė e ditė...'
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10961
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 10:54

Nuk duhet ti kaloje dita pa ja lyp te pakten nje femre crazylove
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 16:23

Kur ja jep nje femer ne pjate te mos e refuzoje Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11873
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 20:46

nuk duhet tė bėj be
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10961
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Dec 2008, 20:50

Ylliks shkruajti:nuk duhet tė bėj be
me ben be se nuk e do Rr....@ dhe une te besoj
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10691
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 20:55

kqyr po tė kėputet luhaja, e pastaj bie aty ku duhet
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10961
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Dec 2008, 20:57

Te mos i flasin te dashures per ishte te dashuren tjeter

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 20:58

nuk duhet te jet i dhunshem ndaj femres
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10478
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Dec 2008, 20:59

Une shkruajti:nuk duhet te jet i dhunshem ndaj femres
Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Dec 2008, 21:05

Ylliks shkruajti:kqyr po tė kėputet luhaja, e pastaj bie aty ku duhet
Do te bie ne duart tua..... me prit.

muk duet te refuzoje
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10691
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 21:13

rafsh aty ku duhet, po s'je ajo nė luhajė;), ajo ėshtė Rr...@
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10961
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Ylliks prej Fri 02 Jan 2009, 01:29

njė mashkull, nuk duhet tė mos shikoj nė profil intuiten e njė femre as bukurinė shpirtėrore tė saj! Pėndryshe del shprehja e Alain Bosqeut ''i them mollės mollė - rrenė, thot ajo'' e tash si i bie emri molla nė mashkullore? Mollos apo Mollus?
Molla ėshtė e atij qė e kafshon!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10961
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:35

Te mos lidhet me femra qe i paguan me para vetem sa per ta bere nje qejf

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga PRINCO prej Sun 21 Feb 2010, 10:30

Te mos tradhtoj....

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9391
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Geri prej Sun 21 Feb 2010, 12:36

Nuk duhet te boj punet e shpis
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 14:15

nuk duhet Te mirret me thashetheme se nuk ju shkon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Besi prej Sun 21 Feb 2010, 16:06

Mund te beje shumecka,por nuk duhet te behet i ndjeshem,sepse nuk do dallohet nga femra.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:47

Mos ta ne'n vlersoj gruan

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Anhela prej Fri 26 Feb 2010, 14:48

.................Te mos merret me thashetheme sic grat hehe

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9948
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Bruneta prej Sun 28 Feb 2010, 21:18

Mos ta paragjykoj gruan pa pasur fakte

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 21:24

T'mos shkoj ne shpija publike

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 21:34

mos se spot kuptoj
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga NADJA prej Mon 15 Mar 2010, 22:26

te mos vishet si grua mundesisht
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9174
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Mar 2010, 23:50

Te mos i bije ne gjunje nje femre.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 16 Mar 2010, 00:01

te mos harroje kurre rrespektin ndaj te dashures epo te gruas

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 12:59

Kushtrimi2 shkruajti:mos se spot kuptoj
Si se kupton o zemra
Shpija publike eshte aty ku behet prostuticion

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga deti prej Tue 16 Mar 2010, 14:56

nuk duhet te paragjykojė asgje per femrat
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010, 15:25

1 Te mos keqtrajtoj gruan dhe femijet qe ndodh shume shpesh neper familjet shqiptare per fate te keq: Te gjith jemi qenje njerzore dhe kemi te drejt te jetojm jeten e lumtur mos vritni lumturin njerzore!!!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 16:24

nuk duhet ta tradheton te dashuren, nuk duhet ta lendoi ate, nuk duhet ta krahasoi me asnji femer tjeter.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 16 Mar 2010, 20:06

mos te harroj rrespektin ndaj femres

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 23:52

mos te haroj te dashuren
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 17 Mar 2010, 09:58

Nuk duhet te bie gjah i nje dhelpere dinake qe bredh rrugeve per mashtrime !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:36

Nuk duhet te Ushtroj dhune ndaj femres

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 22 Mar 2010, 12:37

te gjitha keto qe i ceket shkuarja neper shtepi publike dalja me femra sipas konceptit tim te gjitha keto jan te pranuara sepse keto behen me deshir sepse me mir esht et shkojsh ne shtepi bublike se sa ta shikosh gruan e kojshies apo diqka te till besoj qe jam i qart edeh dalja me femra esht e pranushme sepse bien ne dakord te 2palet.

por

gjeja kryesore qe nuk duhet te ben nje mashkull esht te mos dhunoj asnjeher as te mos i shkoj i mendja ta bej nje gje te till sepse me te vertet aj mashkull duhet ta paramendoj veten ne ato raste duke e dhunuar nje homoseksual ate ndoshta esht pak e tepert te mirret nje shembull kaq i vrazhd mir po me te vertet thuaj se esht e njejta edhe per femren esht e papranushme te bej mardhenje me at person suksre ai mashkull et bej mardhenje me nje homoseksual qe ben pa dashje...
mendimi im personal shpresoj te jeni te pajtimit me mendimin tim....@

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10436
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 22 Mar 2010, 13:57

nuk duhet te trathtoj te lendoj as kon
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Naki prej Mon 22 Mar 2010, 14:02

Kurr nuk duhet ti tregoj gruas apo te dashures se ka tjetren i vetmi vend ku edhe ligji e pranon rrenen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare nuk duhet te bej nje mashkull?!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi