» Cila sht miqsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Nj Dit ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 prdorues n linj: 0 antar 0 t fshehur 3 vizitor :: 2 Bots

Asnj

Shiqo lokacionet n hart


Numri Rekord i prdoruesve n linj ishte 484 m Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 antar t regjistruar
Antari m i ri EriAjv

Antart e ktij forumi kan postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fragment dashurie

Shko posht

Fragment dashurie

Mesazh nga Erion prej Sat 03 Jan 2009, 11:24

Pjese te vogla nga tregimet e mia te meparshme!

- Imagjino ne tё dy duke shijuar buzёt e njeri-tjetrit, sikur tё provoje pёrkedheljet e mia, tё dёgjoje rnkimin tim tё eksituar! Do te doja tё puthja sytё e tu, buzёt e tua tё ёmbla dhe tё tё lёpija, puthja e thithja do pjes tё trupit tёnd. Parajsa qёndron kёtu pranё teje dhe ti vetёm duhet ta pranosh qё ke dёshirё tё shkosh nё parajsё, e gjithё kjo mund tё ndodhi po tё mё pranosh mua, dhe rrugёn drejt parajsёs smund tё na e ndёrpresi askush, ngaqe ne tё dy e meritojmё kёtё kёnaqёsi sublime!
-------------------------
Kaluan t paktn dhjet minuta derisa Ivana doli nga banja. Ishte e veshur vetm me mbathje e mbajtse gjiri ngjyr blu dhe orape t zeza te gjata q i mbulonin edhe pjesn m t madhe t kofshve. Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti n krahet e tij pr disa aste dhe e lshoj mblsisht mbi shtrat. As ajo sfoli dhe nuk kundrshtoj puthjet q i bri ai tek qafa,vesht, syte. Papritur ai foli; -T adhuroj ! mendem pas teje!- Kto fjal e rritn s tepermi dshirn tek ajo, prandaj pranoj me shum qejf puthjen e tij tek buzt, Ishte ajo q hapi gojn e para dhe nxorri pak gjuhn duke krkuar gjuhn e djalit. Dy gjuht u bashkuan shpejt pr t kryer nj puthje te embel franceze. Iu b qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj q ai ti puthte gjoksin, ia morri nga dora kondomin dhe ja vendosi me duart e saj, Djali ngeli pak i stepur por tashm ishte ajo q kontrollonte situatn. Me nj dshir t papar ajo i krceu sipr dhe filloj t shtrngonte dhunshn midis kmbve t saj, organin gjenital t atij. Ajo e nderpreu papritur vallezimin mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja. Ai nuk pertoi t nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj. Vajza u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj, fal gjuhs s djaloshit. Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan, thithen mblsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti, ndersa ledhatonte floket e djaloshit plot me deshire dhe epsh.
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyjet n forum : 10423
Regjistruar m : 16/12/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Fragment dashurie

Mesazh nga Erion prej Mon 19 Jan 2009, 19:16

Po postoj ketu kete tregimin tim.
--
Caste dashurie

Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tia e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse do dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit "naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qen vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva pantallonat nderkohe qe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "perveloni " krejt. E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi , lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me eles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

Ajo nderroi pozicion duke u vendosur sipr djalit. " Me pelqen te qendroj mbi ty " tha ajo dhe duke bere shtytje, u perkul per te puthur gjoksin mashkullor.
Pak me pas ishte ai qe i ledhatonte me njeren dore gjinjte dhe me tjetren klitorin, Pas disa sekondash Ajo renkoi llahtarshem sikur dikush po e vriste ...
Ishte renkimi i orgazmes se asaj te cilit ju shtua renkimi i atij, per ta kthyer ne ulerime te perbashket dashurie. Ate me te bukuren!

Ndersa po merrnin fryme dikush trokiti te dera e dhomes .
- Nene mos u shqeteso,- tha ajo
-fare ndodhi ? pyeti nena e vajzes qe me sa dukej i kishte degjuar klithmat, renkimet e tyre .
-Asgje ,Nene ,pashe nje enderr.

Pas nje ore ai u largua fshehurazi nga shtepia e vajzes.
Ndihej i lumtur qe 6 muajt qe kishte pritur vajzen nuk i kishte humbur kot.


Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin iftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi ifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje " vezve" te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu si ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat " spektatore" nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t'i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s'duhet t'a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore "eshtjen" . Po ,tamam eshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t'i dhene nje mesim te mire " spektatorit" te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate zone te lir, por shteti her pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll - tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndrionte me drite dore makinen e nje ifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t'a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar ti thoshin iftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hyn ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t'i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot iltersi tha " hera e pare qe bej dush me nje vajze".
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe .... e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t'a perqafonte ............

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume " vezt mashkullore" .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ..........
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t'a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere skam qar, nuk jam perlotur nga kenaqesia - tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me do kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma prlotse .................


Erion Selmani
5 Gusht 2005
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyjet n forum : 10423
Regjistruar m : 16/12/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Fragment dashurie

Mesazh nga Katilja prej Sun 07 Jul 2013, 14:25

[b]Pse ndodh keshtu,vall kush e di,a e kupton ndokush kete njerezi?...dikush ,dikush vajton,dikush qan dikush gezon,dikush hesht,dikush flet,dikush ngrihet e bertet....dikush vuan e s'bene ze,dike jeta jetim e le...por prap askush s'kupton perse ne kete jete ekziston....dicka vlen e dicka s'vlen,nje dite iken e nje dite vjen....por jeta nuk persoset,dikush ngrihet dikush fundoset....me degjoni,ku...
sh me thote,perse eshte ndertuar keshtu kjo bote?...ku gjithcka eshte bardh e zi,nje dite djell e nje dite shi....nje dite parajse e nje dite ferr,nje nat drite e nje nat terr....ecim me jeten,ikim diku larg,koha qe s'ndalet c'do dite na plak...por prap nuk kemi guxim,nuk mundemi jetes ti nxjerrim nje kuptim....e ne heshtje me kohen ne shkojme,c'rol patem ne jete,kurre s'do e kuptojme....<
[/b]

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyjet n forum : 7195
Regjistruar m : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Fragment dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi