» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ditet e mia pa Ty....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga spirito prej Mon 05 Jan 2009, 00:26

Ditet e mia pa ty,...nje bashkebisedim i vazhdueshem me vetveten,..nje tundim mendimesh,ndjenjash,fjalesh,...nje cmenduri e bukur mbrenda meje,..nje dhimbje pa fjale ...shume fjale njekohesisht,...Ditet e mia pa TY....nje dhimbje pa fund....e jo nje fund pa dhimbje....
Per te gjithe ata qe te pakten njehere ne jete u ka ndodhur te ndahen me nje dashuri,te vuajne,te kerkojne DASHURINE me cdo kusht edhe kur smund te jete...Pas ndarjes kush kane qene ditet tuaja pa ATE...dhimbje,brenga,lote,fjale ..qe ai si ka ditur kurre?
...Kjo mund te jete per ju nje leter per ATE..por nje leter e panisur kurre....kjo leter do te qendroje ketu midis nesh....FALEMINDERIT..
spirito
spirito

Shteti : shrine
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11272
Regjistruar mė : 14/12/2008
Profesioni : Live fast, die young !!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 00:56

Mos me lesho kurre nga duart.
me shtrengo shpirtin fort,
mos i hiq krahet nga une se me ty do te fluturoj.
Te fluturojme te dy si zogj mergimtare e ere e fortune ne krahe te dy ti ndajme...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 00:56

Edhe sot edhe ne vazhdimesi e ndjej se ditet e mia pa Ty jane te pa plotesuara te shterrura dhe krejt boshe!....a thua vall pse kaq shume ju mungon diteve te mia!?cfare ishe Ti per mua?....qe kaq shume ke zere vend ne brendesine e shpirtit tim...!?Ti me je bere truproja e mendjes sime ...e shpirtit tim!...e zemres sime !aty ne cdo cast Ti rri gaditun!....parakalojne shume qe se paku nje pushim dhe nje shoqerim duan ta bejne prane meje ...Jo ! Ti si le as pushim te bejne te tjeret!i ke bere nje rrethoje te forte zemres sime...je murosur brenda saj!...i ke bere rrethoje te celikt dhe e ke mbush me dashuri brenda!...Je bere ikona e saj!...je porta hyrese dhe mbyllese e zemres sime!...per kete ditet e mia jane te zbehta te hirta sepse ka kohe qe Ti u mungon!....sa shume u mungon!! thuhet se dashuria ne largesi vret ...vritka shume jo pak!...shume!shpresoi te kujtohesh per te gjitha...cdo dite te jetes sate te kujtohesh per ditet e dikujt pa Ty.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 00:58

Kur mendoj per ty
Dhe ethe shpirti leshon
Mendoj per gjene me te bukur ne jete
Mendoj per dashurine tone.

Kur mendoj per syte e trishtuar
Dhe buzet qe dridhen pa fjale
Mendoj per floket mbi gjoksin tend
Dhe zemrat qe rrahin pandal.

Kur prane teje qendroj e heshtur
Dhe dridhem kur me flet ngadal
Mendoj se brenda teje ka dicka
Qe ti ma thua me zemer, jo me fjale.

Dicka qe me ben te ndihem si engjull
Dhe hap krahet drejt teje te fluturoj
Ti me shterngon aq forte prane vetes
Dhe un ngadal peshperis: "Te dashuroj"
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 00:59

Ti erdhe ne jeten time, kur bota brenda meje ish shembur, me zgjate doren me syte plot lot, pak fjale, por me shumese fjale, t besoj me thonin syte e tua... derdhe ate dhimbje mbi mua qe te lehtesoj nje ēikez trishtimin tend. Ti erdhe ne jeten time, kur jeta me kish braktisur, kur lumenjt e vuajtjes vershuan pa meshire mbi mua...ti erdhe, pa fjale, por veshtrimi yt fliste... Nuk e gjykove veprimin tim me afrove vetem mbeshtetje, kuptim, ngrohtesi e mbi te gjitha dashuri, dashuri po po dashuri - ate realen, sepse zemren ma kish t vrare por ti erdhe, hyre ne rrenojat qe kishin mbetur, u vure zjarrin, shkaterrove edhe ndonje rrenje qe kishte mbetur pa dashur dhe...dhe e ndertove perseri shpirtin tim, i dhe tjeter forme, tjeter emer, te tjera sy, tjeter zemer... e bere piedestral te zemres tende. Ti, lotet e mia i ktheve ne kristale te shndritshme, Ti, vuajtjen time e ktheve ne nje vater te ngrohte kuptimi, ti mi thave lotet, ti me ktheve buzeqeshjen, ti me riktheve jeten... Ti locka ime ti mi ktheve ngjyrat e dashurise se vertete....faleminderit shpirt.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 00:59

Edhe pak dite dhe do te jem me ty.
Sa e lumtur eshte dita ime me ty shpirti im.
Sa e lumtur jam une kur buzeqesh me ty sa here qe te shoh.
Kur imazhi im do pasqyrohet tek retina e syve te tu dhe te puth lotin qe sdo te lindi kurre .
Edhe pak dite shpirti im dhe do te jemi vetem une dhe ti ne kete bote
Ah kete bote te cilen e derguam ne djall me mijra here por qe kur je ti me duket e magjishme...

Edhe pak dite ,edhe pak...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 01:00

Te ledhatoj shpirt ashtu me sy mbyllur...Ti fle embelsisht, ashtu si me pelqen mua...
Fle pa u ndjere...
Te veshtroj dhe jashte dhomes sone,engjejt na bejne serenata ninullash
dhe duan qe ne te dy te mos ndahemi mengjesit te bardhe...
por serish te rrime shtrenguar ne mendje dhe ne shpirt,ne trup dhe ne poeme...
Fli engjelli im...E di se po mendon per mua...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 01:00

Sa bukur eshte te zgjohesh me ty ne mendje dhe ne shpirt . Sa bukur eshte te zgjohesh duke pershperitur emrin tend sikur te ishte falje para zotit. Sa bukur eshte ti prehesh syte mbi imazhin tend e pastaj te humbesh per nje cast ne pavetedijen e nje momenti hyjnor . Shpirti im , endrra ime , flladi im i lumturise se perjetshme vec ty te dua te te kem ne keto caste ku te kem si frymemarrje vetem puthjet e tua e pastaj te shlodhem tek zemra jote.Sa bukur eshte...Sa bukur eshte te te duash ty .

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 01:01

Perqafom shpirt
kam nevoj per krahet e tu te brisht
kam nevoj per perkedheljen tende
kam nevoj per syrin tend te trisht.
Perqafom dhe puthme shpirt
puthme deri sa te vdes
puthme dhe merrma frymen
vdekjen per ty e dua pa pertes.
Perqafom shpirt
per here te fundit,te fundit nate
me ty sdo ta njoh agimin
me ty lumturia perjetsisht zgjat

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga spirito prej Mon 05 Jan 2009, 01:03

Nese une e para do te vdes
i fundit ti me puth ne ball se me ke dashur me gjith shpirt
per aq koh sa uen isha gjall
E po te le si amanet varrin e ftoht ku vet do hyj
mos ma mbuloni me mermer
dua ti dal barit permbi
E kur te ket ardhur maji
tek varri eja me tako
fijet e barit mbi koken time
me mall si floket e mia mi ledhato
nga zemra ime e tretur
do te mbij nje lulekuqe
ndersa une nuk mund te ngrihem
ti mere puthe - puthe
ne cast ato do te mblidhen
petalet e kuqe nga malli
dhe do te puthin buzet e tua
ashtu si te puthja une persegjalli
spirito
spirito

Shteti : shrine
Postime : 64
Kyējet nė forum : 11272
Regjistruar mė : 14/12/2008
Profesioni : Live fast, die young !!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 05 Jan 2009, 01:37

Me dhemb diqka brenda ne shpirt
as vet nuk mund ta kuptoj
eshte dhimbje malli,dhimbje vetmije
per ty i dashur qe prane s'te kam....

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12355
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 05 Jan 2009, 14:32

Rrezon@, spirito, pergezime per postimet tuaja ketu. Jane shume domethenese, edhepse ne fakt jam bere imund ndaj dhembjes, aq shume me ga goditur sa me duket se jam kalitur aq shume sa me s'ma len shenje!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 05 Jan 2009, 17:47

Jam midis njerzve por perseri ndihem vetem , ndihem si i braktisur nga vetevetja, nga bota , nga ti...O zot perse asgje s'arrin te ma mbush kete boshllek qe kam ne stomak e qe me gerryen pak nga pak.Perse duhet cdo cast te gjej dicka ku te preh shpirtin tim te drisht, te gjej nje shpres a nje synim ku endrat e mia mos ti kthej ne trishtim. Sa nevoj kisha per ty sonte , por ti humbe dhe me klithje heshtje ma corre shpirtin pa meshire . Sa nevoj kisha per ty sonte , por ti humbe , humbe , humbe...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Ylliks prej Tue 06 Jan 2009, 00:35

Rrezon@ shkruajti:Ti erdhe ne jeten time, kur bota brenda meje ish shembur, me zgjate doren me syte plot lot, pak fjale, por me shumese fjale, t besoj me thonin syte e tua... derdhe ate dhimbje mbi mua qe te lehtesoj nje ēikez trishtimin tend. Ti erdhe ne jeten time, kur jeta me kish braktisur, kur lumenjt e vuajtjes vershuan pa meshire mbi mua...ti erdhe, pa fjale, por veshtrimi yt fliste... Nuk e gjykove veprimin tim me afrove vetem mbeshtetje, kuptim, ngrohtesi e mbi te gjitha dashuri, dashuri po po dashuri - ate realen, sepse zemren ma kish t vrare por ti erdhe, hyre ne rrenojat qe kishin mbetur, u vure zjarrin, shkaterrove edhe ndonje rrenje qe kishte mbetur pa dashur dhe...dhe e ndertove perseri shpirtin tim, i dhe tjeter forme, tjeter emer, te tjera sy, tjeter zemer... e bere piedestral te zemres tende. Ti, lotet e mia i ktheve ne kristale te shndritshme, Ti, vuajtjen time e ktheve ne nje vater te ngrohte kuptimi, ti mi thave lotet, ti me ktheve buzeqeshjen, ti me riktheve jeten... Ti locka ime ti mi ktheve ngjyrat e dashurise se vertete....faleminderit shpirt.

mo coment - fjale shpirti qe dridhin nentoken e mbiqiellin, lum qe t'kam!
Ylliks
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11777
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jun 2010, 17:42

Ditet e mia pa ty sikur Dillin me rrezet e ftofta.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 17:50

Dhe fjalet e pathena si jehon klithje me sjellin me afer teje... Me ka marre malli ... dhe ditet e mia pa ty thyen duke pertypur copeza shprese , ushqimi i vetem i shpirit tim bashke me dashurin tim. Me ka marr malli...o zot sa me ka marr malli per zemren time.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 12 Jun 2010, 17:54

Pas fjalėve tė mėdha fshihet zbrazėtia, pas lajkave fshihet mėria, pas dinakėrisė fshihet ligėsia, pas arrogancės fshihet dobėsia, pas shpirtit tė pastėr fshihet bukuria, pas cdo dhimbje ndjeshmėria, pas dashurisė qėndron hynija, pas cdo gjėje fshihet njė shkas, I mirė I keq do tė godasė"
Te gjitha gjerat e mesiperme ndodhen sepse jam pa ty dhe diten e mia pa ty kane qene gjithmone po ato ditet e tua pa mua.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 12 Jun 2010, 18:15

Ditet e mia pa ty jan te zbrazeta ne gjdo minut sekond te jetes time ,te mendoj gjdo sekond edhe me jep forcen te eci gjithmone perpara duke menduar qe gjithmone je pran meje edhe me ndjek ne gjdo hap te jetes time ,me mungon shume babushi
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 20:33

Me duken 1000 vjet
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10422
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga arta prej Sat 12 Jun 2010, 20:40

Ditet emia pa ty shum te veshtira
arta
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 11485
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Kotelja prej Sat 12 Jun 2010, 21:19

Sa here me ka zene gjumit duke enderruar nje bebe qe qan ne krahet e mi... dhe duke enderruar kam ndjere lotin te me perkedhel faqet kur era lehtas futet permes dritares si duke dashur te mi thaje lotet dhe te me veje ne gjume...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14667
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 08:30

Kur te me braktisesh
beje me sy mbyllur
perndryshe do shikosh dhimbjen time
te ndaloj mbi fytyren tende
Po te kujtoj shum mes vetmise dhe mallit,dhe lotet spo ndalojne ne keto faqe te ndrydhura te mplakura e lodhura,e djerset mbi ballin rrudha rrudha,shetisin dhembjen e thinjur te jetes sime.Dua te jemi bashke e perseri bashke dhe perseri bashke e kurr jeta mos na ndaj,,,,sepse je shpirti im
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 11:27

O zot sa te dua e cdo cast imazhi yt me tundon te jem ajo qe jam thjesht e dashuruar marrezisht pas teje.Cdo cast ditet e mia me ofrojne copeza puthjesh qe peshperisin emrin tend.
Cdo cast ditet e mia pa ty me kujtojn se ti i jep kuptim gjithckaje, edhe vjeshtes se diteve te zymta, edhe shiut qe lotet fsheh,edhe puthjeve te pritura deri ne perendime agimesh.Cdo cast i diteve te mia pa ty te dua me shume se kurre drita ime.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 11:35

Ju luta eres qe te vinte tek ti dhe te behej pjes e jotja me nje frymemarrje.Pastaj te vinte tek une e te sillte frymemarrjen tende e une te jetoja me copeza frymemarrjesh te bera pluhur qe syve te verber ti jepnin drrite nga pak.E ashtu pak nga pak, te isha puthja e ndaluar e kujtimit te nje dite pa ty.Te isha fjala e vonuar e nje memece qe perdor puthjet si fjale per veshet e shurdher.Te isha kjo qe jam ,e verber,e shurdher,memece, pa forme e pa kuptim sepse pran meje nuk je ti.Nuk je ti qe diteve te mia pa ty ti vesh nje emer...emrin e heshtjes. Po tani po e kuptoj qe ditet e mia pa ty nuk egzistojn,sepse kur ti nuk je,une nuk jetoj.M'ka marr malli shum Loqka ime.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Elda prej Tue 15 Jun 2010, 12:46

Gjdo dit pa Ty,esht si nje Dit pa diell
Gjdo mbremje pa ty, esht si nje Nat pa Yje
Gjdo or pa ty, esht si nje Jet pa Ndjenja
Gjdo minut pa ty,esht si nje minut si te mos isha ne Jet
Gjdo sekond pa ty,esht si mos te me rrah Zemra me
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10422
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jun 2010, 12:51

Sikur deti kur ndalon valet e tij ,dhe rrezet e diellin te fshehura diku nene ret e zeza dhe kur Hena eshte e mbuluar me mjegull shiu qe nuk bie kur Toka ka etje !
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga deti prej Tue 15 Jun 2010, 12:52

Edhe kur jam pa ty, jam me ty. Jemi nje dhe keshtu do te mbesim per jete.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Elda prej Sat 26 Jun 2010, 04:20

me duken si 1000 vite
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10422
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 26 Jun 2010, 17:21

jan si patatja ne kopesht Very Happy
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 26 Jun 2010, 18:47

Pa ty gjithcka eshte bosh.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Jun 2010, 19:51

si lule e vyshkur
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Mirja prej Sun 27 Jun 2010, 01:55

Ditet e mia pe ty shum te veshtira
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 11:01

Ditet e mia pa ty e din vet se sa me duken te gjata
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10422
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:11

Nuk vlejn asgje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13771
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 22:42

...jane sikur dita pa diell, sikur nata pa hene, sikur femiu pa nene....
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12587
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Elda prej Tue 29 Jun 2010, 02:36

Jan sikur Dielli kur nuk Ndricon me Rrezet e veta
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10422
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Arjana prej Tue 29 Jun 2010, 18:40

dal ne rruge e shikoj te tjere
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 22:38

Ditet e mija pa ty thjesht jan pa kuptim edhe nuk kan vler....
shpejtimi
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 9625
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 12:58

dita pa ty kurr ma mir nuk uu kan ahaah uu kanaqqaaaaaaaa
SamkaQika
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 10396
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 02 Jul 2010, 15:41

Ditet e mia pa ty ne enderrat e dites dhe te nates.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi