» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ditet e mia pa Ty....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 15:48

kalojn kot fare
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Dardania prej Sun 16 Feb 2014, 03:22

Gjdo  Dit pa Ty Nen ....Esht si Nje Dit  pa Diell ....
Gjdo  Mbremje pa Ty Nen.... Esht  si nje Nat Pa Yje....
Gjdo Or pa Ty Nen .... Esht si nje Jet pa Ndjenja....
Gjdo Minut pa Ty Nen .... Esht  si nje Minut, si te mos isha ne Jet....
Gjdo Sekond pa Ty Nen.... Esht  si te mos me Rrah Zemra me ....
Per Ty .... Vetem per Ty Nena ime ...   Sad Sad Sad Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga albi prej Sun 16 Feb 2014, 18:17

Ditet pa ju o prindet e mi jan shum boshe
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Mon 17 Feb 2014, 00:35

-Duhet te isha e lumtur ,e di edhe Ti.
Nuk me mungon asgje.
Kam nje shtepi,nje familje dhe gjerat e nevojshme per te jetuar.
Provoj te buzeqesh,ju betohem.
Por boshlleku kthehet duke te bere te ndjesh boshllek,dhimbje,lot.
Por,ska gje.
Jam e forte,mallkueshmerisht e forte.
Ndoshta......
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Feb 2014, 15:40

Jan shum te perhumbura

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Sat 26 Jul 2014, 23:50

Sikur te kishe mundesi t'i lexoje tingujt e zemres time,dedikuar per ty qe ishe dhe mbete zemra ime,edhe atehere kur trishtimi me mbulon né zi,mes nates sé heshtur lutem te kthehesh ti,( e dij qe eshte e pamundur) as vet spo e kuptoj s'e sa shum te kerkoj ,por.....,mos mendo se nuk qaj per ty,cdo cast me merr malli per ty,…per ty dashuri e pamundur...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jul 2014, 22:01

epanjohura shkruajti:Sikur te kishe mundesi t'i lexoje tingujt e zemres time,dedikuar per ty qe ishe dhe mbete zemra ime,edhe atehere kur trishtimi me mbulon né zi,mes nates sé heshtur lutem te kthehesh ti,( e dij qe eshte e pamundur) as vet spo e kuptoj s'e sa shum te kerkoj ,por.....,mos mendo se nuk qaj per ty,cdo cast me merr malli per ty,…per ty dashuri e pamundur...

 Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20009
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Dardania prej Mon 28 Jul 2014, 22:15

Dardania shkruajti:Gjdo  Dit pa Ty Nen ....Esht si Nje Dit  pa Diell ....
Gjdo  Mbremje pa Ty Nen.... Esht  si nje Nat Pa Yje....
Gjdo Or pa Ty Nen  .... Esht si nje Jet pa Ndjenja....
Gjdo Minut pa Ty Nen .... Esht  si nje Minut, si te mos isha ne Jet....
Gjdo Sekond pa Ty Nen.... Esht  si te mos me Rrah Zemra me ....
Per Ty .... Vetem per Ty Nena ime ...   Sad Sad Sad Sad Sad Sad
 Sad Sad Sad Sad Sad Sad 

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Thu 31 Jul 2014, 17:43

Unė nuk e di se si tė falėnderoj nėnėn time.

Ajo mė mėsoi pėr tė falur.
Ajo mė mėsoi durim.
Ajo mė mėsoi pėr tė dėgjuar heshtjen dhe tė nxjerrė mėsime prej saj.
Ajo mė mėsoi pėr tė folur nė heshtje. Por edhe pėr tė thėnė gjithēka me zė tė lartė dhe tė qartė s'e cfar mendoj.
Ajo mė mėsoi s'i tė gatuaj.
Ajo mė mėsoi tė lotoj si dhėnie e mbėshtetjes, edhe atėherė kur  mė tė dashurit  shkojn.
Ajo ishte dhe ende ėshtė era e fortė nė kurrizin tim, nė cilėndo anė qė tė rrotullohem.
Tė faleminderit, Mami.
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Fri 01 Aug 2014, 09:35

Ehhh...

Nese ndojhere ne kete bote
Dielli do te nxen ne pike te nates
Atehere do te jem se bashku
Une dhe Ti ne mes te vapes!

Nese ndojhere do te bie bore
Mu ne mese te veres
Do te jem te bashkuar Une E Ti
Atu ku u ndam,Tek pragu i deres

Nese qerrshit piqen ndojhere
Ne muajin dhjetor
Do te ulemi Une dhe Ti nen qerrshi
Flokun do me ledhatosh me dore!

K'to nuk do te ndodhin kurr
E dij po vetem imagjinoj
Keshtu po me thot kjo zemer
S'po mundem ta ndaloj!
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Sat 02 Aug 2014, 11:58

Sė shpejti mesnatė .. dhe unė tani tė shkruaj kėtė letėr pėr tė ..... t' kujtoj se sa me vlerė je pėr mua.. thua tė intereson se sa shumė tė dua ..... .... Para meje edhe njė natė pa gjumė ..... .... Unė mund tė ndjej se si zemra ėshtė duke u pėrpjekur tė hidhet jashtė trupit .. ........ unė e di qė do mė pyetesh pse nuk tregoj haptas ndjenjat e mia mė shumė .... Kjo ėshtė vetėm pėr shkak se unė kam qenė e frikėsuar qė do tė lėndoj...ndoshta me kalimin e kohės .. unė dua ...... ose mundohem t'i fshehu ndjenjat ... ..... Ēdo natė para meje shof fytyrėn tėnde... karakterin tuaj .... .. asnjė mėnyrė tjetėr nuk gjeta... Secila prej ėndrrave tė mia ėshtė pėr ty .... kur kam ėndėrr unė uroj qė ėndrra ėshtė njė pėrjetėsi e tėrė me ty zemėr .. dhe sė paku qė nuk mund tė preki mė lejo tė ndjej.... puth ... ... unė e di se nuk do tė bėhet realitet ... Ēfarė ėshtė e gjithė kjo gjėmė Pyes veten ...? ...Athua ti je atje ku jamė unė .... zemra ime thotė se ti je ai qė mė mėsoj shum gjėra ... ..... Ēdo herė qė tė shkruaj nuk mund tė fshehu lotėt ....Nė ėndrrat e mia je njė engjull ... dhe kjo ėshtė gjėja mė e kėndshme, kur ti je atje ...Pra nė ..ėndrrat e mia... Shof fytyrėn ėngjėllore qė mė buzėqesh .... Unė mendoj se nėn lėkurėn time je ti ... nė vend tė gjakut tė nxehtė qė duhet t'kalon nėpėr vena .... .... ... Unė dua ta them njė gjė.. TI pėrsėri mė ktheve jetėn time .... shpresa ... dhe besimi nė vetėvete m'u kthya .... pėrsėri kam humbur buzėqeshjen time ....... buzėqeshje qė ėshtė aq shumė dhimbje ...pasi mundėsia ėshtė e till ...... dhe unė nuk pretendoj .... Oh! ti ke njė shpirt hyjnor...... Ndoshta askush nuk e din se si bėj unė sonte ..... Unė jam e frikėsuar ..... .. unė jam duke filluar tė vuaj pėrsėri ... dhe derdh lot .. por ... Unė nuk kam nevojė pėr tė bėrė kėtė, por ajo qė dua unė ....je Ti.. Unė jam vetėm njė njeri ... Unė kam njė zemėr dhe shpirt mund tė jetė i fortė .... .... bota ėshtė e zezė .... ose e bardhė .. ... se lumturia jonė kurrė nuk do tė ketė kėtė natė ....... Ndėrsa butėsisht zhytet nė pafundėsi ... . dhe akrepat te ores numėrojn.... Unė jam duke u pėrpjekur pė kėtė ... nė anėn tjetėr tė botės ... qė ti tė jesh i lumtur.. .... me tė vėrtetė .... .... shumė larg ..... nga trupi im, por shum afėr zemrės sime...... unė vėrtet tė dua me shpirt.... ..
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Mon 24 Nov 2014, 18:25

Edhe sot, Ti je mendimi im i parė kur unė zgjohem nė mėngjes dhe i fundit kur unė shkoj pėr tė fjetur ... unė e di, kėshtu do tė jetė njė kohė tė gjatė ...
Pse nuk bėne diēka qė tė mė largohesh nga mendja,t'a kuptoj qė nuk je mė....Nuk mė mbeti fuqi ....jamė e rraskapitur....
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Sun 30 Nov 2014, 23:48

Mbi qyetet po bie shi e erresira ka mbuluar dhe ,,qyetetin'' tend atje ku ndodhesh tii....
Kujtime te ngrira varen mbi mure e fotografite tona sot shfaqen bardh e zi........
........me lot ne sy
me nje mall qe se lag as ky shi i mallkuar qe po bie tani.
Po ecen dhe ti rrugeve naten sic po bej une ?
Po i kerkon kujtimet thelle neper qyetet ashtu cmendurisht sic po i kerkoj une?
I ke pare valle ? Si ishim ne te dy dikur?
Me marrosi ky shi i lig qe gjithmone me kujton ty e lot derdh vetem lot sikur jam ne zi....
Pse me erdhe perseri neper kujtime ketu ne kete qyetet te lagur....
Dua.....jetes ti them..me ler te lutem me ler se spo mundem te jetoj.
Por a do te me degjoj? Do mi degjoj vuajtjet e mallin qe kam sot ne shpirt?
Sikur te me shtrengoje si dikur?
Dua te mbeshtes koken ashtu ne shpatullen tende eh .... si me mbajte vetem ti.
Vetem me shtrengo me mbaj ne duar o jete qe je diku tjeter ........ne nje ,,qyetet'' tjeter........
..Me thuaj se edhe tek ty eshte nate e ftohte ............
...pemet kane ngrire ,bashk me to edhe kujtimet tona .........
...me fotogragfi te lena me lot.. pergjysem....
....me thuaj se dhe atje po bie shi...
...me thuaj se dhe ti po vuan
....keshtu sic po vuaj une
...ne nje tjeter qytet........
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Wed 10 Dec 2014, 11:15

Edhe pse syte i mbaj mbyllur e ndjej qe jashte ka zbardhur dite e re.
Ti hap apo mos ti hap syte...mendoj..s'guxoj !
E pse ti hap kur ti s'je aty !
I shtrengoj fort..dua te te mbaj brenda ne burgun e endrrave te mia..
Jam e sigurt qe na aty nuk iken..s'ke ku..edhe sikur ..nuk do mundeshe.
E veshtir eshte te zgjohesh vetem..ne nje dhome te madhe..te ftohte..pa jete..pa ty.
E veshtire eshte te zgjohesh me duart e zgjatura deshperimisht drejt ajrit te thate qe te mbyt e te kerkosh te kapesh dicka edhe pse e di shume mire qe nuk e ke aty.
E veshtire eshte te zgjohesh me syte e mberthyer diku pa pasur deshire per asgje dhe te ndjesh zemren qe do te shpertheje muret e trupit e te vrapoj drejt teje..

E veshtire eshte te zgjohesh pa ty !
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 10 Dec 2014, 11:17

Dikur kisha njė destinacion! Ēdo ditė, ēdo mėngjes e dija se pėr ku nisesha dhe ku do tė arrija. Tashmė jeta ime i ngjanė njė rrugėtimi pa busull, kur njė erė e lehtė mund tė mė ndryshoj drejtimin. Unė mė nuk kam destinacion, sepse destinacioni im, ishe ti!
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Wed 10 Dec 2014, 15:33

Tė lutem kamarier !

Mė sill njė dozė kujtimesh. Jo, jo njė... Dua disa, dua shumė...Dua tė kaloj nė overdozė. M'i sill tė lutem me shije lumturie. Nga ata mė tė vjetrat. Se edhe kujtimet janė si vera, sa mė tė vjetra janė, aq mė tė mira janė. Aq mė tė bukura na duken. Mė sill, tė lutem...ato mė tė fortat. Shtoi ca grimca nga kujtimet e femijėrisė sė hershme por tė lutem, kamarier,... hidh vetėm kthimet,...jo ikjet... E di? Mė mirė shtoji dhe ikjet,por jo lotėt...zhduki lotėt. Jo,jo lėri lotėt por vėr duart qė m'i fshinė... Kamarier, hiq vdekjet, pėrfshi kėtu dhe vdekjet e shpirtit. Dua disa doza kujtimesh, me shije tė ėmbėl...qė tė mė bėjnė tė flas pėrcart nga ėmbėlsia. Nga lumturia do tė dehem, me ca kujtime tė vjetra...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Wed 10 Dec 2014, 23:45

Ju ka munguar nje njeri shume?..kaq shume sa do donit te ishit ne gjume gjithe diten qe t'a hiqnit nga mendja?
Doni ta harroni por s'mundeni !
Doni t'a shkulni nga shpirti..por ai eshte kapur aty thell' ne shpirt.... me thonj..e mund te shkulet vetem duke te marre ate me vete.
Doni t'a hiqni nga zemra por ai ka hedhur spirancen aty..dhe as furtuna me e madhe nuk e permbyt dot.
Ju ka munguar njeri kaq shume?.. Mua sot tmerrsisht !......
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Tue 16 Dec 2014, 00:30

16-12........


Ditėt po kalojn, pa Ty ... unė ende nuk mund tė besoj se Ti ike pėrgjithmonė .. Unė nuk mund dhe nuk dua tė besoj .. Ti ke qenė diēka e veēantė, diēka qė kurrė nuk mund tė harrohet,kam dhimbje shumė ..mendimi qė unė kurrė nuk do tė shoh buzėqeshjen tėnde, tė dėgjoj zėrin tėnd, fjalėt tuaja nuk mė le tė qetė: engjėlli im!Kjo mė shkatėrron.. Shpesh ulem, me foton tėnde nė prehėrin tim dhe kujtoj tė kaluarėn .. ... Pastaj loti rrėshqet poshtė fytyrės, lotėt e ftohtė dhe tė dhimbshėm.. Cdo atje pa mua?Atje i vetėm nėn tokė ... as shiu mė nuk ka rėndėsi, sepse sa herė qė unė shoh shiun tė imagjinoj Ty pranė meje ... Pa Ty, asgjė nuk ėshte e njėjtė, rrugėt janė tė shkreta.... Pamjet nga dritaret nuk janė mė tė njėjta si dikur....!!! Kur unė i mbylli syt, Ti je kėtu, dhe mė ndjek mua pėrmes ėndėrrave...Mė mungon shumė, nuk mund tė kuptoj ... pikėllimi im dhe dhimbja janė nė rritje dhe kurrė nuk do tė kaloj..Kujtimi pėr Ty kurrė nuk do tė zbehet, pėrgjithmonė do tė jetojė nė zemrėn time, karakterin tuaj, dashurinė tuaj dhe mirėsin nuk e ka askush nė botė..Ngris duart lart e heshtur qė Ti mos tė dėgjosh, dhe unė lutem pėr paqen tėnde .. Dhemb shumė e gjithė kjo, por unė e di qė nuk jamė vetėm, engjėlli im ... Mė prit mua, njė ditė do tė vij edhe unė , deri atėherė kurrė nuk tė harroj...ke pėr tė jetuar nė zemrėn e njė personi qė vėrtet tė deshti ...dhe tė dua pėrgjithmonė !!! Shihemi i dashuri im... kur zemra ime ndalet ...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Sat 03 Jan 2015, 11:39

KTHEHU....

( e pamundur)


Pėrsėri nė kėtė natė ndjehem e vetmuar,dicka ma ngulfat frymėn.Qielli ka ngjyrėn e fjalėve boshe.Lotėt mė pikonin pa rreshtur,zemra kėrkonte dashurinė e humbur,kėrkonte realitet me vėshtirėsi dhe mospėrfillje,por sė paku le tė jetė realitet.
Fillova t’i numėroj yjet qė rrinin tė zymur nė brendi tė qiellit,por ngadalė ata filluan
tė zhduken.Tik-taku i orės ishte instrument i vetėm nė veshėt e mi,por dhe ajo nuk mė tregonte tė vėrtetėn.

Kishte filluar tė agonte mėngjesi e ora mė tregonte mesnatė.
Dora ime zgjatej si lypėse saherė qė tė takoja,e ti nuk ofrove mėshirė pėr mua.(Nė ėndėrr....)
Tė desha aq shumė,jeta ime ishe ti.Tė prita ditė tė tėra se mos vallė do tė ktheheshe pėrsėri tek unė.
I numėrova muajt,vitet..por ti as qė mendoje nė rikthim.

Tė ėndėrroj ēdo natė,vetėm ėndėrra ėshtė vend takimi i vetėm pėr ne tė dy,e ėndėrra kėtė natė u zhduk.


Edituar pėr herė tė fundit nga epanjohura nė Sat 14 Feb 2015, 18:47, edituar 1 herė gjithsej
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga albi prej Sat 03 Jan 2015, 19:54

Ditet e mia pa ty Nena ime nuk kan kuptim sepse ka shum  vite se une nuk kam  qeshur
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Fri 13 Feb 2015, 21:21

Te shkruaj me lotin e zemres
Loti i syrit me duket pak
Pra shkruaj me gjakun e zemres
Shpirti me digjet flake..
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Dardania prej Sat 14 Feb 2015, 16:26

Ditėt e Mia .... Pa Ty Nėna ime janė si pa Jetė .... Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga albi prej Mon 16 Feb 2015, 18:21

Dite e mia pa prindite e mi nuk ka puptim
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Fri 27 Feb 2015, 12:20

E trishtuar .. kur nuk keni njė tė tillė pėr tė thėnė se e doni atė ...
E trishtuar .. kur tė kesh humbur njeriun e zemrės, dhe e dini se ai kurrė nuk do tė kthehet ..
E trishtuar ..kur dėgjoni kėngė tė trishtuara dhe e kupton se shpesh gjeni veten nė tė gjitha ..
E trishtuar .. kur mundoheni t'i tregoni qė e doni atė,.. ..por ai nuk tė dėgjon'...
E trishtuar .. kur nuk ka kush t'pėrqafoj atėherė kur keni nevojė ..
E trishtuar .. kur luan rolin qė ndihesh e lumtur, por...kjo nuk ėshtė e vėrtet' ..


Kjo ėshtė dashuria e parė....kėto janė ditėt i mia pa TY...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Sat 28 Feb 2015, 18:21

Ti ece perpara, por une kam mbetur akoma ne vendin qe me le. Kam ngecur, dhe ndihem sikur kujtimet me kane kapur per fyti dhe nuk me lene te mar fryme, te jetoj. Sikur me kane ngulur thonjte e mprehte ne shpirt duke me shtrengua per te me sjelle dhimbje. Ndihem e mbyllur brenda kater mureve te bardhe te zhgarravitura me dhimbje, brenda ne ate dhome te vogel te mbushur plot me flutura te vdekura te rena pertoke, plot me letra te grisura qe tashme kane filluar te kthehen ne hi, plot me kujtime. Dhe une nuk gjej dot nje rrugdalje...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Tue 10 Mar 2015, 21:29

Sytė e lodhur mė nuk ėndėrrojnė nuk kan kujt t'i gėzohen.. Ditėt kalojnė... me kohė ēdo gjė ndodh vetvetiu. Por qė prej ikjes tėnde qielli ėshtė me njė ngjyrė mė ndryshe ... Sidoqoftė,bėra njė shėtitje pėrmes ėndrrave andej kah bliri ende mban aromė ... Ti fjete pėr tėrė jetėn dhe nuk do tė zgjohesh mė kurrė....
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga marino prej Tue 10 Mar 2015, 21:45

pa fund
burg pa afat
dite pa diell
nate pa hene
marino
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 4577
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Dardania prej Wed 11 Mar 2015, 00:45

Naki shkruajti:
epanjohura shkruajti:Sikur te kishe mundesi t'i lexoje tingujt e zemres time,dedikuar per ty qe ishe dhe mbete zemra ime,edhe atehere kur trishtimi me mbulon né zi,mes nates sé heshtur lutem te kthehesh ti,( e dij qe eshte e pamundur) as vet spo e kuptoj s'e sa shum te kerkoj ,por.....,mos mendo se nuk qaj per ty,cdo cast me merr malli per ty,…per ty dashuri e pamundur...

 Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
Vertet .... Poezi e Dhimbeshme se te prek ne Zemer....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga marino prej Wed 11 Mar 2015, 12:27

ferr i vertete ...
marino
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 4577
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Mon 16 Mar 2015, 23:45

Merri lotėt e mia, tė paktėn njė ditė qė tė mos qaj, Merre dorėn time, ajo kėrkon pėrqafim ...ėndėrro tė paktėn njė nga ėndrra ime ... pastaj  do tė kuptosh gjithė mallin qė mbaj nė shpirt,  merre tė lutem zemrėn time, tė shohėsh se sa i mungon....

(krejt kjo e pamundur)
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Mar 2015, 19:05

Ti ke qenė jeta ime, bota dhe gjithēka e imja. Por gjėrat kanė ndryshuar,mė nuk janė tė njėjta si mė parė,e unė kamė ngelur e vetmuar... me kujtime.. . Unė gjithmonė do tė kujtoj Ty, dashurinė time tė parė, dhe Ti do tė kesh gjithmonė njė vend nė zemrėn time....... Sad Sad
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Mar 2015, 21:49

Bjerė o shi....


Bjerė o shi mbi mua,nuk do tė mbrohem..
Ndizu o zjarr, unė do tė ecė mbi ty..
Vetėm Ti tė ishe pranė meje..
Ēdo dhimbje do t'a duroja..
Por dua tė besosh se Ti je nė ēdo pikė shiu
Qė bie mbi trupin tim..
Tashmė akull pa Ty shpirt
Oh, sa kohė kaloi pa tė parė ....
Do doja  tė dije se tė ėndėrroj dhe
Ne fluturojmė,fluturojmė nė tė ardhmen
Edhe pse tė ndarė pėrgjithmonė
Nė ėndrra jemi tė lidhur pėrgjithmonė.
Dashuria ime.....
Burimi i frymėzimit tė vazhdueshėm
Do tė shkruaj pėr Ty vėllimet e letrave
Por....Ku t'i postoj ?
Me lotėt qė rrjedhin po shuaj mallin...
Dhe e heshtur mendoj...Kjo ėshtė ...
Vetėm njė shtytje pėrmes jetės...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga epanjohura prej Thu 19 Mar 2015, 21:03

Mė lejo....

Mė lejo tė bėhem hije
Dhe nė heshtje do tė ndjek
Nuk do lė gjurmė mbi varrin Tuaj,
Do pėrballem  me errėsirėn,
Me erėrat e ftohta....
Vetėm dua tė jam pran teje
Mė lejo....tė bėhem lule
Aroma e tė cilės do tė deh,
Mė lejo tė bėhem loti...
Tė rrjedhi mbi fytyrėn tėnde
Ndoshta loti imė i nxehtė....
Tė lajmron qė jam me Ty
Hėnė, mė lejo tė bėhem Ti nė vazhdim tė natės,
Ose tė paktėn mė lejo tė jem drita jote,
Tė shkoj poshtė nė fytyrėn e tij, faqet e tij,..
Pėr t'i dhėnė ndriqim syve tė Tij ...
A mė lejon pra????
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Katilja prej Thu 01 Sep 2016, 12:59

Jan shum te trishta.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditet e mia pa Ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi