» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 10 Jan 2009, 13:31

Mund te pergjigjeni fare lehte, c'fare ju vjen ne mend ne kete moment ! Very Happy
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 13:33

vetem nje fjale e mire qe ka kohe qe e pres do me bente te lumtur tani

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 13:34

Nje pergjigje ne nje mesazh privat qe do te me skjaronte disa dyshime!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga bovari prej Sat 10 Jan 2009, 20:46

E treta here qe hap letrat e "tarot" dhe i njejti perfundim me del.dhe do me bente te lumtur sikur te dilte ndryshe perfundimi:(

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12102
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga ESTER prej Sat 10 Jan 2009, 20:48

nje pergjigje shume e rendesishme,qe mund te me ndryshoj ne nje fare menyre ,rrjedhen e jetes sime Smile
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 22:42

Dikush qe mund te hyj online tash...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Naki prej Sat 10 Jan 2009, 23:04

ESTER shkruajti:nje pergjigje shume e rendesishme,qe mund te me ndryshoj ne nje fare menyre ,rrjedhen e jetes sime Smile
POOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 8) fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 23:20

nje thirrje ne tel queen

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 09:20

Aloooooooooooooo Voglushjaaaaaaaaa! A je e lumtur tash?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 10:12

Te isha ne Tirane.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 10:27

Te ishe me mua!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 10:41

Po po e ke gjet ,me ty pa tjeter 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 11:30

Morena shkruajti:Po po e ke gjet ,me ty pa tjeter 8)

Normal Morena, per kete as qe diskutohet hahha pale

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 11 Jan 2009, 11:56

Lumbardhi shkruajti:Aloooooooooooooo Voglushjaaaaaaaaa! A je e lumtur tash?
poooooooo flm

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 11:59

Voglushja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Aloooooooooooooo Voglushjaaaaaaaaa! A je e lumtur tash?
poooooooo flm

Keshtu pra. Sa here ke nevoje per telefonata, vetem ma qo nje zile hahhahaa scratch

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 11 Jan 2009, 12:04

Lumbardhi shkruajti:
Voglushja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Aloooooooooooooo Voglushjaaaaaaaaa! A je e lumtur tash?
poooooooo flm

Keshtu pra. Sa here ke nevoje per telefonata, vetem ma qo nje zile hahhahaa scratch
ok flm shume po te mos dalim nga tema se lukja do na i kepus gishtat ahaha
do me bente te lumtur nje puthje

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Jan 2009, 12:07

Voglushja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:
Voglushja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Aloooooooooooooo Voglushjaaaaaaaaa! A je e lumtur tash?
poooooooo flm

Keshtu pra. Sa here ke nevoje per telefonata, vetem ma qo nje zile hahhahaa scratch
ok flm shume po te mos dalim nga tema se lukja do na i kepus gishtat ahaha
do me bente te lumtur nje puthje

Do me bente te lumtur po te me dhuronte Voglushja nje puthje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 11 Jan 2009, 13:25

ja puthjen lumbardhi :puthje: do me bente te lumtur sikur te isha tash pran families time

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Naki prej Sun 11 Jan 2009, 13:31

Sikur Raza ta humbaste rrugen nga ky acar dhe te trokiste ne deren time

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 11 Jan 2009, 13:47

Naki shkruajti:Sikur Raza ta humbaste rrugen nga ky acar dhe te trokiste ne deren time
ahahahha
do te isha e lumtur sikur tme thrriste dikush qe pres kohe te gjate dhe te me tregoj si eshte danc

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Erion prej Sun 11 Jan 2009, 20:26

Do te me bente te lumtur te pushonte bora. Dua diell pleas
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10507
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga lolita prej Sun 11 Jan 2009, 21:24

Kerkush sumb bon te lumtur se jom Evil or Very Mad
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15634
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga visitor prej Mon 12 Jan 2009, 09:44

Vetem nje nje person por ja qe ai nuk mund te jete i imi Sad Sad Sad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Adisa prej Mon 12 Jan 2009, 11:34

Aj qe me beri te lumtur deri me tani
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12490
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Jan 2009, 11:38

Mua me ben te lumtur ardhja jote! (E din per kend e kam fjalen)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Jan 2009, 16:58

Shota shkruajti:Vetem nje nje person por ja qe ai nuk mund te jete i imi Sad Sad Sad
hug Kunat mos u merzit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Geri prej Mon 12 Jan 2009, 17:05

njona..!!
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 12 Jan 2009, 17:15

nje fjal e embel qe do tme qetsonte pak

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12418
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Naki prej Mon 12 Jan 2009, 20:13

Nje got kamomil me lemon 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 15 Jan 2009, 02:29

"Lumturi nuk dmth te kesh ato qe do por te duash ato qe ke". Filloni nga me elementarja dhe kryesorja e shtrenjta JETE. celebrate13
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Ylliks prej Thu 15 Jan 2009, 07:32

kjo sipėr
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11039
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Rrezon@ prej Thu 15 Jan 2009, 23:50

Po ja edhe po e pata ate fuqi per te ndryshuar qofte dhe ne emer te dashurise, po a do jete bota e kenaqur, po sikur te inatoset me fuqin time?! Nuk dua qe lumturia te zgjasi pak sa vetetima. Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral nuk shkruaj me se po me kape syri keq. :drunken:

Une jam e lumtur ! bounce
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga visitor prej Fri 16 Jan 2009, 10:23

Nje fjal e bukur e nenes dhe nje mbeshtetje e tullusumit qe si prisja as nga njeri as nga tjetri :puthje: :puthje: :puthje:

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 10:25

Jeta eshte plote surpriza Shota...mua me asgje nuk me ben te lumtur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga visitor prej Fri 16 Jan 2009, 10:28

Po motra e vretet plote surpriza por kur te mbeshtesin miqt vertet ndjehesh e lumtur nganjehere edhe me e lumtur ndjehesh kur per here te pare me mbeshteti tullusumi nr 1 Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 12:04

Dikush qe do duhej te vinte ne msn?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Naki prej Fri 16 Jan 2009, 15:03

Shota shkruajti:Po motra e vretet plote surpriza por kur te mbeshtesin miqt vertet ndjehesh e lumtur nganjehere edhe me e lumtur ndjehesh kur per here te pare me mbeshteti tullusumi nr 1 Very Happy
Po me ben te lumtur qe me ne fund kjo ejvallahu e kuptoi se ishte gabim Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 15:23

Zequa ta kisha ketu pran do me bente te lumtur 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Jan 2009, 19:08

Nje telefonat nga babi im se eshte per nje vizit pune 7 ditore ne Gjermani. Dhe me ka mar malli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Naki prej Sat 17 Jan 2009, 01:05

Lukja shkruajti:Sikur te hynte Shota tani ne forum do te behesha shum e lumtur.
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare/kush do tju bente te lumtur ne keto momente ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi