» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Po afrohet 17 Shkurti..!

Shko poshtė

Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 05 Feb 2009, 20:03

Po afrohet dita me e madhe e gjithe poullit shqiptare dhe dita e shume pritur nga te gjithe.17 Shkurti Dita E Pvaresis, nje dite qe kemi pritu gjate qe edhe paraardhesit tan kan luftuar per kete date gjithmone,dhe tani ne po e gezojme.Ju uroi kete dite gjithe shqiptarve kudo qe jan uroi qe gjithmon te jemi te bashkuar dhe te gezuar.
Me e rend se toka,
me e art se rrezet e diellit,
me e embel se mjalta,
fjala PAVARESI qenka me e larta..


Edituar pėr herė tė fundit nga Voglushja nė Thu 05 Feb 2009, 20:24, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 05 Feb 2009, 20:18

NA FALNI PO BESOI SE TEMA ESHTE PO AFROHET EDHE ATY SKA DATE PO NEJSE SKA GJO ME FALNI YLLO
_________________


.


Edituar pėr herė tė fundit nga AMBRA nė Thu 05 Feb 2009, 20:22, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17703
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Feb 2009, 20:20

popo po afrohet ishalla e presim mir dhe me gzime
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10764
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:12


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:13


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:16

Torta e Pavarsis(mbi 100 kg)

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:20

Keshtu festonte Gjakova ne diten E Pavaresis

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:22


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:23


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:27


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:30


Prishtina ne naten e pare ne Kosoven e Pavarur

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:31


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Feb 2009, 14:32


firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12496
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Feb 2009, 14:46

popo kysmet neser
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10764
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Kotelja prej Mon 16 Feb 2009, 17:41

Sot Prishtina eshte pushtuar nga levizjet e njerezve. Ne fytyrat e tyre verehej nje vezullime, mbase per shume ke edhe e pakuptueshme sa duhet. Midis te ftohtit qe te hynte dhe ne eshtra, duket qarte qe shpirtrat e tyre i kishte pushtuar nje zjarr. Ngado kthen koken perplasesh me ngjyrat e flamujve tane dhe me ate te mikut tone te madh, Amerikes. Gjeni i patriotizmit dhe atdhetarizmit sikur ka njerr koken pas nje viti sorollatjesh e dilemash qe kishte, shkaktuar kjo me shume nga numri i njohjeve te Kosoves si shteti me i ri ne harten e Europes, nga ngjyrat e imponuara te flamurit qe me se paku mbanin brenda historine e popullit tone dhe nga percarjet midis vete popullit tone. Nuk e dime mire cfare po behet me ne, as cfare do te behet neser.... por qe po ushqehemi me shprese nuk e mohon kush! Gezuar pervjetorin e berjes shtet i ri!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14007
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga ESTER prej Mon 16 Feb 2009, 19:40

Kosova njė vit shtet i pavarur

Retrospektivė tė zhvillimeve gjatė vitit tė parė tė pavarėsisė sė Kosovės

GEZUAR FESTEN E KOSOVES alb
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10525
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po afrohet 17 Shkurti..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi