» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ku Je Tani???

Shko poshtė

Ku Je Tani???

Mesazh nga blina prej Tue 10 Feb 2009, 13:32

Ku je tani
qe spo me shfaqesh
nuk me lajmerohesh
per qfar shkaqesh?

Ku je tani?
te therras ne emer
nganjehere gaboj
edhe te them zemer

mirpo ty ste kam
e ku je nuk e di
enderra ime e vetme
po behet tragjedi

me ke lene me lot
me zemer te thyer
nuk besove ne zot
por ne emer te ndyer

tani zemra ime
per ty ende mendon
por shpirti im
thelle po te mallkon

dije veq nje fjale
dhe kurr mos e harro
se e vrave zemren
ate qe ty te do

tani te urrej
ne vend se te dua
te urrej une ty
dhe buzet e tua

ku je tani me thuaj
a je i lumtur pa mua
mbaje mend perjete
se me kurr ste dua

nese me sheh enderr
le te denoj zoti
se mua per ty
ende smu ndal loti

ende per ty shkruaj
qaj edhe po vuaj
a je tash lumtur
te lutem me thuaj..


blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11444
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga riqebulli prej Tue 10 Feb 2009, 19:52

_ Nuk ja vlen te jetosh me vuajtje...mendoj se u krijua nje keshtjelle prej karte...
dhe e rrezoj era...Dite e Re...Fat i Ri... Very Happy !
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11216
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Feb 2009, 12:18

Ku je tash pse nuk vjen
ku je tash pse sme rremben
ku je qe askund ste shoh
pse keshtu me mundon????

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Feb 2009, 12:31

ketu jam

per ty po mendoj

do te vi shpejti
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Zeqo Pilafi prej Thu 12 Feb 2009, 21:13

Ku je he te rente pika te rente mi shtrige Shocked
avatar
Zeqo Pilafi

Shteti : N'cep t'hanes!
Postime : 44
Kyējet nė forum : 10182
Regjistruar mė : 10/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Feb 2009, 21:39

Ku je sa me mungon kete dite Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Mar 2009, 10:33

Ku je se u bere per mall..? Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga MiTi prej Tue 17 Mar 2009, 13:09

Ku je Qe ke fetyr Prap te jesh para Njerzve
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Mar 2009, 17:52

Ku je tani moj Shtrriga ime 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 18 Mar 2009, 10:43

Ku Je Tani??? Asnjehere nuk te pyesi, jemi bashke pergjithmone.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Voglushja prej Wed 18 Mar 2009, 11:04

Ku je tani pse sme therret? Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Mar 2009, 11:23

ku je tani ----- . aty rri mos luaj fare hahahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku Je Tani???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi