» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


NDERIMET E MIA

Shko poshtė

Re: NDERIMET E MIA

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Feb 2009, 09:50

Lukja mo mos ja rrit morrin ati tullusumit lavdrom dhe mua e kta tjeret pak mo cherry cherry .
E vertete Lukja une personalisht nuk i pelqej forumet dhe nuk futem ne asnje po ky forum eshte i adhuruari im sepse vertet administrohet nga nje staf qe jane shume real ( nejse krejt jo Very Happy ). ne vecanti pronari eshte ylli por eshte normale qe njerzit edhe kan fjal miradie por edhe fjal dyshimi sepse nuk e njofin ne realitet kush eshte e po ta dinin ca shpirti dhe zemre ka vertet e meriton kete kompliment qe ke ba ti zonja Lukja. te bashkohem edhe une amo une sdi te bej poezi

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11645
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDERIMET E MIA

Mesazh nga Voglushja prej Fri 13 Feb 2009, 10:24

Lukja shkruajti:NDERIME PER ANETARET


Kam nderin te jem ne mesin tuaj,
ne zemer kam merzi,
ju sme lini te vuaj,
mi largoni lotet nga keta sy.

Nderin dhe ngrohtesin tek ju e gjeta,
sinqeritetin dhe fjalet te ngrohta,
une ne ket forum hyra dhe mbeta,
nuk largohem sa te jem gjalle.


Falenderim per te gjithe anetaret e forumit qe me mua jan te gjith pa perjashtim te mir dhe shum te kujdeseshem.
Nje falenderim i posaqem shkon per pronarin e forumit Z.Naki.
lukja ketu gjithmone do gjesh ngrohtesi
gjithmon do keshe rrespekt
e dashuri nuk do te mungoi
jocolor jocolor jocolor jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi