» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Interesant prej Tue 22 Jun 2010, 12:07

po sa je i ri duhet me u rujt, se kur plakesh kot ruju, shkove mo , hahahaha po normal qe merdhina, e din ti ku osht nxet , kqyr posht forumit hahahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14432
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Drini prej Tue 22 Jun 2010, 12:14

Mashtruese, eja provo te me mashtrosh po munde...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12389
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Interesant prej Tue 22 Jun 2010, 12:19

drini kujdes se te mashtron NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14432
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jun 2010, 12:26

Interesant shkruajti:po sa je i ri duhet me u rujt, se kur plakesh kot ruju, shkove mo , hahahaha po normal qe merdhina, e din ti ku osht nxet , kqyr posht forumit hahahahaha

aty kryrni ju djemt, se vertet nxet
cnncncnc qka nuk ka ne deti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Interesant prej Tue 22 Jun 2010, 13:45

Princesha shkruajti:
Interesant shkruajti:po sa je i ri duhet me u rujt, se kur plakesh kot ruju, shkove mo , hahahaha po normal qe merdhina, e din ti ku osht nxet , kqyr posht forumit hahahahaha

aty kryrni ju djemt, se vertet nxet
cnncncnc qka nuk ka ne deti

Nuk eshte faji yne qe kishte dal albumi i vitit 2010 aty, edhe ishte shume nxet ne at vend hahahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14432
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010, 14:10

Ku te kam sot komshi?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga bora prej Wed 23 Jun 2010, 16:48

du te rraf njonin kush do te vij me me ndihmu hahahahahahaahhaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11263
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jun 2010, 17:26

Hajde mela se un te ndihmoj veq trego kuj ja ke msy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:47


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7819
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 23:02

Ti qe do postosh pas meje do rahur  Shocked Razz Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9795
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 07 Apr 2015, 08:43

Nuk di cfare te bera mi Erisa?
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11567
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Biseda pa teme...folni ca tju doj zemra juve...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi