» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Sun 05 Dec 2010, 22:02

Albi

I mire

Ika marak vajzat ashtu po duket

I qet

I mir

I mir Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15634
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga zymer prej Sun 05 Dec 2010, 22:28

lolita

Trup hedhur
E qeshur
Stabile
Punetore
E etur

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11780
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Sun 05 Dec 2010, 22:31

Zymeri

Ishoqruar

I respektuar

Duket njeri imir

espo di tjeter qa me thon Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15634
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Sun 05 Dec 2010, 22:36

lolita

moter
e mir
e dashur
intelegjente
me emira
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga benita krusha prej Thu 24 Mar 2011, 12:55

ALBI
i rrespektushem
i kulturuar
i kuptueshem
fetar
i pakrahasueshem Very Happy

NAKI
shakagji
kliker (kokė)
strikt
i gjithanshem
i pagabushem Very Happy

DETI
shum i menqur
i sjellshem
i thjeshte
i qete
sqaron mendimin e ti ne menyre te perkryer
(pik e kam te shoh kush je)

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8891
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Thu 24 Mar 2011, 14:13

Dardania

e edukuar,
e kulturuar,
e sjellshme,
e dashuruar,
me muziken shqiptare....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9302
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Mirja prej Thu 24 Mar 2011, 14:17

stralli

i mir

iqet

idashur

teknik
e tjerat spo idi haha
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11391
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Thu 24 Mar 2011, 14:33

BRUNETA
e dashur
e bukur
e sinqert
intelegjente
edukume
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 24 Mar 2011, 20:22

Humbet ne shoqeri

nuk ja din vleren e saj

nuk don te kuptoj

mjafton te analizosh para se te veprosh

Mos e be veten te morin neper kembe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Fri 25 Mar 2011, 08:53

e formuar
e ndjeshme
me shpirte te mire
shume dinamike
dhe e pandalshme....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9302
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga deti prej Fri 25 Mar 2011, 09:34

serioz
i ndjeshem
romantik
i besueshem
solidar
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13753
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Fri 25 Mar 2011, 09:40

i matur,
mendjempreht,
tolerant,
i vemendshem,
dhe koherent ne forum.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9302
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 25 Mar 2011, 20:55

I Zgjuar

I rrespektuar

I dashur me te gjithe

Edhe njeri me vlera te medha

I shoqerueshem

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Fri 25 Mar 2011, 22:00

kokforte
i haron shoqerin e vjeter
nuk te vlerson
te akuzon pa drejt
ne publik te nunqmon
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Mirja prej Fri 25 Mar 2011, 23:11

albi

te rrespekton
i shoqrushum

vip hahaha e dy tjera spo idi
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11391
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Fri 25 Mar 2011, 23:28

mirja
esht e bukur
te rrespekton
esinqert
intelegjente
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga benita krusha prej Wed 06 Apr 2011, 09:03

albi

i kendshem vetem kur don
flet shum e nuk vepron
eshte i mire i pafajshem
kerkon te ket avatar te pashem
ky eshte albi kush s`e di
qe per te gjitha gocat ndjen simpati

hahaha kjo ishte per hajgare ja tani tamam

i mire
thot se eshte i bukur se nuk e di Razz
hidherohet shpejt
beqar
mendje ndritur

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8891
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 16:44

Kjo siper

GLobaL moderatore
Me vendbanim ne Prishtin
Nga postimet duket e zgjuar
Asistente
Ka emer te bukur
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kotelja prej Wed 14 Sep 2011, 11:35

Deti

I qete
Godites ne mendime
I matur
I afte te barte mesazhe
Ka nje bote te vecante

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 13 Oct 2011, 18:06

Kotelja

Miqesore
Nuk flet shum por e ka nje fjal nje lire.
E qet
E drejt
Je e shkelqyeshme me pelqen jash mase kotele.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11713
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 13 Oct 2011, 20:31

E Dashuruar

Goce e zgjuar

e rrespektuar

e thjeshte

zemer mire

Edhe smeret me llafe :puthje:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 14 Oct 2011, 14:53

Koteljaa:

1.Mendje Madhe
2.intriguse
3.fshatark..
4.e pa zgjuar
5.shum nervoze...hauhauhuahau Hajgare me fal Kotelja...realiteti vreet (hahahahhahaha)

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 18:57

Genci
Kahere se kam takuar
Mik i vjeter imi
I zgjuar
I shkathet
I qete
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga bora prej Mon 14 May 2012, 23:20

Naki

Intiligjent

Izgjuar

Isjellshem

I turpshem

I dashur
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga bora prej Mon 14 May 2012, 23:21

se harrova me kryesoren mik per koke Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 15 May 2012, 10:53

Bruneta shkruajti:Genci
Kahere se kam takuar
Mik i vjeter imi
I zgjuar
I shkathet
I qete
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:28

princershen
e zgjuar
poete
komunikueshme
e adhurushme
princesh mo nga vet emriii

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7279
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2014, 18:23

Geri.

I Mire
I Kuptushem
I Kujdeshem
Shpirt mire
Dhe Mistrec  Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 18:25

Princesha shkruajti:Geri.

I Mire
I Kuptushem
I Kujdeshem
Shpirt mire
Dhe Mistrec  Neutral
5+1 princesha (katunar 100%)  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Mar 2014, 18:32

Neutral  Neutral 

Lum si un e jam katunar , dhe jam krenar qe jam katunar pavarsisht qe ne pashaport lexo Tirane  Cool 


Do i them 5 fjal per Nakin , pasi violes ja kam then 150 fjal ..


1- Peshkatar me Ēizme
2- Pellaz nga ato te vjetrit , kte mund ta dallosh vetem nga floket e kokes tije
3- Skedinaxhi dhe ileqare ne baste mendo vetem per xhepin e vet .
4- Real , shakaxhi shakaxhi por gjerat i thot dejt e drejt
5-Kush do me ja fut .. i thot ja ke fut vetes se un ta kam fut me para ..
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Erisa prej Sat 04 Apr 2015, 23:41

Geri

Brun
Bukurosh
zemra ime
mistrec
Gjithcka qe kam

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9255
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Eidisi prej Mon 06 Apr 2015, 15:34

Kotelja..


E rrespektuar 
E edukuar 
Eshte me fjal pak
E dashur me te gjithe
Inteligjente

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6377
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:15

Eidisi

E drejt
pa edukat Cool
e dashur  Very Happy
eshte icik mami  fest
mike e mire kis

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9255
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi