» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga arta prej Wed 28 Apr 2010, 00:37Besi

Intelegjent

Ikuptushum

Kumunikus

Idrejt perdrejt

I dashur jo aspak
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10741
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 20:10

Arla,
Shembull i vyrtyteve te larta njerezore,
Shigjete e hekurt,
E vendosur,
E sigurte,
Simbol i forces se nje femre.


firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 23:02

princesha

e qete
shpirt mire
serioze
mike e vertet
goce me bese
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kotelja prej Wed 05 May 2010, 17:32

NAKI

Human
Mik i vertete
Njeri i fjales
Keshilledhenes
Shpirti i huaj.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 05 May 2010, 20:17

Kotelja

e nderuar

e sjellshme

e zgjuar

e dashur

e qeshur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga anea prej Wed 05 May 2010, 23:50

...nuk ka nevoje 5 , me nje perfshihet e tera. p.sh Arla eshte me e mira per cfardo qe thuhet.....mendim i imi shume i sinqert...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9339
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga memaliaj prej Thu 06 May 2010, 18:06

kotelja e but dhe e eger astu sic i kam qef hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 22:05

NAKI...
I urt
I zgjuar
Peshkatar
Tip i rrezikshem
Qifti im

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 22:09

Nga pese tri ja ke qelluar
Zemrushe
Engjull
Mike
Romantike
Vetvetja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 22:12

Cilat aje ato qe ja kam qelluar ma thuaj.?
NAKI....
Puntor
I vyshem
Intelegjent
Burr besnik

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Jun 2010, 22:13

ZEMRUSHJA:

1. Me nerva
2. Premton e nuk e realizon (si Isa Mustafa)
3. Ja kanda por s'ja mban
4. Me don por se pranon
5. Se ka asnje nga keto siper
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 22:14

Kesaj radhe 4 i ke qelluar duke larguar te fundit

Zemrushja
Simpatike
Me befasi
Qenka ra
Ne dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Erisa prej Tue 08 Jun 2010, 22:27

Naki

Katunar
Peshkatar
Polic
Feminist
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9249
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 23:31

Drini shkruajti:ZEMRUSHJA:

1. Me nerva
2. Premton e nuk e realizon (si Isa Mustafa)
3. Ja kanda por s'ja mban
4. Me don por se pranon
5. Se ka asnje nga keto siper
DRINI...
I dashurar ne mua qmendurisht
I bukur
I fort qelik
Eshte bere merak ne mua
Me don shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 23:32

Naki shkruajti:Kesaj radhe 4 i ke qelluar duke larguar te fundit

Zemrushja
Simpatike
Me befasi
Qenka ra
Ne dashuri
Mire e ke ti se besnik s'je aspak e trathton gruan po te ipet mundesija mi dreq
NAKI...
Mik i mrekullushem
I dashur shume
I respektuar
Peshkatar
Intelegjent

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Wed 09 Jun 2010, 00:35

Gjimnazistja

studente
miqesore
e frymezuar
direkte
anonime
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kotelja prej Mon 20 Sep 2010, 10:42

NAKI:

Mik i vertete
Human
Intelegjent
Rigoroz
I qeshur

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Mon 20 Sep 2010, 12:17

aristogata
intelegjente
e dashur
gjeni
poete
e sjellshme
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Mon 20 Sep 2010, 13:14

Klea

Krenare
e drejte
koke forte
punetore
plakushe me plevreke Neutral
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 20 Sep 2010, 18:00

Interesanti

Mik i verteti
Besimtar
Nevrik me nerva tshkurta
I zgjut ..hehe i kap mire ca gjona
Bo interesantin nganjehere

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 20 Sep 2010, 18:04

Naki

Krenar
Atdhetar
i drejt
ball per ball
besnik

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 20 Sep 2010, 18:09

Naki

Simpatike
I zgjut
Ta bo qefin
I shkethet
Ska koh per 1 kafe

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 20 Sep 2010, 18:11

Kotelja

Shume e sjellshme
Simpatike
E ndjejshme
E kursyer ne fjale
Mikja ime

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 20 Sep 2010, 18:14

Per klea

Vajze e Paster
Shpirt i Embel
Zemergjere
Puntore
Lum kush do e marri per nuse.
T'puth motra ty te t'dyja faqet

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Sep 2010, 01:17

E dashuruara

E zgjuar

E drejt aty ku duhet

Rrespekton kush ti japi rrespekt

Jeton ne realitet

Edhe eshte goce shum e qete

Te kam xhan je shum e mire ec keshtu


Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Tue 21 Sep 2010, 02:59

ARJANA

E VECANTE

E NDJESHME

E DASHUR

E BUKUR

E ZGJUAR

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9415
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 12:43

KLEA
e dashur
intelegjente
kokfort
besnike
e bukur
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Sat 25 Sep 2010, 17:10

ALBI

KOSOVAR
I SJELLSHEM
XHELOZ
I ZGJUAR
I MATUR

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 25 Sep 2010, 17:12

Zemrushja

Simpatike
E bukur
E sjellshme
E thjesht
Shum e dashur

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Sat 25 Sep 2010, 17:14

E DASHURAR

E DASHUR
YLL
E RESPEKTOJ
MIREKUPTUESE
E QETE

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 25 Sep 2010, 17:20

Zemrushja


Capkene
E komunikueshme
E dashur
Aktive
Hot ( te kam shume xhan motra )

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Sat 25 Sep 2010, 19:20

e dashuruar

besmtare
intelegjente
e bukur
e dashur
e fejuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Mirja prej Sat 25 Sep 2010, 19:53

Albi

intelegjen

ishoqruar

i mir

isjellshum

ikuptushum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Sat 25 Sep 2010, 22:58

mirja

e dashur
intelegjente
e bukur
e sjellshme
e dukuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 26 Sep 2010, 11:54

albi shkruajti:e dashuruar

besmtare
intelegjente
e bukur
e dashur
e fejuar


E ke gjete dhe topi se lun albi

Per Albin

I respektuar
I qet
I thjesht
Aktiv ne forum
I shoqruar

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 26 Sep 2010, 11:58

E Dashuruara

E qete
E thjeshte
E zgjuar
E edukuar
E theksuar ne te gjitha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 26 Sep 2010, 12:07

Klea

E dashur
E respektuar
E kam moter si shpirt
E drejt
Yll

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11707
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Sun 26 Sep 2010, 14:51

gzohem shum si teka pelya mendimi im

PER E DASHURUAR

besimtare
intlegjente
e bukur
e dashur
e fejuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Mirja prej Sun 26 Sep 2010, 15:17

Albi

i mir

i qet

i dashum me te gjith

aktiv

i respektuar
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11385
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Sun 26 Sep 2010, 17:13

MIRJA

e embel
e dashur
e bukur
aktive
integjente
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi