» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 21:20

Ndodh qe ne nerva e siper dikush t'ju ofendoj.
Si reagoni ne ato momente? Ja ktheni me te njejten monedhe? kis
Beni nje sy qorr e nje vesh shurdh?  

Mund te pergjigjeni si te doni

Mos rreni eeee  :thinking:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16656
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Sat 14 Mar 2009, 21:22

Geri flm per temen spari


NE ATO MOMENTE KUR KAM OFENDIME VEQ NDEGJOJ ;redf;

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 21:28

lolita shkruajti:Geri flm per temen spari


NE ATO MOMENTE KUR KAM OFENDIME VEQ NDEGJOJ ;redf;
Neutral Neutral Neutral mire bone Lolita fest

Une personalisht skam lon ne shpesh ne gjona te tilla po ama ja u kthej me te njejten monedhe se seriozisht si duroj dot Evil or Very Mad Evil or Very Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16656
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga MiTi prej Sat 14 Mar 2009, 21:29

Ne ato Momente vetem ndegjoj dhe shikoj dhe te gjitha i pranoj
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11121
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga summer spell prej Tue 07 Apr 2009, 18:46

I shaj me liber shpie Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 12386
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2009, 19:17

summer spell shkruajti:I shaj me liber shpie Very Happy
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Po mire mi summer nganjehre me mire eshte behu sikur nuk degjove Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19706
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kotelja prej Wed 08 Apr 2009, 09:01

Me kane ofenduar. Kam gjetur rastin t'ia ndaj shapin prej sheqerit. Pastaj me kane kerkuar falje.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Apr 2009, 21:00

Fshi qyrrat pastaj me shaj se tu futen ne goje fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19706
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Apr 2009, 21:45

Nje ofendim e marr me te qeshur, te dytin ja kthej dyfish.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga zymer prej Mon 27 Apr 2009, 22:12

qeshem

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 23:30

HAHAAHA NAKI KUJDES HAHAHAHA ME RRIN 12 NUK E KAM PROBLEM PER KETE GJO

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Tue 28 Apr 2009, 15:46

Vetum i ndegjoj Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga LumLumi prej Tue 28 Apr 2009, 15:55

As qe lodhem nga zerat qe kane mjerim e vijne si lemoshe qe t'u japish pak gjalleri!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11723
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 28 Apr 2009, 16:43

nuk lodhem fare nga keto gjera as nuk mendoi sukur e kam thene 12 me rrin mua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 28 Apr 2009, 21:54

I tregoj KLEAS Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19706
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Apr 2009, 21:57

Shkarkoj baterite e mia ndryshe zhduket gjithesia

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga zymer prej Tue 28 Apr 2009, 22:39

qeshem

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Tue 28 Apr 2009, 22:40

Vetum indegjoj asgje me teper Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga zymer prej Tue 28 Apr 2009, 22:42

perseri qeshem

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 07 Jun 2009, 02:40

po sigurisht qe duhet pranuar sepse nese bie ne at nivel qe ta ofendoj edhe un ate sigurisht qe do ti bia ne nivel me personin kundershtar,
edhe nuk e sho te arsyshme qe tia kthesh ofendimin personit kundershtar ne ket rast po them, sepse nuke sht morale nese ja cenojm gjerat personale nje nejriut, se zakonisht ofendimet behen duke te cenuar personaliotetin tend.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10949
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 07 Jun 2009, 13:08

keto tani jane bere hobys,njesoj
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14403
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Sun 07 Jun 2009, 16:07

Vetum indegjoj asgje me teper nuk bahem i njojt me at qe um ofendon Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Dita prej Mon 08 Jun 2009, 10:53

dhemb per dhemb.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 11249
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga summer spell prej Sat 20 Jun 2009, 16:40

I thyej ne mes Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 12386
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 15 Nov 2009, 21:34

Ka raste qe sillem sikur te mos kete ndodhur asgje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Nov 2009, 21:47

Heren e par e degjoj e si fol..por n.q.s vazhdon prap ja tregoj rrugen.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16656
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga bora prej Sun 15 Nov 2009, 22:21

e degjoj dhe nuk kthej fare pergjigje dhe iki
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11158
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Mon 16 Nov 2009, 00:46

I them bravo,tjeter ke per te thene se ketu jam degjoj


Edituar pėr herė tė fundit nga Erisa nė Mon 16 Nov 2009, 14:30, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Korigjim shkrimi)
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Nov 2009, 14:32

Kur me ofendojne ne pergjithesi ze e qaj. Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Te-Li prej Mon 16 Nov 2009, 14:35

ofendimet nuk me shoqerojne shume, se paku direkt e pas shpine/indirekt nuk i marr si serioze sepse ato lindin nga ata/ato qe nuk jan ne rangun e njerezve!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10666
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 16 Nov 2009, 17:23

kam degjuar shum ofendime sidomos ne virtualitet ,,po sma ndjen fare i le te fillojne deri sa te plasin haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Mon 16 Nov 2009, 21:01

Vetum i ndegjoj asgje me shum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Nov 2009, 21:13

Ua kthej me alfabet prej A deri ne Zh

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19706
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:37

ai qe ofendon ,ofendon veten e vet keshtu them un gjithmon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 21:00

as nuk ma ndjen me per asnje lloj ofendimi le te plasin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jan 2010, 10:10

Jau kthej ashtu si e meritojn

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 16 Jan 2010, 11:51

edhe pse me ofenduan edhe me ofendojn prap shof gjdo dit, me fjal nga une qe gjuajn , nuk me intereson nje edii, nuk me dhemb askund ne trupin time

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13367
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Te-Li prej Sat 16 Jan 2010, 12:40

nese dike e kam ofenduar, ofendimin nga ai/ajo e mirepres te kunderten gjej gjuhen dhe menyren perkatese me per t'i treguar se ka gabuar, nje here fali, me shume kurrėsesi!!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10666
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 16 Jan 2010, 12:44

Te-Li shkruajti:nese dike e kam ofenduar, ofendimin nga ai/ajo e mirepres te kunderten gjej gjuhen dhe menyren perkatese me per t'i treguar se ka gabuar, nje here fali, me shume kurrėsesi!!

e te-li sikur te pranonte mir do ishte nji llaf pas darkee

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13367
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Sat 16 Jan 2010, 12:49

Vetem i ndegjoj nuk bahem e njojt me te

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi