» Cila ėshtė miqėsia sot?
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Vote_rcap 


Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Besi prej Sun 17 Jan 2010, 13:10

Nuk e njoh veten per te mir e as per te keq.Jam i atill ēfar me imponon vendi dhe rrethanat.Ne at menyre qe vijn njerezit edhe i pres.
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11861
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Jan 2010, 14:03

JA KTHEJ ASHTU SI E MERITON
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:26

nese un i jap fjalen e lire tjetrit edhe pranoj ato, skam si e ofendoj se vete pranova nese me ofendon duke pare qe un nuk pranoj shakate e ti ose ato qe thote i injoroj edhe vazhdoj perpara se un e di si jam vete, gjdo njeri tregon veten e vet
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 19 Apr 2010, 19:36

I degjoj, ne disa raste edhe kunderveproj ashper, por ndonjehere nuk ia vlen te merresh me disa njerez, keshtu qe ne ato raste edhe heshtja do ishte nje veprim i zgjuar, sepse secili tregon veten.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 21:37

ofendoj e une megjithse se kam ne karakter Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 167497
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Drini prej Mon 19 Apr 2010, 21:50

U them se aq kulture dhe edukate kane!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Mon 19 Apr 2010, 21:51

Ua kthej prej A ne Zh Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 22:19

Ju them ate qe duan te degjojne, ua kenaq mire egon
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga deti prej Mon 19 Apr 2010, 23:12

Ofendimet nuk i marr shume afer zemres. E le ne ndergjegjen e atij qe i ben dhe me siguri se heshtja ime ne kete rast thot me shume se fjalet. Perndryshe ata qe jane te prire per ofendime vetem sa e tregojne veten se sa te pa edukate, te pa kulture jane.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14677
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 23:19

NUK JA VLEN TE NJOLLOSEM ME ATA NJEREZ FARE
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 00:16

nuk ja vlen,nuk ja vlen,por duam sduam njollosemi kleushe se na grin inati per brenda Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 504967
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 20 Apr 2010, 00:28

Oh bre nuk ja la vallai kurr prej A ne Zh ja kthej Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 00:30

hahahaha as qe me intereson amon te degjoj sa her me kan njollosur mua kisha mbaruar me kohe yllo
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 20 Apr 2010, 00:37

heshtja do ishte me e mire

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13402
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 20 Apr 2010, 00:42

GISHTEZA shkruajti:heshtja do ishte me e mire
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 581105 epse ti nuk heshte ne Petrele kur une te ngacmova pak prej a ne zh mi ktheve Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 153703

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 00:43

me nje Flm dhe nuk flas me shum
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 02:51

qejf te kene e te me fyejn se kam e un per kurrizin e tyre plot,por do them vetem gjysmat Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 984906 se ska lezet,me lodhet e goja po le Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 02:56

ne realitet e them nese esht prezent dhe me ofendojn se pari e falenderoi per karakterin qe e ka dhe mbasandej qe te mos e ndegjoi dhe ta mbys per se gjalli e leshoi muziken Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 03:10

hahahahah Ardhmeria tani fole troc Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 415545 po si shqiptare e kemi ne gjak ofendimin ne,vetem nga shikimi do e kuptonte ai/ajo pa le ti flisja do e mbysja per ke te ze be Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 1226
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 20 Apr 2010, 11:44

Shikoj punen time,s'me bejen fare pershtypje fjalet e askujt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Drini prej Tue 20 Apr 2010, 13:58

Ia kthej kat me kat...nese me ofendojne me shume se sa mund te bart....
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 14:02

ME TE NJEJTEN MONEDH DO JA U KTHEJ Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 223322Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 540356
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 Apr 2010, 14:19

jo kurr nuk perzihem me at karakter te njerezve te ulet
kthej shpinen dhe nuk me intereson me shum vetem ndegjoi Muzik nese esht prezent ket kam deshir sy ne sy une ndegjoi Muzik dhe fol sa te duash sepse jan disa njerez qe nuk dijn asnjeher te ndalohen me keso gjera keshtu mos qaj koken per ket lloj njerezish
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 16:06

as qe me intereson te merem me ta
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 16:09

zgerdhihem Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 apo doni mee..... Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 e vazhdon hahahahaah
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga deti prej Tue 20 Apr 2010, 18:08

E le te hapur "deren" qe te ajrosen veshet.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14677
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 18:10

i bie murit me koke mos degjoj me
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 13 May 2010, 18:51

hahaha nuk me interesojne i shumezoj me 0 komplet ofendimet qe me bejne te tjeret Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 400547
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Mirja prej Thu 13 May 2010, 22:48

Vetum e ndegjoj nuk bahem e njojt me ofendusin
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12315
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Geri prej Thu 13 May 2010, 23:38

S'me ka ren rasti aq shum sa t'me ofendoj nanji person
Te pakten kam nji tip qe nuk e coj debatin n.q.s kam hap deri ne ofendime,Por kur dikush me ofendon ne anen time personale ok ate gje e boj nji sy qorr e nji vesh shurdh,por kur me permend Famlijen aty ka 5 fish Ofendim dhe s'mundem ta duroj keshtu qe ja kthej keq e me keq aq sa s'mund te mbaj me fjalori me i keq Shiptare.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 21:56

Vetem qesh me te madhe Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 21:58

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837 e mbylli celularin dhe vete me vete ua shiloj prej A deri ne ZH Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Mirja prej Tue 08 Jun 2010, 22:26

Vetum i ndegjoj
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12315
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 22:28

Njona e ka vendose me sha nje dite Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 153703
Nuk ua ve veshin sinqerisht

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Erisa prej Tue 08 Jun 2010, 22:36

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 622611 dhe iki
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10179
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 08 Jun 2010, 22:41

Sinqerisht vetem i them faleminderit sepse edukata sme mungon gjdo njeri tregon veten e vet ,, se mua sme ben keq qofte kush do qofte
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 23:40

Per zotin as qe ma ndin per ofendimet e askujt fare s'me bejn pershtypje..Nga njeri vesh hyn dhe nga tjetri dalin Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107 Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 441107

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Wed 09 Jun 2010, 00:25

me sepate maj kokes Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 581105
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Aristogata prej Wed 23 Jun 2010, 00:42

mundohem te mos bie ne te njejtin nivel me ofenduesin por ti tregoj se fjalet e tij nuk ja vlejten

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 01:02

e marr per kompliment Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 166837
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 2 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi