» Cila ėshtė miqėsia sot?
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Geri (7161)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
lolita (6766)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Annika (6751)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
albi (3377)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_lcapSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Voting_barSi Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Vote_rcap 


Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Elda prej Wed 23 Jun 2010, 01:14

me nje Falenderim per karakterin qe e ka
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Besi prej Wed 23 Jun 2010, 11:34

Sillem ne ate menyre qe edhe ai\ajo te ndihet i\e ofenduar,por assesi nuk dua te kem emrues te perbashket per personin ne fjale.
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11861
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 23 Jun 2010, 11:40

Me rrin 12 per cfar me ofendojne Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 166837
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 15:38

uhh me marrshin te ligat qe nuk kam,pse te me ofendojne mua,goce flori jam Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Mirja prej Wed 23 Jun 2010, 16:47

Nuk bahem i njojt me ofendusin Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 213721
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12315
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Arjana prej Wed 23 Jun 2010, 22:13

normale qe e ofendoj e une paksa e kufizuar jo me shprehje banale
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Elda prej Wed 23 Jun 2010, 22:38

secili tregon mentalitetin e tij/saj prandaj vetem hesht dhe e falenderoi per fjalet
Elda
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 23 Jun 2010, 22:55

Vetem qesh me te madhe sepse s'ma ndin per asnjeri,ndersa ata plasin nga inati Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:49

i digjineroj i shaj me fjal tpista

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 23:04

Ja kthej kusurin...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10179
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 08:25

Me pare ua ktheja ne te njten menyre nga A ne ZH por duke e kuptuar boten virtuale dhe duke ditur se para pasqyres maca sheh luaneshen, lepuri ariun me nuk i kushtoj aspak rendesi fest Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Dardania prej Tue 07 Apr 2015, 09:05

Me Nje Flm.... Karakterin nuk duhet te bejm te Njejt.... Vetem kur e shoh se bejn me qellim ateher ju them gjerat Drejt per Drejt at se ēfar Meritojn.... Por pa Ofendime te renda apo Sharje.... Mjafton nje Fjal tjeter se te mbyt me shum per ata te cilet i kuptojn.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2015, 09:10

I shaj njesoj si ata, pse a mos po i la me m'shkel a
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Dardania prej Tue 07 Apr 2015, 13:23

Per ata te cilet kuptojn.... Fjala e mir i vret me shum.... Nese ata te thon te kunderten ....
Nuk esht nevoja te nyllosesh gojen dhe te besh Katakterin e Njejt.... Mjafton nje Fjal qe vret me shum se plumbi nese e kuptojn.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2015, 13:49

Po te kuptonin, ata nuk do te shanin
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 16:13

Kur nxehet i buti bindet i marri, por kur nxehet i marri bindet edhe gomari.

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga lolita prej Wed 08 Apr 2015, 00:17

Un nuk dua te ofendoj dikon , por nese me ofendon endegjoj nuk bohem me ata njerz

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16558
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Drini prej Wed 08 Apr 2015, 07:43

Sa te durushme po dokni
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Naki prej Wed 08 Apr 2015, 17:08

lolita shkruajti:Un nuk dua te ofendoj dikon , por nese me ofendon endegjoj nuk bohem me ata njerz

100% Llapjane je Lolita :secret: rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Image110Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Bb_net10Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga albi prej Wed 08 Apr 2015, 18:05

Mundohem te kam durim por nga njiher   me hup durimi
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13212
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si Reagoni kur ju Ofendojnė?.... - Faqe 3 Empty Re: Si Reagoni kur ju Ofendojnė?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi