» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 21:26

Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin? (***)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Geri prej Sun 22 Mar 2009, 16:59

Shtrrige Razz
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Mar 2009, 17:00

gabel Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Geri prej Sun 22 Mar 2009, 17:11

Bukuroshe scratch
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Mar 2009, 17:12

ylli immmmmm 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Geri prej Sun 22 Mar 2009, 17:18

Qaramone Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 22 Mar 2009, 17:58

Xonush

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Mar 2009, 23:19

jeta ime Sad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga LumLumi prej Tue 24 Mar 2009, 23:20

Sa e keqe je!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11198
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Mar 2009, 23:21

syri immmmmmmmmmmmmm Sad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 24 Mar 2009, 23:22

Shpirto

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Geri prej Tue 24 Mar 2009, 23:22

Bukuroshe 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 22:37

Bandill

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Blert1 prej Wed 10 Mar 2010, 22:39

Llokume.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9144
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 23:10

kopili jem
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9156
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 23:10

tradhtar
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9162
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 10:35

hiqmu sysh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Besi prej Fri 12 Mar 2010, 19:17

Thatanike
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10847
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 13:16

Mijalta ime

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 14:46

llokumi im
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:51

Zemra ime

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga anea prej Wed 17 Mar 2010, 15:27

shpirt
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9255
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga deti prej Wed 17 Mar 2010, 15:36

loēkė dhe shpirt
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga anahi prej Wed 17 Mar 2010, 18:57

xemel love

anahi

Shteti : budalliqe
Postime : 2
Kyējet nė forum : 9053
Regjistruar mė : 17/03/2010
Profesioni : nxenese

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Naki prej Wed 17 Mar 2010, 20:17

deti shkruajti:loēkė dhe shpirt
o deti po kujt ja thua kete te dashures apo
Ku je moj te rafte pika vdiqa urie ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 20:50

zemer
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 17 Mar 2010, 23:11

tapalush

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 23:13

Majmun

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 17 Mar 2010, 23:20

majmuni te dalte ne ball ori

jeta ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 23:50

kleoparta
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Mar 2010, 14:34

Bisht perdredhur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Geri prej Thu 18 Mar 2010, 19:20

Bukuloshja ime
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Tuna prej Sat 20 Mar 2010, 01:25

nqs me ben te lumtur ne nje te ardhme ndokush ather e merion ti them syn
avatar
Tuna

Postime : 11
Kyējet nė forum : 9058
Regjistruar mė : 20/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Mar 2010, 11:49

Llokum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga KengaIme prej Sat 27 Mar 2010, 14:04

R.o.m.p.i....vetem kete perdor gjithmone. Secila shkronje ka domethenien e vet..dicka te vecante..krijuar nga une per ate. Smile
avatar
KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 9073
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 28 Mar 2010, 22:29

Bulli im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Mar 2010, 23:31

une perdor shume :  kokelshja   ime.........................................................sa ndryshime  ne  forum   dhe me njerezit  e forumit
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10466
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 17:37

nuk kam kujt ti them sepse nuk jam e dashuruar dhe nuk i kam then askujt ndonje emer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 09 Apr 2010, 20:34

tapalushi ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 09 Apr 2010, 22:31

sedi i du shum smundem mej dallu aste nje
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte emri perkedheles qe e therrisni partnerin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi