» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Une do ta pranoja............Po ti?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Mar 2009, 12:48

Ok Loli pranoj dhe une
Po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Mon 16 Mar 2009, 12:54

nuk i bie pishman, e hapim nje tem te re dhe bisedojm qe te gjith
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11705
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 14:05

Une do panoja qe te jeni mir
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10611
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Mar 2009, 14:45

Une do te pranoja kaffen nga ju te gjithe

Po ti?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 14:52

Une Do pranoja Me ta qit kafen


Po ti?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10611
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Mar 2009, 00:07

Une do ju beja nga nje kaffe gjithve
po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga MiTi prej Tue 17 Mar 2009, 13:31

Une do te thoja Faleminderit por skam Nevoj per Kafen tuaj
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10611
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Annika prej Thu 19 Mar 2009, 19:50

une do ta pranoja nje :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Geri prej Thu 19 Mar 2009, 20:11

Une do te pranoja vap

Po ti?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga zymer prej Thu 19 Mar 2009, 20:49

une do ta pranoja nje pushim, po ti?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11705
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Unike prej Thu 19 Mar 2009, 20:59

Une do ta pranoja..... ;;;baned;;; .......Po ti?
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10694
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 20 Mar 2009, 11:35

Une do pranoja nje caffe
po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Annika prej Fri 20 Mar 2009, 11:37

Une do pranoj nje caj me embelsire 8)


Po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Voglushja prej Fri 20 Mar 2009, 11:38

Une do pranoja nje embelsir si ty Annika
PO ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Unike prej Fri 20 Mar 2009, 15:06

Une do ta pranoj nJe ngjyre te ... nga desing NAKI cherry
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10694
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Annika prej Fri 20 Mar 2009, 17:09

Une do ta pranoj ne ike :bye: :bye: :bye: :bye:


Po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:30

Dhe une do pranoja
Po ti?

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga PRINCO prej Sat 20 Feb 2010, 20:33

une dote pranoja nje shetitje me ty Zemrushe ...

po ty....?

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9394
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 14:39

un do pranoja nje shoqeri te mire
po ti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:50

Jo

Une do pranoja te provoja nje hidherim,po ju?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 12 Jun 2010, 20:46

Po do pranoja

do te pranosh se realiteti flet edhe vret nganjehere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 12 Jun 2010, 21:11

Realiteti di te te perplaset ne fytyre aq shume sa te ben te humbesh toruan.

Do pranoje ti ktheheshe nje miku/je e cila te ka kthyer shpinen kur ke pasur me se shumti nevoje per te?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Besi prej Sat 12 Jun 2010, 23:21

Jo,sepse shume lehte do ta bente te njejten gje perseri.

Do pranonit te jetonit diku ku ska njeri dhe asnje lloje pergjegjesie pervec te qenurit bashk me ate qe dashuroni?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 08:04

enderr e pa realizueshme eshte

do pranonit nje pershendetje nga nje person qe dikur keni luftuar ne ane te ndryshme edhe per kete e quanit armikun/en tuaj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Besi prej Sun 13 Jun 2010, 10:05

Po,pse jo?Perderisa eshte shqiptar\e dhe vetem per faktin se kemi pasur mendime te ndryshme,nuk e konsideroje armik,por kundershtar\e ose "armik\e".Fillimishte kam shume kundershtare,por gradualishte shenderrohen ne perkrahes

Do benit gjithcka per dashuri?Kur them gjithcka,mendoje edhe gjera jo te mira?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 10:18

Kur dashuron me gjith zemer mendoj se duhet te jesh ne gjendje te besh shum sakrifica...mjafton te mos sakrifikosh personalitetin tend.

Si do vepronit ju nese e dashura ju dashuron marezisht?
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:10

sma merr mendja se mund tmdun seriozisht dun naj nat nkrevat po ha
do ta pranoje nje pershendetje?

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Une do ta pranoja............Po ti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi