» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Shko poshtė

A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten liri veprimi?

Po
 
Jo
 
 
 
Shiko rezultatin

A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 15:09

Si mendoni ju??
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga MiTi prej Sun 15 Mar 2009, 19:56

Mendoj T njejtin veq ne kete koh shum veshtir te kesh te drejtat apo te njejat mendime me dikend
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga Geri prej Sun 15 Mar 2009, 23:44

Po besoj se tani ne kete kohe nuk dallohet mo femra nga mashkulli pervec gjovane te natyres Embarassed
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 14:57

ne kete koh pak ka aso femra qe mujn apo mi mbajt ato gjera apo premtime me per me qen te barabart per nje mendim dhe Veprim Shpresoj te jan te gjitha gjdo her per Mir
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe Mashkulli dhe Femra te ken te njejten li

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi