» Cila ėshtė miqėsia sot?
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_lcapPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Voting_barPėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Vote_rcap 


Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 09:38

Po nuk ke shendet nuk mund te kesh asgje

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image110Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Bb_net10Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Dardania prej Tue 07 Apr 2015, 12:28

Me Rendesi esht kur esht Shendeti .... Per te tjerat nuk esht shum me Rendesi....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2015, 13:51

Me renesi me pas shnetin, por pa pare smunesh me rujt
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Erisa prej Tue 07 Apr 2015, 23:07

Te kem te gjith njerezit qe dua prane,

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10179
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 23:08

Erisa shkruajti:Te kem te gjith njerezit qe dua prane,
Shyqyr qe une jam larg  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image110Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Bb_net10Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Erisa prej Tue 07 Apr 2015, 23:10

Prandaj i dua afer sepse i kam icik larg por me ardhjen e veres me afroen  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10179
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 23:20

Erisa shkruajti:Prandaj i dua afer sepse i kam icik larg por me ardhjen e veres me afroen  Cool
Kam frik se nuk do e kesh kete knaqesi  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image110Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Bb_net10Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga albi prej Tue 07 Apr 2015, 23:36

Shendet  sepse pasuria me e madhe  esht  shendeti
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13212
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 23:50

albi shkruajti:Shendet  sepse pasuria me e madhe  esht  shendeti
No koment albi shume e vertete

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image110Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Bb_net10Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj.... - Faqe 2 Empty Re: Pėrveē Shėndetit ēfarė do tė donit mė tepėr nė Jetėn e juaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi