» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndoshta Nesėr....

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga BeLti prej Mon 24 May 2010, 11:33

Ndoshta neser me mire..

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Adisa prej Mon 24 May 2010, 12:16

Ndashta neser do jam edhe me mir se sod
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12925
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 12:47

ndoshta neser bahet mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 14:19

Ndoshta neser ndihem ma mir se sod
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11826
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga deti prej Mon 24 May 2010, 14:20

Ndoshta neser, kur te mos jemi me ne kete bote, dikush do te na kujtoje dhe te mburret me ne!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14188
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 May 2010, 17:02

Ndoshta neser dielli rrezaton aty ku njerezit kan pak nevoje per ato rreze te ngrohta

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 22:35

Do shkoj diku

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13468
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 23:12

ndoshta neser heshtja e dikujt do te flasi

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 30 May 2010, 00:58

ndoshta neser ndihesh me mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:18

Ndoshta neser koha ndryshon
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12148
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:32

Ndoshta neser jame bashke me ate qe dua

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13468
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 May 2010, 14:06

Ndoshta neser qdo gje do te shendrit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kotelja prej Fri 11 Jun 2010, 16:56

Ndoshta neser do te te kem shperndare porsi polen neper skutat e zemres sime dhe do ti jepem dimrit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 17:04

Aty ku te therret zemra vrapo edhe mos u ndal ne gjysmen e rruges po perjetoje ate qe don

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Fri 11 Jun 2010, 17:22

Ndoshta neser do te kem mundesi te kujtojme te kaluaren se bashku me nostalgji.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11372
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sar@ prej Fri 11 Jun 2010, 17:55

Ndoshta neser do te jem atje ku dua Very Happy
avatar
Sar@

Postime : 28
Kyējet nė forum : 9366
Regjistruar mė : 05/06/2010
Profesioni : ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 11 Jun 2010, 17:57

Ndoshta neser cdo gje do te kete ngjyrat qe vete une do te dua te shoh...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sar@ prej Fri 11 Jun 2010, 17:58

ndoshta neser do te msohem me shum me ket forum Very Happy
avatar
Sar@

Postime : 28
Kyējet nė forum : 9366
Regjistruar mė : 05/06/2010
Profesioni : ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jun 2010, 18:19

Ndoshta neser qel nje lule e re qe do jep arom te mire per ne,lulja qel po ateher kur dielli rrezon .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 21:55

Ndoshta neser kercej naplonin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 22:45

ndoshta neser klea ma meson naplonin se sdi si kercehet une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga lolita prej Fri 11 Jun 2010, 23:04

Ndoshta neser esht mir sikur sod

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16069
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Erisa prej Fri 11 Jun 2010, 23:58

Ndoshta neser shkoj ne Vlore per plazh
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9690
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 12 Jun 2010, 11:08

ndoshta neser sdo kem mundesin te jem mes jush
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 19:11

Ndoshta Neser do shkoi ne plazh
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 10119
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 12 Jun 2010, 19:59

ndoshta neser ndryshon dicka
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 12 Jun 2010, 20:26

Ndoshta neser do mundohem ti perballem gjdo lloj sfide qe jeta me jep

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sat 12 Jun 2010, 22:21

Ndoshta neser esht diqka ma mir se sod
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11826
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Jun 2010, 23:16

Ndoshta neser do marr frym lirshem , nga nje hije qe me sillej gjithandej.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 00:14

ndoshta neser ndihem me mire se sot
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 13 Jun 2010, 00:16

Ndoshta neser do me vret ndergjegja me shume se sot!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11372
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 00:26

ndoshta neser te jete shume vone
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Sun 13 Jun 2010, 00:32

Ndoshta neser mund te ndodh nje revolucion perbrenda dhe te behem shume me i "mire".
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11372
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 13 Jun 2010, 00:33

Ndoshta neser buka me kripe do me bej me mire se sa ajo e ngjyre me ndonje gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 00:42

ndoshta neser linja sdo me cmend me
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:07

sdo mund ta shoh at kafshennn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7714
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 24 Jun 2013, 21:42

Do te ndryshoj ky populli Shqiptare kaq i eger qe eshte .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:41

jeta esht me e leht per tu perballuar

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7714
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kotelja prej Tue 03 Sep 2013, 10:32

Ndoshta neser njerzit do te gjejne orientimin.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 23:01

Ndoshta neser po ben kohe me e mire...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9690
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi