» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ma keni Qejfin...!

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Geri prej Thu 15 Apr 2010, 18:54

Per shtatpalqefe.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16773
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 18:56

keta te dy lart qenkan gabel me duket hahahhaaaaaaa

jarebi dhe une hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 18:58

Shum mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 19:02

tallava amon shum mire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 19:11

jasha adelajda hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Mirja prej Thu 15 Apr 2010, 22:47

Shum keq
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 22:50

mirja shkruajti:Shum keq

uroi te jesh mir
isha shum mir por tani ndihem keq kur Mirja ndihet keq

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 15 Apr 2010, 22:50

shum mir kur te sho ty ne forum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11434
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 22:51

shum mire ne disponim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 15 Apr 2010, 22:51

per miren kur e sho ne forum un kom nje disponim te mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11434
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 22:55

Te bukur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 22:58

mrekullueshem dhe shum e lumtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 16:27

Ne humor te mire

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Apr 2010, 22:49

Mrekullueshem dhe shum e Lumtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Mirja prej Sat 17 Apr 2010, 22:52

Mire
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Apr 2010, 22:55

Mrekullueshem e sidomos kur esht Mirja online

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Mirja prej Sat 17 Apr 2010, 23:07

Tash ndihem shum mir mbas bisedes me Ardhmerin
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 17 Apr 2010, 23:31

shum mir ndukem sonde se jom me ju
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11434
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 00:02

mrekullueshem dhe ndihem shum e lumtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 00:13

pas pices xhom fare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 00:22

Klea.L shkruajti:pas pices xhom fare

keq se kjo me shkrou sms po ha pica dhe nuk me thirri me ngren bashk sa nguraqe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 00:25

hahaha he ori se te jap nje dit tjeter hahaha

jam ne humor tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 01:04

edhe un e sikur Klea ne humor dhe ndihem mrekullueshem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Drini prej Sun 18 Apr 2010, 10:46

Ashtu ashtu, jo mire, por jo edhe aq keq
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12401
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 11:22

mrekullueshem dhe ne humor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Aristogata prej Sun 18 Apr 2010, 13:04

qef o qef o qerrata si e thot dhe kenga danc danc

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11254
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 18 Apr 2010, 13:20

ekom qefin shum te mir moter
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11434
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga memaliaj prej Sun 18 Apr 2010, 13:33

Per koker te qefit pran biznesit tim se nga puna jemi pushim sot.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Mirja prej Sun 18 Apr 2010, 13:35

per mrekulli ekom qefin
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 14:42

edhe une per mrekulli

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Geri prej Sun 18 Apr 2010, 14:47

Joo dhe aq mire.. s'po hy asnji skedin lam lesht.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16773
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 14:48

mrekulli zotit jam sot

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Naki prej Sun 18 Apr 2010, 14:48

Geri shkruajti:Joo dhe aq mire.. s'po hy asnji skedin lam lesht.
hahhahahah njesoj si geri dhe une po them

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19823
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 14:50

haha hehe te luaj edhe un skedina sot hahaha mrekulli e kam sot une

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 15:02

per mrekulli ska kush te ma prish mua qefin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Drini prej Sun 18 Apr 2010, 15:14

Paksa i lodhur nga disa pregaditje trajnimesh!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12401
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 18:32

mrekullueshem dhe shum e lumtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 18:33

si mahmut feriti hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Apr 2010, 18:38

Klea.L shkruajti:si mahmut feriti hahaha

ndihem ne humor me Klean dhe shum e lumtur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 18 Apr 2010, 18:41

hahaha si ai mahmuti ori ne cef te modh

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18177
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ma keni Qejfin...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi