» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mezi po pres...

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Jul 2009, 23:23

Te behet ora 00:00 dhe te ike te ja fus gjumit se vdiqa nga lodhja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Kotelja prej Wed 15 Jul 2009, 08:49

Mezi po pres ta takoj gjyshen time.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Adisa prej Wed 15 Jul 2009, 09:12

Mezi po pres te me vie meri ketu
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13237
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:27

mezi po pres pushimin ne Durres Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:26

Mezi Po Pres Te Mirkpritem Nga Stafi I Forumit
Disconnect
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10762
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga lolita prej Mon 27 Jul 2009, 21:51

Mezi po pres te iku nga Durrsi te shkoj ne Kosov

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16381
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:54

Mezi Po Pres Te Marr Pushimet

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

Disconnect
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10762
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 17:05

Mezi po pres te vi tetori se ashtu eshte nje muhabet...

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12968
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Geri prej Fri 31 Jul 2009, 22:59

Mezi po pres me shku ne plazhe
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 01 Aug 2009, 00:03

pushimet
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14715
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Lukja prej Tue 01 Sep 2009, 17:02

Mezi po pres te vi iftari Razz Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
Lukja
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11896
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 01 Sep 2009, 17:04

mezi po pres te iki ne athin
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18372
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga krayzi prej Tue 01 Sep 2009, 21:37

Mezi po pres te flas me njonin ne telefon
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12151
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 21:40

mezi po pres ta takoj dike

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12157
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga krayzi prej Tue 01 Sep 2009, 22:58

Mezi po pres te shkoj ne gjume!
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12151
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 03:07

mezi po pres, njera te bindet ne mua

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13679
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:16

TA SHOH DIKE SE KA KOH QE SE KAM PARE

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 10:58

MEZI PO PRES TE ME KTHEHET BUZEQESHJA
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga lolita prej Wed 11 Nov 2009, 15:47

Mezi po pres te takoj dikon

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16381
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 16:28

Mezi po e pres diten e nesrme se do marr diplomen
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Geri prej Wed 11 Nov 2009, 20:53

Mezi po pres me fjet gjum se jam shum i lodhur nga puna
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga gezuar prej Wed 11 Nov 2009, 21:27

mezi po pres, te vi dita e fikjes se drites
gezuar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 10370
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Nov 2009, 22:00

Mezi po pres loli te me therras ne ate dreke qe e ka premtu ma shume se nje vit e se dha akoma

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga lolita prej Wed 11 Nov 2009, 22:01

Mezi po pres te vi ajo dit

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16381
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Nov 2009, 22:02

lolita shkruajti:Mezi po pres te vi ajo dit
Mos i le gjysme fjalit cila dite loli ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Drini prej Wed 11 Nov 2009, 22:03

Mezi po pres te mbaroje kjo farsa parazgjedhore
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12596
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 22:13

Mezi po pres te rritet luleshqerra neper arat e fshatit.Ku vajzat te bejne kollotumba.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Drini prej Wed 11 Nov 2009, 22:42

Mezi po pres ta perfundoj shtepine
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12596
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 12 Nov 2009, 12:19

MEZI PO PRES TA SHOHI DIKE SE ME MORI MALLI PER TE

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 12:25

Mezi po pres te haj Dreke.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12151
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Drini prej Thu 12 Nov 2009, 14:44

Mezi po pres te premten ta shoh sa ma kane rrite rrogen...
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12596
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga krayzi prej Thu 12 Nov 2009, 16:54

Mezi po pres te flas me dike.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12151
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Nov 2009, 17:42

Mezi po pres te takoj dikon

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16381
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Nov 2009, 18:10

mezi po pres te iki tek motra
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18372
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:01

Ta beje lidhjen time zyrtare dhe te shpall fejesen time me BLENDIN

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:42

mezi po pres nje jete me te mir
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 20:55

Mezi po pres te iki ne amerike
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18372
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga krayzi prej Wed 18 Nov 2009, 20:56

Mezi po pres te takohem me ty
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12151
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 21:02

Mezi po pres dike te takoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:31

Muajin mars

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi