» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mezi po pres...

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 16:34

Mezi po pres ta takoj!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13165
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:50

Te iku nga kjo bote

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 16:55

ZEMRUSHJA shkruajti:Te iku nga kjo bote
mos ta degjoj me nje gje te till nga ti
Mezi po pres te shoh njonin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13165
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 17:13

Mezi po pres me ardh 11 marsi!
Anhela
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10773
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 20:05

Voglushja shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:Te iku nga kjo bote
mos ta degjoj me nje gje te till nga ti
Mezi po pres te shoh njonin
Jam lodhur nga kjo Jete qe me shume me ka sjell vuajtje se sa lumturi

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 20:52

ZEMRUSHJA shkruajti:
Voglushja shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:Te iku nga kjo bote
mos ta degjoj me nje gje te till nga ti
Mezi po pres te shoh njonin
Jam lodhur nga kjo Jete qe me shume me ka sjell vuajtje se sa lumturi
Ajde zemra se edhe merzia eshte pjese e kesaj jete.Jeta sa eshte e bukur eshte edhe e hidhur!
Mezi pres ta takoj nje here zemrushen

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13165
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 11 Feb 2010, 21:07

Mezi po pres te afroje 15 shkurti! fest

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11903
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Feb 2010, 15:38

Mezi po pres me dal vera
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 12 Feb 2010, 18:53

mezi po pres te me fal (v)

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13679
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 12 Feb 2010, 21:48

mezi po pres te jen njerezit icik me objektiv ne jeten e tyre
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18372
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Interesant prej Sat 13 Feb 2010, 08:24

Mezi po pres te vie vikendi, qe te pushojme sado pak nga rutinat e zakonshme ditore.
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14639
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 13:50

Mezi po pres pushimet verore
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Feb 2010, 13:52

Mezi po pres qe dikush te me uroje ditelindjen! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11903
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 13:53

Mezi po pres qe gjimnazistja te ndaj torten e datelindjes me ne.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Feb 2010, 13:54

Mezi po pres qe te takohemi te gjithe per darke ne ditelindjen time, duke ju bere nje ftese online! Smile
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11903
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 13:56

Mezi po pres dhe une gjimnazistja, mua dhe Gerin na gjen tek Angel.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 13:58

Mezi po pres....diten e 11 Marsit!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
Anhela
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10773
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Feb 2010, 14:06

arla shkruajti:Mezi po pres dhe une gjimnazistja, mua dhe Gerin na gjen tek Angel.
Ju pershendes shume fort te dyve dhe ju them qe ju kam shume xhan.
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11903
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 15:39

Mezi po pres te me kthehet shoqja ime
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010, 15:41

Mezi po pres ta heq kete allcin qe kam ne dore se ma mori shpirtin
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 15:50

Mezi po pres te sherohet miku im
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Feb 2010, 22:58

Mezi po pres te postoj Geri bashk me mua

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga princi prej Mon 15 Feb 2010, 23:06

mezi po press qe te shoh tyy
princi
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Feb 2010, 12:30

Mezi po pres ta kuputoj se kush je

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Drini prej Tue 16 Feb 2010, 23:48

Mezi po pres ta takoj ZEMRUSHEN
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12596
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga robert prej Wed 17 Feb 2010, 04:12

mezi po pres pushimet
avatar
robert

Postime : 22
Kyējet nė forum : 9994
Regjistruar mė : 17/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 17 Feb 2010, 10:12

mezi po pres te em fal

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13679
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Feb 2010, 13:50

Mezi po pres te iku ne festen e pavarsis sonte
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 17 Feb 2010, 14:59

mezi po pres te em fal princesha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13679
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Anhela prej Wed 17 Feb 2010, 16:37

Mezi po pres me mu realizu deshira!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
Anhela
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10773
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:07

Drini shkruajti:Mezi po pres ta takoj ZEMRUSHEN
Mezi po pres mhmhmh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 14:12

Mezi po pres te vi nje engjell te me lumturoj jeten
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 14:14

Mezi po pres tme vij babi ne shtepi se me tha kam nje surbriz Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:42

princesha shkruajti:Mezi po pres te vi nje engjell te me lumturoj jeten
Mezi po pres dhe une te njejeten gje sikur ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13780
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 01 Mar 2010, 20:21

Menzi se po Pres me ardhen vera me shko ne pushim ne Kosovene mir qe dua shum
SamkaQika
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 10405
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga bora prej Mon 01 Mar 2010, 20:32

me zi po pres qe te filloj pune u merzita ne shpi
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11470
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 23:17

Mezi po pres te shoh henen sonte si drejton hijen time
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga blerina-kumanova prej Wed 10 Mar 2010, 09:04

mezi po pres ta arrij qellimin...
avatar
blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9948
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Mar 2010, 09:07

mezi po pres te vie vera se na mbyti ky i ftohte ...
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14639
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 10:27

Mezi po pres ta shofe pejen
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mezi po pres...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi