» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miku juaj me i mire?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Mar 2009, 16:35

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 16 Mar 2009, 19:13

Libri

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga MiTi prej Mon 16 Mar 2009, 20:27

Njerzit e mir dhe Shkolla
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 28 Mar 2009, 17:02

Mjafton te me shkoje muhabeti me te edhe te jete tipi im .

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Geri prej Sat 28 Mar 2009, 17:06

Vellackau ime danc danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga blina prej Sat 28 Mar 2009, 19:16

Hanem ingjeja.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11444
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga lolita prej Sat 28 Mar 2009, 22:35

Annikaaaaaaa jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 10:04

blina shkruajti:Hanem ingjeja.

Blina pa Hanem Inxhen qe paraqitet ne emer te dikujt tjeter dhe flet me te tjeret si psh,, me Gjerja qe nuk e njoh as qe kam folur me te kurr

shum respekte per Blinen jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 10:43

deri me tani se sa koh jam ne Forum kam vetem tri prej asaj kohe qe jan dhe mbesin te njejta "Rrezon@,Blina,dhe Kotelja keto jan dhe mbesin gjithmon per mua te njejta se ka shum se i shoh mbas shpine te shkojn por askush nuk mund te me hedh kryp syve se shoh dhe percjelli situaten edhe pse nuk flas por i di te gjitha shum respekte per te gjith por me se shumti kam per keto te triat qe jan prej asaj kohe te njejta gjithmon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Apr 2009, 12:04

Zeri i ndergjegjies.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adisa prej Thu 02 Apr 2009, 12:31

;;;baned;;;
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Apr 2009, 12:32

Ai qe nuk e njoha me kohe Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adisa prej Thu 02 Apr 2009, 12:34

Naki shkruajti:Ai qe nuk e njoha me kohe Sad

Moss Qaj . Se nuk esht von kurr
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 13:00

Per mua jan gjithe te mire nuk do e vecoj askend...........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Apr 2009, 13:02

Gabim je ti me larte nuk munden te gjithe te jene te mire. Per ta njohur mikun e mire duhesh te kalosh shume gjera dhe mundime mua me pelqen kjo thenja qe kam vu ne firme Nuk ėshtė arritje tė bėsh 100 miq pėr njė vit, por tė bėsh njė mik pėr 100 vjet!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 13:04

Paj Naki pajtohem plotesisht me ty e dhene nje mendim te sakt por a eshte fjala per mikun me te mire ne forum?
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Apr 2009, 13:16

Zemrushja e thene per gjenerale forum dhe jete reale edhe pse miqesia virtuale eshte nje perqindje e vogel e asaj nga jeta reale

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 13:20

Dikush qe kam larg nga une Blendi................
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Apr 2009, 13:39

bukuria shpirterore shkruajti:
blina shkruajti:Hanem ingjeja.

Blina pa Hanem Inxhen qe paraqitet ne emer te dikujt tjeter dhe flet me te tjeret si psh,, me Gjerja qe nuk e njoh as qe kam folur me te kurr

shum respekte per Blinen jocolor
:thinking: :thinking: :thinking: hmmmm kete se dija

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adisa prej Thu 02 Apr 2009, 14:39

Anniken
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 02 Apr 2009, 15:48

sekret
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 02 Apr 2009, 19:03

shaban cakolli shkruajti:sekret

Hajde shaban zbulo sekretin tregona edhe na po dojna me dite?
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 03 Apr 2009, 10:47

Miku i mir dihet ne kohet e veshtira qe keshtu mbetet njeriu vetem me shoqerimin e muzikes qe te ndihmoi Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 03 Apr 2009, 14:01

vetja ime
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13806
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 29 Jun 2009, 01:46

per mos te genjyer kam disa miq te vertet mir po nje per te dalluar per hir te viteve qe kom kaluar 21vite pa u ndar me ta eshte ibushi, mir po nuk duhet anashkaluar edhe disa tjer.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10352
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Ylliks prej Mon 29 Jun 2009, 06:21

po flenė Very Happy
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10877
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 29 Jun 2009, 08:29

Edhe imi po fle.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adisa prej Mon 29 Jun 2009, 12:06

Muzika
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 29 Jun 2009, 20:53

nakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 29 Jun 2009, 21:20

Snikersi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adonisi prej Mon 29 Jun 2009, 22:43

Vetvetja.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Jun 2009, 17:50

Voglushja--Hapesira Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Jun 2009, 18:29

Qenushi im Snikers

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Jun 2009, 21:12

nakiiiiiiiiiiiii Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Jun 2009, 21:39

Me sy nuk e kam pare. Neutral
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10607
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Jul 2009, 19:21

intersanti
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 01 Jul 2009, 20:41

nakushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Thu 02 Jul 2009, 11:24

Kleushjaaaaaaaaaaa 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Annika prej Thu 02 Jul 2009, 17:36

:thinking: hmmhm...... kush ėshtė ai/ajo :secret:ėshtė tėper sekret 8)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15148
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 02 Jul 2009, 19:02

nakushiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aristogata danc

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi