» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miku juaj me i mire?

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Jan 2010, 10:19

Naki, Geri; Olsaa ,Te-li dhe donika

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Drini prej Sat 02 Jan 2010, 13:10

Morena
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga lolita prej Sat 02 Jan 2010, 13:36

Annika

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Drini prej Sat 02 Jan 2010, 16:04

Askush...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Annika prej Sat 02 Jan 2010, 18:09

Nakin, Loliten, Koteljen, Gishtezen dhe Drinin

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15148
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Jan 2010, 00:06

Ai/Ajo qe di vertet ta vlersoj miqesine

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga bora prej Sun 03 Jan 2010, 00:07

ja ky siper qe nuk di ndonjehere me kalu ne emra te pervecem ahahahhahahaah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Jan 2010, 00:08

Kjo siper eshte ne TOP Listen e miqeve

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga bora prej Sun 03 Jan 2010, 00:23

ky djal siper qe ka harru me shkrujt ne forum
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga olsaaa prej Sun 03 Jan 2010, 00:28

Princesha,Te-le, Naki

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11248
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Jan 2010, 08:56

SI GJITHMON KETA.SI DHE PER ET GHJITH KAM RESPEKT
Naki,Geri,Olsa.Te-li.Donika

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 05 Jan 2010, 16:15

Per mua te gjitha jane te mire
Ne vecanti KLEA DRINI dhe GERI

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Te-Li prej Tue 05 Jan 2010, 17:08

fillova me emra u banen 18-tė por ata e diine se kush jane

nje pershendetje per te gjithė juve qe jeni aktivė

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Jan 2010, 21:32

Arla

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Ylliks prej Tue 05 Jan 2010, 21:41

Arla de!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10877
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 09:43

Nga Jeta reale ėshtė Mami dhe shoqja ime e ngushte, ndesa nga Forumi apo jeta vituriale janė interesanti,Geri,Naki,arla,Gjimnazistja,Ariana dhe disa te tjere qe i kam ne msn qė vertet jan Miqė mė shpirt dhe zemer dhė i vlersoj shumė lart pėr kėtė Miqesi qė tregojn.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga lolita prej Sat 15 May 2010, 13:24

Ne forum esht Annika

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 15 May 2010, 16:14

Naki ndersa ne jeten reale shoqia ime edhe shoqeria qe me rrethon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 15 May 2010, 18:09

hmm donika,qenushja e Erikes
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 15 May 2010, 22:10

Naki e kam thene edhe me lart

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 22:18

Klea :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Mirja prej Sat 15 May 2010, 22:23

Cigarja
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Jun 2010, 23:23

ndonjeher dhe vetmia me behet mike ateher kur kam nevoj per nje shoqeri te heshtur

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga vistor2 prej Thu 10 Jun 2010, 01:25

Ai, qė mė dha shpirtin, shiqimin, dashurinė, mendjen, gjuhėn, ndjenjen .... Ai ėshtė Njė.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12015
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 10 Jun 2010, 08:47

Hmmm i Dashuri im
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga deti prej Thu 10 Jun 2010, 08:51

Dikur e kisha librin, tani e kam punen. Por mbi te gjitha e kam JETEN.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 16:46

libri e Arjana
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 11 Jun 2010, 17:06

Sot eshte cigarja ajo qe me degjon me vemendje, eshte ajo qe ndjen frymemarrjen time, eshte ajo qe me percjelle ngado si e marre, eshte ajo te ciles i rrefehem pa folur, eshte ajo qe ne heshtje njeh zerin tim, eshte ajo qe jo vetem me ngroh por ma djeg shpirtin. E njerezit e mi i kam larg... ose jam une qe kam ecur shtigjeve te jetes duke harruar sa larg...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 17:17

Eshte heshtja sepse mendoj se me heshtjen mundem te perballohem me realitetin qe mbizoteron ,,edhe mundohem ta kem mike heshtjen te me bej te mbaj kete qetesi qe kam sot ,,me heshtje mundesh te mesosh shum gjera ,heshtja mbizoteron ne gjdo aspekt ne jeten time

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:03

vetmia

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi